Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, nie przejmuj się,tak bywa ;)

 

To,że do jogurtów walą tyle cukru.Coś nie palę i jogurty przestały mi smakować.Czuję w moich ulubionych mąkę czy cóś podobnego. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobywałam same oceny dobre z jednego przedmiotu, dopóki dyrekcja nie postanowiła zrobić 'testu przyrostu wiedzy' z durnowatymi pytaniami. Nieobecna do końca tygodnia nauczycielka kazała poprawić mi ocenę, której wedle decyzji dyrekcji nie można poprawić. :bezradny: I weź tu bądź mądry, a co dopiero cierpliwy

 

-- 11 cze 2013, 22:47 --

 

A nie chcę przypominać jak bardzo ważne dla moich rodziców jest świadectwo, więc za zapierdzielam jak głupia, spełniając ich ambicje, zatracając jednocześnie siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręczono mi dzisiaj świadectwo pracy z głupim komentarzem, że penie mnie z niej zwalniają :? Oczywiście od razu się zdenerwowałem, bo już na pierwszy rzut oka były tam powypisywane rzeczy niezgodne ze stanem faktycznym. Powiedziałem, że tego nie podpiszę, tylko sam później sprawę wyjaśnię... I nie chodzi tu nawet o to, że sama ewentualność utraty pracy tak mnie wytrąciła z równowagi, a właśnie kompletny brak szacunku i przekazywanie dokumentów adresowanych do mnie komuś, kto kompletnie wydaje się nie mieć pojęcia czym jest tak zwany takt :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że wody ciepłej nie mam, ponieważ terma się zepsuła... grat z lat 80-tych. :evil: żyję gorzej niż w średniowieczu ostatnio. :evil:

długi ojca rosną, coraz więcej wydatków, i oczywiście na moje studia, na psa operację nic nie jest odkładane, a na alkohol jest i fajki. :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidoczny,

ale to zmeczenie materiału skądś sie wzięło, z nerwowego stresujacego trybu zycia, zbyt szybkiego, braku relaksu , odpoczynku, ciaglego napiecia, braku zaufania do innych , który jest chyba naturalnym procesem w takim zyciu i na końcu dopadanei zmeczenia, ktore nawet nie pozwala sie z łożka zwlec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie próbuję teraz sie odnaleźć w każdej chwili i czuć się wtedy lepiej niż uciekać w azyl. To się nie sprawdziło i jeszcze bardziej się wyalienowałem w swoim świecie. Żyjąc od weekendu do weekendu, w którym i tak marnowałem czas w najgorszy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×