Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Lili7 matki już takie są, albo są wspaniałe albo ma się do nich żal i złość.

Ja też mam do swojej mamy czasem złość a jak już przychodzę do swojego domu to jak w wyobraźni popatrzę na nią to jest mi jej żal i myślę że mogłem opanować do niej tą złość.W gruncie rzeczy to ona nie chce dla mnie żle i myśli że to co robi i mówi do mnie to dla mojego dobra, no ale ja tego nie chcę.Wolę decydować sam o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje problemy w realcjach z matką wynikają z tego, że oboje jesteśmy cholerykami. Ona jeśli nie ma argumentów, to zaczyna na mnie mocno krzyczeć. Ja niestety zaczynam jej wypominać brak zainteresowań intelektualnych i zaczyna się walka... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robinho to tak jak kiedyś moja matka jak już w jakieś rozmowie nie miała argumentów to kwitowała to powiedzeniem ze złością... nie kłuć się, a moim zdaniem przedstawiałem swoje poglądy tylko moje poglądy nie pasowały do jej poglądów i stąd u niej ta złość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Latek, naprawa mojej osobowości już się zaczęła na terapii. ;) Nie ukrywam jednak, iż nie podoba mi się, że moja matula mnie wyzywa i bardzo krzyczy. Dodatkowo twierdzi, że wszystko z czym się nie zgadza to są bzdury. Do porozumienia potrzeba obu stron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że przez branie wellbutrinu łatwo wpadam w wk***icę i mało mi potrzeba, żebym na kogoś wybuchła i się z kimś sprzeczała o byle co

poza tym wkurza mnie, że jest tak gorąco i że przez to spać w nocy nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plączące się kable, zwisające z roweru torebki zaburzające równowagę jazdy, spadające przedmioty, krople wody wpadające za łokcie w czasie mycia naczyń, fizyczne zmęczenie wynikające z braku energii do wykonywania ruchów, wiele wiele innych. Nie dziwie się, że ludzie sądzili że ciało to więzienie duszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×