Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Obudziłam sie bez większych lękow. Trzesie mnie ale nie ma uczucia paniki.az sie sama dziwie.może do fryziera pójde jak ten stan sie utrzyma?

 

-- 28 sty 2013, 07:17 --

 

Obudziłam sie bez większych lękow. Trzesie mnie ale nie ma uczucia paniki.az sie sama dziwie.może do fryziera pójde jak ten stan sie utrzyma?

 

-- 28 sty 2013, 07:18 --

 

Obudziłam sie bez większych lękow. Trzesie mnie ale nie ma uczucia paniki.az sie sama dziwie.może do fryziera pójde jak ten stan sie utrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej z własnej woli skoczyła bym pod pociąg.. -.-''

Było już spoko, ale od dwóch dni rozwala mnie grypa więc leże i komp... chyba to wzmogło dd..;X

Mam chore myśli i lęk... niby te same a jest ich więcej, np. Co jezeli podswiadomie zaakceptowałam tą swoją obawę, że swiat jest jakis nie realny i mam schiza? Co jezeli ludzie sa nie realni ? co jezeli to cos gorszego niz dd? co jezeli mnie nie ma? co jezeli to jest nie prawdziwe? uhhghh... dobrze, że wczwartek mam umówiona wizyte u psychiatry.. najwyzej schiza też da się zaleczyć..;X Kto z Was miał takiej lub podobnej tresci mysli?

Uh.. wcześniej miałam więcej prześwitów :x teraz sie czuje jak w pierd*lonym innym świecie..;x

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, gdy coś sobie złego wmawiasz - na pewno tak się stanie ;)

 

A u mnie beznadziejnie. Znów zaczęła się szkoła, znów lęki i siedzenie jak na szpilkach. Wzięłam juz sobie udpokajacze w razie co, zaraz lykne. W dodatku chłopak jest zły na cały świat znów i nawet odechcialo mi się jeść a zjadłam dziś tylko kanapkę o 9... Mam wszystkiego dosyć. Chce beczec ale mi wstyd. Ehh :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wróciłem wczoraj do domu. Było miło, czekał na mnie upragniony obiedzik, pogadałem z rodzinką poszedłem w kimono bo ostatnie dni też zero spania tylko praca itp. Dzisiaj wstałem całkiem spoko, no ale na cały dzień zostałem sam w domu a to komp a to tv i nie ma czym się zając i do tego ojciec wrócił pijany a nie pił ponad tydzień, pewnie znowu cug mu się zaczął właśnie na moj przyjazd a to dzięki niemu mam nerwice :(:why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

biore paxtin i afobam mial byc doraznie-a biore rano i noc i ten brak snu-najgorze sa te glupie mysli ze bylbym w stanie zranic -skrzywdzic bliskich-albo trace rozum -zwariuje to jest okropne-

nie moge sie poddac-pozostaje wiara ze to minie

czemu to nas spotkało do cholery.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęły się wyzwiska, do tego zaczęło się podejrzewanie o wszystko Ja /cenzura/ płakać mi się chce :( spierdalam z tego jebanego patologicznego domu do Krakowa i nie wracam :why::why:

 

 

Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×