Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

słonko1, no i własnie dlatego się boję. Wiem że to głupie ale wolę nie wiedziec. A ty sie lecz kochana. Będzie wszystko dobr ze

 

-- 30 sty 2013, 22:19 --

 

słonko1, no i własnie dlatego się boję. Wiem że to głupie ale wolę nie wiedziec. A ty sie lecz kochana. Będzie wszystko dobr ze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw ja brałam parogen i podniosl mnie na nogi nawet jak schodziłam z dawki było dobrze

co z tego ze wezme leki na obnizenie pulsu jak lęk przychodzi i mi tylko spowoduje nasilenie objawów

 

słonko teraz tylko pytanie jesli jak sie bede stresowala jak miarodajne bedzie badania bo n jak popoludniu bym robila to wyszło by dobre to ekg co wczoraj robilam a ja poszlam wtedy kiedy po nocy mialam trzesawke i ten puls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słonko1, slyszalam ze miesniaki to nie takie straszne. Ze mna rodziła dziewczyna co i mięśniak i dziecko w brzuchu miała. Słyszałam ze okres jest wtedy obfitszy. Jesli tak,to może ja też mam jakiś mięśniak?do tego często brzuch mnie na dole boli

 

-- 30 sty 2013, 22:38 --

 

słonko1, slyszalam ze miesniaki to nie takie straszne. Ze mna rodziła dziewczyna co i mięśniak i dziecko w brzuchu miała. Słyszałam ze okres jest wtedy obfitszy. Jesli tak,to może ja też mam jakiś mięśniak?do tego często brzuch mnie na dole boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, tak jak pisałam ten aparat jest przez 24 h,przez ten okres musisz mniej więcej zapisywać jak się czujesz,co robisz,czy jesteś zdenerwowana i wtedy lekarz patrzy na zapis holtera i na notatkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, nie wiem pn.doktór powiedziała że jeżeli nie będzie rósł,to poprostu,co pół roku na badanie,a jeżeli się powiększy to trzeba będzie usunąć,wszystko,no mięsiąc trzeba czekać na wynik cytologii,boje się ale nic nie poradzę,wszystko w rękach Pana Boga

 

-- 30 sty 2013, 22:52 --

 

perla86, tak miałam nierównomierne bicie serca,moje serce szalało,zatrzymywało się i robiło fikołki,też miałam szybki rytm serca,na holterze było wszystko zapisane,ale miałam kilka razy robione echo wszystko ok i doktór stwierdził że mam nerwicę ,dla tego moje serducho szaleje,pod czas ataku puls miałam180 i więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słonko1, nie bój sie. Z tego co słyszałam to one ładnie sie leczą a operacja to juz ostatecznosc

 

-- 30 sty 2013, 23:15 --

 

słonko1, nie bój sie. Z tego co słyszałam to one ładnie sie leczą a operacja to juz ostatecznosc

 

-- 30 sty 2013, 23:15 --

 

słonko1, nie bój sie. Z tego co słyszałam to one ładnie sie leczą a operacja to juz ostatecznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam z beta blokery powoduja smierc jak sie odstawi czy to prawda? juz je do konca zycia trzeba brac ?

tutaj link gdzie to pisze

http://forum.kardiolo.pl/temat5345.htm

 

 

Ja brałam beta-blokery jakiś czas, odstawiłam i żyję, także raczej ta informacja jest z dupy wzięta ;)

nigdy nawet nie słyszałam o tym, żeby odstawienie tych leków miało powodować śmierć, chociaż to też pewnie zależy dużo od powodu z jakiego bierze się je, ale i tak nie przesadzałabym, że odstawienie powoduje zgon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, fatuma ja też taka jestem,dla tego mam to nerwicę,zawsze przez całe życie o wszystko się martwiłam nie wiedziałam że potem mogą być takie konsekwencje,nerwowy tryb życia+straciłam pracę na której mi zalerzało+stłuczka(samochód do kasacji),no i od ponad rok walcze z nerwicą :(

 

-- 31 sty 2013, 00:07 --

 

perla86, wiesz perełko o to się nie martwię,już rodzić nie mam zamiaru,mam43 lata i 2 wspaniałych nastolatków,jeżeli to mięsniak to nic ,a jak to coś inego...ehh co ma być to będzie za mięsiąc się dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×