Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, 185zł udało się skombinować, do czasu zlotu trochę grosza wpadnie więc teraz tylko dotrzeć na miejsce. Wiecie, nie pomylić pociągów, nie wypaść przez okno, nie zrobić zwarcia w instalacji, nie wcisnąć z pokusy hamulca awaryjnego. Niebezpieczeństw wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, to niezła promocja:D jezdzisz taksą? :)

 

-- 07 sie 2013, 21:20 --

 

vegan taxi, to może na jakiś olej rzepakowy, albo nawet na wodę, nowe technologie ekologiczne ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną dość luźną propozycję i czekam na wasze opinie ;)

Z tego co wiem, sporo osób ćwiczy i walczy z sadełkiem, więc może zaplanujemy na zlocie jakieś fitnessy?

Może na przykład przed imprezą (bo nie jestem pewna, czy póki będzie jasno ktoś będzie tańczył :D).

Ktoś chętny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., a ja myślałem, że to ma być beztroski i leniuchujący zlot, a nie krucjata przeciw kilogramom.... :P

Ahhh Wy, kobiety! I tak za Was kochamy, kilogramy nie są istotne! :D

 

Lilith, udźwiękowienie w najlepszych rękach. :uklon: Będziemy śpiewali! :great: Tzn. ja będę piał, a Wy będziecie mnie zagłuszali. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., ja proponuję zrzucać, ale przy muzyce.

Mam problem, ostatnio dawałem sporo klipów pod postami i teraz też chciałem dać, ale już nie wiem co :P

 

Preferowałby jednak jakieś dyskotekowe eightisy, nigdy nie miałem okazji do nich potańczyć.

 

Get into the groove

Boy, you've got to prove

Your love to me, yeah

 

Get up on your feet, yeah

Step to the beat

Boy, what will it be?

 

-- 07 sie 2013, 21:10 --

 

GILAMAN, jedziesz koło Konina praktycznie, moglibyśmy się zabrać razem. Benzynka tańsza, milsze towarzystwo. Masz odtwarzacz płyt szelakowych w aucie? Posłuchamy Edith Piaf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., ja proponuję zrzucać, ale przy muzyce.

Mam problem, ostatnio dawałem sporo klipów pod postami i teraz też chciałem dać, ale już nie wiem co :P

 

Preferowałby jednak jakieś dyskotekowe eightisy, nigdy nie miałem okazji do nich potańczyć.

 

Get into the groove

Boy, you've got to prove

Your love to me, yeah

 

Get up on your feet, yeah

Step to the beat

Boy, what will it be?

 

-- 07 sie 2013, 21:10 --

 

GILAMAN, jedziesz koło Konina praktycznie, moglibyśmy się zabrać razem. Benzynka tańsza, milsze towarzystwo. Masz odtwarzacz płyt szelakowych w aucie? Posłuchamy Edith Piaf?

 

 

Pewnie że możesz :D

szelakowych???

mam normalny odtwarzacz płyt mp3 i wejście audio i na pena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ktoś zrozumiał żart. Cieszę się. :lol:

 

Ale do tej pory mylą mi się przełomowe daty typu: premiera kasety CC, VHS, płyt CD.

Tyle czytania, by wiedzieć że pierwszy IBM wyszedł w 1981 roku.

 

No nic nie jestem autystycznym dzieckiem, by pamiętać wszystko co przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger

Wykreśl mnie z listy paintballowej. Za duży dzisiaj kasy prze...bałem na zakupach, więc muszę z czegoś zrezygnować. Po za tym, nie pomyślałem, o możliwości upaprania (Monika mnie dzisiaj uświadomiła) ubrań i butów farbą (niby zmywalna, ale wolę nie ryzykować).

 

Monika

Data wynajęcia sali jest mi obojętna. Zgadzam się z góry na wszystko. I tak nie będę tańczył, ani śpiewał - nie moje klimaty i jeszcze milion innych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×