Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Obudziłem się tak jak zasnąłem wczoraj - z poczuciem lęku. Jakby coś za moment miało się stać, coś strasznego. Ciężko to wytrzymać zwłaszcza kiedy nie widać nadziei na poprawę i wydaje się że tak będzie już zawsze. A jeśli tak ma być, czy w ogóle warto..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze.dopoki zajecie miałam(sprzatanie,obiad itp.) Teraz nie mam zajecia i siły zeby jakies wymyslec i za zaczyna mnie cos łapać. Musiałam wziąsć tabletke

 

-- 27 sty 2013, 16:03 --

 

Było dobrze.dopoki zajecie miałam(sprzatanie,obiad itp.) Teraz nie mam zajecia i siły zeby jakies wymyslec i za zaczyna mnie cos łapać. Musiałam wziąsć tabletke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emi 1402nie martw sie.ja tez nic

nie dalam. Oni i tak. maja wiecej niż my. Najwazniejsze ze sie pomodlicie. Dla boga kasa sie nie liczy

 

-- 27 sty 2013, 18:22 --

 

emi 1402nie martw sie.ja tez nic

nie dalam. Oni i tak. maja wiecej niż my. Najwazniejsze ze sie pomodlicie. Dla boga kasa sie nie liczy

 

-- 27 sty 2013, 18:39 --

 

Dzien nerwowy,na szczescie lęki niewielie. Wo le byc zdenrwowana niż panikowac i miec lęki

 

-- 27 sty 2013, 18:39 --

 

Dzien nerwowy,na szczescie lęki niewielie. Wo le byc zdenrwowana niż panikowac i miec lęki

 

-- 27 sty 2013, 18:40 --

 

Dzien nerwowy,na szczescie lęki niewielie. Wo le byc zdenrwowana niż panikowac i miec lęki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej chora, kolezanka dzwoniła ,ze che wpaśc na kawe, ale z małym 1,5 roczku synem, więc odpadło bo jeszcze bym dzieciaka zaraziła i by było dopiero, kolega za to był i przyniósł pierogi ruskie,zrobiłam z masłem ,ale ogólnie to jednak chyba dół z małą górka i dół :? .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem dzis rozdrarzniona nawet strasznie obudzilam sie przez glupi sen i mysle caly dzien czy sny sie sprawdzaja..nie mam nawet odwagi spojrzec co sny oznaczaja chociaz i tak w to nie wierze...caly dzien do d...y,nie dopuszczam do paniki ale malo brakuje a nocka przede mna.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, ja mam tak dzis caly czas

 

-- 27 sty 2013, 20:00 --

 

omeeena, ja mam tak dzis caly czas

 

-- 27 sty 2013, 20:18 --

 

omeeena, ja malo kiedy mam taki rodzaj nerwicy. Lęk i panika to u. mnie normalka. I tez sie boje wlasny h lękow

 

-- 27 sty 2013, 20:19 --

 

omeeena, ja malo kiedy mam taki rodzaj nerwicy. Lęk i panika to u. mnie normalka. I tez sie boje wlasny h lękow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×