Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Robanix i ja zdecydowaliśmy się na nocleg 15/16. Ponieważ macie przeludnienie i żeby uniknąć kłopotów, zarezerwowaliśmy na własną rękę domek dwuosobowy. Jeśli kogoś urządza jeden nocleg, to możemy przygarnąć i zamienić na trzyosobowy - o ile jeszcze jest jakiś wolny, bądź wziąć kogoś na dostawkę.

Chcemy się też dorzucić do wynajęcia sali 15/16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, zobaczymy jeszcze jak z tym paintballem ok?dopytamy na miejscu.

 

Nie snuj domysłów i z góry nie zakładaj czego nie będziesz robił ;) bo życie pisze różne scenariusze ;)

 

refren, możecie się dorzucić, będę zbierała na miejscu kaskę. Co do domku to nie chciałabym się wypowiadać. Ja odpowiadam za domki, które zamówiłam. Najwyżej zamienicie się na miejscu. Ja natomiast muszę zapłacić za te, które zamówiłam. Kasa musi się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

Rezygnuję na 100%. Kwestia finansowa. Trza pasa zacisnąć.

 

 

Kurczę, jeszcze coś takiego to się nie działo w Arturówku chyba. Monika, a pytali się w ogóle co to za grupa ma przyjechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, tak, powiedziałam tylko, że znamy się z forum, nie powiedziałam z jakiego i, że każdy z nas jest z różnych zakątków całej Polski.

Powiedziałam babeczce też, że odpowiadam finansowo za zlot, natomiast każdy z nas jest dorosły i odpowiada za siebie. Prosiłam kobietę, żeby nie utożsamiała mnie z opiekunem grupy tak jak to miało miejsce na ostatnim zlocie, kiedy gościu wszystkie pretensje miał do mnie za zachowanie innych, a ja niczemu nie byłam winna :mrgreen:

 

Co fajnego kupiłeś i ile wydałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

Bardzo dobrze, że przemilczałaś nazwę. A o reszcie wiem, bo rozmawialiśmy przez telefon o tym. :D

 

Co fajnego kupiłeś i ile wydałeś?

Dużo ubrań: 4xspodenki, 4xkoszule z krót. ręk, 3xspodnie 1xbluza i inne pierdoł. 1150. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ze mną jedzie na zlot moim samochodem? Będzie taniej.

Ja wyjeżdżam z Żor w godzinach rannych, ewentualnie mogę odebrać kogoś po trasie.

 

rotten soul, Ty chyba zwariowałeś ! Po co tyle rzeczy? z każdego rodzaju mogłeś kupić o jedną rzecz mniej, więcej kasy by Ci zostało ! :evil:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, Jeśli niczego nie zniszczymy to babeczka nam odda te pieniądze w ostatni dzień i ja je podzielę i Wam oddam.

Za wynajem sali (osoby tzw. z zewnątrz też się dołożą rzecz jasna) będę zbierała oczywiście odnotowując w swoim zeszycie wszystko skrzętnie, a pozostałe wydatki będę konsultowała z Wami. Oczywiście w myśl zasady - większością głosów.

 

Jestem w pracy.

Proszę Mati dopisz do listy użytkowników chętnych wynająć salę bo parę osób się dopisało, chociaż.....i tak już zamówiłam tą świetlicę :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem do listy, ale moim zdaniem ta lista jest bez sensu.

 

Dobrze napisał-

(...) Bo niby jest "lista chętnych na świetlicę" ale jakoś sobie nie wyobrażam żeby dziesięcioro "wybrańców" bawiła się jak szlachta na salce a reszta kisiła się po domkach... Więcej zgrania nam potrzeba i mniej marudzenia takiego

 

Po prostu niech wszyscy się zrzucą to wyjdzie-

6h x 30zł =180zł

180zł x 2 dni =360zł

360zł / 24os. =15zł/osobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×