Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

cześć! Mam na imię Ola. Czasem mam gorsze chwile, ale poczucie beznadziei mija wtedy, kiedy jestem komuś potrzebna. poza tym uwielbiam pomagać ludziom.

 

Jeżeli chcecie pogadać to piszcie na maila. Pomogę. A czasem i ja coś napiszę, mam nadzieję że pomożecie...

 

O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię sprzątać, sorry.

mitologii też chyba nie znasz ;)

 

-- 20 kwi 2013, 19:02 --

 

Candy14, ja myślę że spora część z nich ma duużo problemów, zwłaszcza z poznaniem godnych zaufania i bezinteresownych osób ;)

Mówisz o tych którzy szukają kobiety która nie szuka bogacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, własnie dzis gadalismy z Grzybem o samotnosci. Z jednej strony zal samotnych osob z drugiej ilu z tych samotnych robi cos zeby samotnymi nie byc?

To też racja,sam niestety niewiele robię,dlatego pisałem że to konsekwencje takich a nie innych wyborów.

Ale z drugiej strony,im dłużej izolacja trwa,tym trudniej wrócić do społeczeństwa i z okowów samotności się wyrwać.

Być może nie brzmi to przekonująco,czy wręcz komicznie,ale jednak,dla mnie zawarcie jakiejkolwiek bliższej znajomości w realu jest "prawie niemożliwe" przez ograniczone zaufanie do ludzi i niską samoocene.

I być może latami potrwa,nim do społeczeństwa "wrócę",owszem niektórym łatwo znajomości przychodzą,innym gorzej.

U mnie niestety ta 2 grupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×