Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mightman ja juz dzisiaj rano co wczoraj wzielam na wieczor tabletke czułam sie spiaca ale puls miałam normalny nie niski i pol dnia chodziłam spiaca i troche glowa mnie bolała ale nie wiem czy to efekt tego i tez jest tak ze beta blokerów chyba nie mozna nagle odstawic tylko stopniowo...a jak sie wydaje ta dawka nie jest az taka wysoka nie? Ja ogolnie puls jak jestem troche zdenerwowana to miałam tak do 90 ale wczoraj bałam sie dodatkowo badania bo wrocilam do domu to juz ucichło... mnie sie oddycha nawet ciezeej przy normalnym pulsie

 

-- 30 sty 2013, 20:46 --

 

Mam kolezanke która ma puls 90 cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, to idz prywatnie na terapię...a i tak uważam ,że decydowanie się na dziecko i branie pod uwagę,że będzie się brało leki w tejże ciąży jest bardzo egoistyczne :roll: Nie ma bezpiecznych leków,to jest tylko takie gdybanie,albo się uda ,albo i nie.Owszem decyzja należy do Ciebie,ale ten temat jest tak kontrowersyjny i ja nie mogę przejśc obok niego bez słowa :bezradny:

 

Mój dzień ok :)) psychicznie czuję się bardzo dobrze już od dłuższego czasu,leków nie biorę,terapię zakończyłam .W nowej pracy dzielnie daję radę :mrgreen: Oby ten stan trwał już zawsze.Ale czujna jestem!!!Nigdy nie wiadomo jak znów coś szlag trafi..

Widzę sporo nowych osób na forum i kilka chyba też pozmieniało nicki?? Nie ogarniam jak na razie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jak jestem spokojna to puls 70 ponad mam a jak przychodzi lęk to dojdzie do 90 ale wczoraj dodatkowo bałam si ebadania w ekg wiecej mi nic nie wyszlo bylam w 2010 u kardiologa mialam badania ale wtedy takiego pulsu nie mialam duzo mam teraz problemow moze to wynik tego

 

-- 30 sty 2013, 21:18 --

 

A tak wogole zna sie ktos na ekg z WAS? czy widac te czestoskurcze czy jak to sie zwie

 

-- 30 sty 2013, 21:19 --

 

fatuma a nie osłabia cie taki puls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, też boje się,ale lepiej mieć wszystko pod kontrolą ja dłuższy czas nie byłam u gina,a w tym tygodniu poszłam ico?torbiel 5cm,i spory mięsniak,cytologia za mięsiąc a ja cały czas myśle ,a co jeżeli będzie zle i za pózno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×