Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

aha to spoko Wink ,czyli z rybką też nie będzie problemu Wink

 

He he, no widzisz, zawsze jest jakieś rozwiązanie :D

 

O 10tej jestem umówiona u fryzjera. Już 5 razy przekładałam bo wymiękłam :? Teraz trzeba mnie wziąć za rękę i zaprowadzić do fryzjera :? A potem przywiązać do fotela żebym nie uciekła... jejku, żebym tylko nie uciekła :!::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dla mnie dzisiejszy dzień jest jeszcze wczorajszym - Bethi, mijamy sie o moim zmierzchu a Twoim poranku. (jak to romantycznie brzmi, hahahahaha, az mi sie przypomniał ten film ''Zaklęta w Sokoła" czy jakoś tak) Moje milczenie to było takie wymowne elegancje milczenie, że to na taki komplement reagować nie wypada :lol::oops: No ale jak już pytacie, to zawsze i wszędzie :lol:

 

Hej, a z masażu stóp do ja słynę, więc z Darka spadają kolejne obowiązki ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny mężczyzna! Który by przejął choć część obowiązków (głównie te "domowe"),

Zgłaszam się ;)

Darek, a śniadanko do łóżka będziesz mi robić? Wprasujesz mi ciuszki do pracy (oczywiście, nigdy nie wiem w co się ubrać, jakie kolczyki założyć i które byty :mrgreen:) I do pracy rybę po grecku z sosikami i przystawkami mi przywieziesz????? A po pracy tequille z cytrynką na trawienie he? I masaż stóp :mrgreen:? No i lubisz zamiatać? Bo ja nie :oops: Prasować, myć naczynia, okna i prać itp... też lubisz? No, powiedz, że tak!!!! Aha, nie wspomniałam jeszcze o extremalnych pomysłach na spędzanie czasu, cichych dniach, marudzeniu, jęczeniu, zmianach nastrojów, niewyparzonym języczku no i to chyba na tyle bo nie chcę Cię przestraszyć :roll:

Tulę ;)

bethi-byłby problem z rybą po grecku, ale z resztą zadań bym sobie poradzil :D;)

 

hehehe to widze, ze czlowiek nerwica jest idealnym kandydatem na partnera dla dziewczyny, ktora szuka faceta ktorego moglaby wiziac pod pantofel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe to widze, ze czlowiek nerwica jest idealnym kandydatem na partnera dla dziewczyny, ktora szuka faceta ktorego moglaby wiziac pod pantofel

 

na szczęście pod pantoflem bethi Darkowi byłoby jak w niebie ;) Jeszcze byś mu zazdrościł....

 

A ja dziś totalnie się nie wyspałam.... Zasnęłam o 4 wstałam o 10 i jakoś nie mogę znaleść sobie miejsca... Popołudniu jeszcze czeka mnie rodzinny grill - uwielbiam takie szopki.... :x

No ale cóż, może potem przynajmniej ktoś sprawi że wieczór będzie milutki :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście pod pantoflem bethi Darkowi byłoby jak w niebie ;)

skad takie przypuszczenia? pod pantoflem to pod pantoflem, a tak wogole to nie mialem na mysli bethi tylko ogolnie takie laski ;)

Jeszcze byś mu zazdrościł....

nie jestem z tych facetow co kreci bycie pod pantoflem hehe;) a tak poza tym to nie mam czego zazdroscic, mam kogos najcudowniejszego pod sloncem :)

 

Popołudniu jeszcze czeka mnie rodzinny grill - uwielbiam takie szopki.... :x

mniam grillllll , zglodnialem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha a ja dzis sennie przemykam po zakamarkach miasta... i zero lekow tylko chec pospania....

Ej, dziewczyny, co wy tak dramatycznie szukacie faceta? Hihi, juz widze pare co dwojka ma objawy nerwicowe, to przeciez mozna sie rowno zakrecic... Raz bylam w takim zwiazku... Krotko!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien jak codzien :?

 

Rano wystartowałem uzbrojony w ochraniacze i kastet ;) do urzędu aby przejerestrować auto , okazało się że otwarte mają co drugą sobotę .... cóż kląłem tak że chyba stworzyłem ze trzy nowe przekleństwa :shock:

 

Remont w domq dobiega końca , więc wykończeniówka .. poza tym zero lęków ... jutro się pojawią bo dziś wieczorem czeka mnie prywatka ... nie moge doczekać sie jutra ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze nie tylko dla starszych ta pogoda jest paskudna :( Sama sie czuje jak zombie, tylko bym spala. I wole nic nie robic dzis co wymaga minimum odpowiedzialnosci, same glupoty mnie sie trzymaja i to wszystko niechcacy :?

