Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Niestety Kaju,do pracy dojeżdżam z wujkiem, w ciągu ostatnich 2 tygodni dziadka "pożarł" rak, co spowodowało zgon, jak można się domyślić w tym czasie mnie w pracy nie było,czego konsekwencją jest utrata połowy pensji (nieobecność w robocie = mniej pieniędzy),finansowo bym nie wydolił,poza tym brać więcej wolnego (tu by mógł być problem z dojazdem,nie wiem czy zdążyłbym przed dniami roboczymi),i dodatkowe wolne,raczej by mile widziane nie było.

 

Może innym razem..

Znaleźliście tutaj przyjaciół?

Nie,"przyjaciel" to za mocne słowo,ale jest to miejsce,gdzie mogę być sobą w znacznej części i poznałem tu sporo wartościowych ludzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ola_ja, a ty znalazłaś kiedyś w internecie przyjaciół?

 

Oj tak. I ten niegdysiejszy "przyjaciel" jest teraz moją najbliższą osobą w życiu. :)

 

-- 20 kwi 2013, 20:34 --

 

Olu, z czasem spokojnie się tu zadomowisz i poznasz fajnych ludzi,zapraszamy :mrgreen:

 

Mam nadzieję. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu od razu kobiety? obecnie chyba ciężej znaleźć przyjaciela niż kobietę.

Myślę że masz rację.

 

taa tez mysle, ze ciezej znalezc przyjaciela, niz partnera.

zawsze mi takowego brakowalo. kiedys bardziej ciagnelo mnie do facetow-przyjaciol, ale teraz wolalabym miec oddana przyjaciolke od serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu od razu kobiety? obecnie chyba ciężej znaleźć przyjaciela niż kobietę.

Myślę że masz rację.

 

taa tez mysle, ze ciezej znalezc przyjaciela, niz partnera.

zawsze mi takowego brakowalo. kiedys bardziej ciagnelo mnie do facetow-przyjaciol, ale teraz wolalabym miec oddana przyjaciolke od serca.

 

100% to samo u mnie. Zawsze miałam kolegów, nawet przyjaciół, a nigdy przyjaciółki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Ale chyba cos zaczyna się zmieniać, skoro coraz więcej osób zaczyna twierdzić że łatwiej jest się dogadać z przeciwną płcią niż własną. A chyba jeszcze niedawno było tak, że to dziewczyny miały swoje psiapsiółeczki, faceci swoje kółka, a teraz jakoś zaczyna się to rozmywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę mimo wszystko że to zależy od człowieka niźli płci,zarówno wśród jednych jak i drugich można przyjaciół znaleźć. :smile:

 

 

Dikładnie,nie ma co się doszukiwać podtekstów w płciach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, heeh chyba na wszystko sa badania :P

a u mnie to wyglada tak, ze jakos ciezko mi sie zzyc z dziewczynami, zwlaszcza tu, w UK. ale w liceum na przyklad tez tak bylo. my z przyjaciolka razem a reszta osobno. ale pasowalo nam to. jestem introwertykiem a u mnie w pracy wiekszosc dziewczyn to glupie pindy, za przeproszeniem. oczywiscie, sa wyjatki, ale nieliczne.

ostatnio chyba wogole zamknelam sie na ludzi. rozmawiam, bo rozmawiam ale generalnie wole przebywac w gronie najblizszych mi osob badz tez sama. a z Polkami to chyba prawda- u nas wyroznic mozna wiele narodowosci. Litwini, Rumuni- wszyscy siedza razem a my... swoje jakies grupki porobione. widac, ze naprawde sie lubia a u nas sie tylko d*pe obrabia nawzajem. moze dlatego nie naleze do zadnej grupy, bo plotkowanie mnie nie rajcuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wytrzymam zaraz z frustracji...

napij się piwa, może pomoże. A co do frustracji to cało moje życie to jedna wielka frustracja.

 

 

Tak pomoże chyba na popęd w pęcherzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×