Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, w porownaniu z innymi napojami zawierajacym alkohol to i tak tani :P jak sie ma szczescie to na rynku w Krakowie mozna w czasie happy hour za 5 zł piwko kupic, to nie jest źle :P

Tomcio Nerwica, no bo wypije dwa piwa piwa i wiecej nie dam rady to wszystko dla brata zostaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, a kogo w tej chwili dobijam??? :shock:luk_dig, fajnie.. :D

 

 

Mnie...przypominając o niespełionych marzeniach sportowych :P

 

 

 

Tomcio a Ty jakie preferujesz ? ;) może "Leszek" ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale jak siostra pije to piwo :shock: ostatnio tak szybko , że nie zdążyłem nawet mrugnąć :P

szczypiorek86, Heineken :D choć w sumie wszystkie powyżej 5% mi smakują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, wcale nie szybko, tylko się bratu przysnęło na chwile i ja w tym czasie wypitałam :P a że ma już brat swoje lata to mi go szkoda było budzić :P

najlepsze piwo to to, które akurat jest najtansze w pubie! :D

silence_sadness, ale zawsze :D ja mam tylko dwa medale ze szkoły za strzelectwo (ale nie na sprawdzianach :lol: ) na dodatek jeden zepsuty, rozpołowił się na dwie części, chiński jakiś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, 5 zl za piwo na rynku, to przecież pół darmo. Ale i tak w lublinie w sarym miescie jest bar gdzie piwo kosztuje 3,5 zl, ale tam głównie chodzą metale, punki i ja :P

 

silence_sadness, to bylo 6 lat temu i moj ostatni koncert klubowy.gdzie przed wejściem piłem tanie wino. późnie mialem prace i juz mogłem kupowac alkohol w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, u nas jest taki znany pub carpie diem, tam podobno mozna spotkać piwo za 3 zł, ale mnie się to nie przydarzyło :( ale przypuszczam, ze to za 0,33l ;) najwiecej dałam za piwo 8 zł ale i po 12 sie zdaża.

mimo ze i tak najlepiej kupić sobie piwo w supermarkecie i wypić w domu przy meczu albo filmie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, no niespelnione.. :( mialam szanse sie wybic a tego nie zrobilam..

no ale mam zajebiste wspomnienia , puchar , kilka medalow i mase dyplomow.. :mrgreen:

 

 

ale przypomniałaś mi o moich i się narobiło ... że Tomcio musi mi otworzyć ;)

 

-- 02 gru 2012, 01:28 --

 

wspomnienia są najważniejsze

 

-- 02 gru 2012, 02:19 --

 

ze nie ogarne

a po co masz czytać wszystko co piszą?

 

 

 

Nie znaczy,że najlepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To był najkrótszy sen w moim życiu albo siostra naprawdę szybko pije :P co do tego piwa w pubie to ma siostra rację , ale tu trzeba pomyśleć najpierw jak na paluszki uzbierać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Siostra to w ogóle wszystko szybko robi , jak siostra paliła to ludzie myśleli , że pożar u nas wybuchł , jak siostra pije to tak , że człowiek odwróci wzrok i piwa nie ma ... żeby siostra przy garach taka szybka była , to już w ogóle bym siostrę ubóstwiał :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×