Z reszta takie jakies zakrecone historie czesto mi sie przytrafiaja, mozna sie posmiac, np. w " nerwica na wesolo" ale jak sobie pomysle, ze tak co dzien cos mam, to moze to juz nie nerwica tylko zwykla glupota? :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już trochę tracę poczucie granicy między rzeczami śmiesznymi a nieśmiesznymi.

 

A z domu prawie nie wychodzę, to nawet nie jestem całkiem świadoma pełni upału, jedynie duchoty. Przedwczoraj myślałam, że tlen już się na ziemi skończył :shock:

 

No nic, szklanka wody dla ochłody i wracam do nauki.

Trzymajcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najogólniej dzisiaj się ucze.

Sukcesem tego dnia jest pójście do fryzjera

 

 

HIHI, no tak, ja jestem umowiona z fryzjerem na poniedzialek, a tak tego nie znosze - siedzenia, czekania i schizy czy czasem lekow nie dostane podczas ciecia, zaczne sie trzasc a pani mi wydlubie oko.................. ojoj, najlepiej jeden afobamik wezme, zeby mnie na serio nie wzielo i zebym czasem z fotela nie wiala...

trzymajcie kciuki:) :P:P:P:P

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:03 pm ]

Oj sorki, nie wiem co ja zrobilam, ze tak dziwnie zacytowalam, sorki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi, mijamy sie o moim zmierzchu a Twoim poranku. (jak to romantycznie brzmi, hahahahaha, az mi sie przypomniał ten film ''Zaklęta w Sokoła" czy jakoś tak)

Los bywa złośliwy... Ja sokół ruszam na łowy :mrgreen: Zgłodniałam...

 

Może tak zakochany_playboy zjem na wczesne śniadanko? Bo skoro nie ma pantofla, pod którego mógłby się schować, to papu jak na talerzu....

 

Popołudniu jeszcze czeka mnie rodzinny grill - uwielbiam takie szopki.... Mad

Się nie przejmuj Kochanie! Właśnie wracam z 85tych urodzin babki mojego faceta. Jestem miło zaskoczona. Towarzystwo było bardzo miłe, oprócz mojego faceta...

 

Ej, dziewczyny, co wy tak dramatycznie szukacie faceta? Hihi, juz widze pare co dwojka ma objawy nerwicowe, to przeciez mozna sie rowno zakrecic...

Hm, jakby tak głębiej zajrzeć w temat, być może zobaczyłabyś sens. A co do nieudanych związków, to zdarzają się zawsze i każdym.

 

zero lęków ... jutro się pojawią bo dziś wieczorem czeka mnie prywatka ... nie moge doczekać sie jutra ....

Ulala, jak jak uwielbiam takie poczucie humoru! :mrgreen:

 

Sukcesem tego dnia jest pójście do fryzjera

Widzę, że dzisiaj dzień fryzjera :lol: Też byłam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłam z tego grila nawet w jednym kawałku. Nie było tak źle, chociaż myślami byłam gdzie indziej...

Ktoś mi ostatnio powiedział, że powinnam cieszyć się tym co mam, a ja sie dziś cały dzień zastanawiam nad tym, czy to źle że chce czegoś jeszcze.... Wiem że to jest chyba najbardziej zakręcone zdanie jakie mogłam napisać, ale nie umie tego ująć w inne słowa.

Chyba pójdę już spać, bo jak będę dalej pisała takie głu;poty to mnie zbanują :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dziś cały dzień zastanawiam nad tym, czy to źle że chce czegoś jeszcze.... Wiem że to jest chyba najbardziej zakręcone zdanie jakie mogłam napisać, ale nie umie tego ująć w inne słowa.

 

Zdanie nie jest pokręcone, i to wcale nie jest źle, że chcesz czegoś jeszcze. Fakt, trzeba doceniać to co się ma, ale nie oznacza, że na tym trzeba zakończyć. Każdy dąży do tego żeby być w jakiś sposób szczęśliwy. A może akurat coś czego właśnie chcesz sprawi, że będziesz czuła się lepiej? :) No więc nic w tym złego, że masz ochotę na więcej cokolwiek to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×