Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Ale najszybciej to siostra biegła jak mi tuńczyk wypadł albo po tych żartach szowinistycznych , siostra tak szybko operowała wałkiem , że nie jeden samuraj mógł by się od siostry uczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, żartujesz? gdyby Tomcio Nerwica, serio był moim bratem to bym go dawno zamordowała za coś :mrgreen::lol:

 

o,np za to ;)

Snejana, Ale najszybciej to siostra biegła jak mi tuńczyk wypadł albo po tych żartach szowinistycznych , siostra tak szybko operowała wałkiem , że nie jeden samuraj mógł by się od siostry uczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Tomcio Nerwica, to nie był wałek tylko patelnia, brat to nawe takich podstawowych podstaw nie wie :P zresztą ktoś musi być szybki w tym domu, gdy brat tylko lezy i tv ogląda :P

 

-- 02 gru 2012, 02:05 --

 

Mara_, wysuwając takie propozycje ryzykujesz, ze będzieszmieć czyjąś śmierć na sumieniu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, Dla jaj to byśmy się nie spotkali , ale żeby nimi rzucać w siebie to tak :D zresztą chyba bym tego nie zrobił , zamierzam jeszcze trochę pożyć :D

Snejana, Siostra tak szybko uderzała , że nawet nie była widać co to był za sprzęt :D tylko leże i tv oglądam , bo napracowałem się w swoim życiu tyle , że muszę teraz odpoczywać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, rzucać w siebie jajami xD

przypomnialo mi sie, moja mama jak byla mloda to rzucały z kolezanką jajkami z 5 piętra w ludzi xD więc mam to w genach :mrgreen:

Tomcio Nerwica, ok, ja tez sie w zyciu napracowałam, w koncu gospodyni domowa to podobno też zawód, wiec jutro ja leze, ogladalm tv, pije piwo i nawet palcem nie kiwne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, rzucać w siebie jajami xD

przypomnialo mi sie, moja mama jak byla mloda to rzucały z kolezanką jajkami z 5 piętra w ludzi xD więc mam to w genach :mrgreen:

Tomcio Nerwica, ok, ja tez sie w zyciu napracowałam, w koncu gospodyni domowa to podobno też zawód, wiec jutro ja leze, ogladalm tv, pije piwo i nawet palcem nie kiwne xD

 

 

I Ty to pamiętasz ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, A co to jutro dzień kobiet , że siostra wolne chce sobie zrobić ? :P te prawo dotyczy tylko mężczyzn , bo dbanie o dom to nie praca tylko przyjemność , któregoś dnia siostra to doceni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spotkanie miałoby miejsce w Krakowie - mogę podjechać i użyczyć sprzętu w postaci siekier bądź noży... :mrgreen:

no ja mysle, ze w Krakowie, bo gospodyni domowa za dalego od domu ruszyć sie nie może :P a broni palnej nie masz na składzie? :mrgreen:

 

-- 02 gru 2012, 02:21 --

 

Tomcio Nerwica, powiedzmy, że jutro jest dzień sióstr :mrgreen:

 

-- 02 gru 2012, 02:22 --

 

Mara_, moja była, ale ja jestem większym :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spotkanie miałoby miejsce w Krakowie - mogę podjechać i użyczyć sprzętu w postaci siekier bądź noży... :mrgreen:

Załatw broń palną , bo z gospodynią domową na noże nie mam szans :D

 

Snejana, Chyba zakonnych , a gary się same nie zmyją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×