Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, mnie od kilku lat lekarze odradzają uprawianie sportów, bo się boją o mój kręgosłup, a ja uparcie szukam nowych sposobów na aktywność fizyczną, znam swoje granice i wiem, że dam radę o ile nie będę się przeciążać ;) aaa... zalecali pływać - zapomniałam, tylko że ja się panicznie boję głębokiej wody :pirate:

metoda wygląda dość dobrze, choć nie jest tania :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pies ma 2 guzy :( najlepiej jest dać wykonać lekarzom operację... 500zł! wraz ze sterylizacją. no zrobię wszystko, by zdobyć te pieniądze, bo mój pies, to moje całe życie... kocham ją. nie pozwolę jej tak szybko odejść. tym bardziej, że póki co ten piesek jest bardzo szczęśliwy, rozbrykany, ma pełno w sobie energii...

boję się, że po operacji może być gorzej, tak też się zdarza.........

zabiorę się za wyszukiwanie informacji jak tylko odpocznę. nie chcę jej stracić.

co prawda nie wiadomo, czy to złośliwy, ale jest ryzyko, bo miesiąc temu jakiś miała jeden guzek, teraz ma dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie bibliotekarka z naszej szkoły. Dzisiaj się od niej dowiedziałam, że od 2 lat zalegam z oddaniem jakiejś tam książki. Tylko, że ja tej książki nie wypożyczałam! Nawet nie wiem o czym ona jest. I jeszcze mi wciska, że ją się przerabia.

Nasza w ubiegłym roku włożyła karty 1/3 naszej klasy do innej szuflady, wmawiając nam przez kilka miesięcy, że to 1. my wzięliśmy te karty 2. wisimy o wiele książek niż w rzeczywistości. Gdy znalazła, nawet nie przeprosiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, przykro mi.500 zł to kupę kasy.Będę o Tobie pamiętać jak dostanę jakieś pieniądze to Ci coś podeślę.Póki co to sama potrzebuję 70 dych na szczepienia powtórne i jakieś 40 zł na przeciwściekliźnie dla pozostałych dwóch i nie wiem z skąd wezmę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie przypominam, że już te 2 lata temu się czepiała o te książkę, i wtedy jej wszystko wytłumaczyłam i mi powiedziała że sprawa załatwiona. A teraz po 2 latach się dowiaduję że ta książka dalej wisi na mojej karcie. I jeszcze mi ją każe odkupić. Przez te 2 lata jakoś jej brak jej nie przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×