Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Sama od siebie wraca, np. pod wpływem nadmiernego stresu.

 

przez dwa lata nie wracala mimo ze mialam stres, a w zeszlym tygodniu skrecilam kostke i dostalam zastrzyki i od tego momentu wszystko wrocilo tzn z poczatku myslalam ze to interakcja mojego leku z zastrzykami ale lekarz mowil ze to nie, ze to nerwy... a ja siedze jak na szpilkach... nie wiem co robic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylam sama w domu i czulam sie calkiem niezle. wrocil maz,zaczal mnie dolowac no i mu sie udalo

 

oj.. musisz byc dzielna, chociaz doskonale wiem ze to bardzo trudne, ale nie mozemy pozwolic zeby nerwica nami wladala.

 

 

dokladnie...ja mam ciagle ataki nerwicy jak jestem sama w domu...nie potrafie sie pozbyc mysli negatywnych, ciagle o tym mysle...-.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylam sama w domu i czulam sie calkiem niezle. wrocil maz,zaczal mnie dolowac no i mu sie udalo

 

oj.. musisz byc dzielna, chociaz doskonale wiem ze to bardzo trudne, ale nie mozemy pozwolic zeby nerwica nami wladala.

 

 

dokladnie...ja mam ciagle ataki nerwicy jak jestem sama w domu...nie potrafie sie pozbyc mysli negatywnych, ciagle o tym mysle...-.-

 

ja staram sie odwracac uwage od zlych mysli, bardzo pomaga mi trening relaksacyjny Jacobsona... aale teraz sie martwie bo nie wiem czy mam nerwice czy jestem na cos chora, bo dwa lata nerwica nie dawala o sobie znac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę się tak wszystkim stresował i przejmował tak jak teraz to myślę, że długo nie pożyję albo umrę na zawał albo coś mi się na stałe w głowie popierdoli i popełnię jakieś głupstwo. Albo się całkowicie odizoluje od świata.

tez mam takie mysli. a teraz mam dola ii nic mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w nocy obudziłam się bardzo gwałtownie z atakiem paniki, ale jakoś udało mi się zasnąć, po przebudzeniu znowu panika i tak cały dzień. byłam na zakupach to myślałam, że padnę między półkami. i stresuje się już tą nocą, żeby nie była jak poprzednia. koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę się tak wszystkim stresował i przejmował tak jak teraz to myślę, że długo nie pożyję albo umrę na zawał albo coś mi się na stałe w głowie popierdoli i popełnię jakieś głupstwo.

A ja się dzisiaj zastanawiałam czy jest jakaś jedna cecha która określałabym właśnie takie stresowanie się, przejmowanie, denerwowanie, niepokój, martwienie się, itp. Robię sobie listę cech nad którymi chcę pracować i nie wiem jak to zwięźle określić... I jednocześnie przeciwieństwo tego.

 

A dzień jako taki. Średnio produktywny, jak zaczęłam myśleć o tym stresowaniu się, to coś mnie stres ogarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco produktywny jak na mnie.

Ogarnęłam się z 1/5 moich papierów, trochę posprzątałam, zrobiłam wypasiony obiad i jeszcze mam zamiar się pouczyć i poćwiczyć.

I nie mam kompulsji.

Pewnie to jednorazowy wybryk, ale pierwszy raz od 15 lat chyba mi się coś takiego zdarzyło :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco produktywny jak na mnie.

Ogarnęłam się z 1/5 moich papierów, trochę posprzątałam, zrobiłam wypasiony obiad i jeszcze mam zamiar się pouczyć i poćwiczyć.

I nie mam kompulsji.

Pewnie to jednorazowy wybryk, ale pierwszy raz od 15 lat chyba mi się coś takiego zdarzyło :shock::shock::shock:

 

super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×