Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze dodam, że jeśli Twój post (lub temat) został przeklejony (lub przeniesiony) to powinnaś dostać informację na pw od moderatora, który to zrobił. Informacja powinna zawierać wytyczne gdzie możesz znaleźć swój temat ;) Ale moderator też człowiek i czasem zapomina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wsparciem był to , że nikt nie wyśmiał chęci pójścia na terapię, wręcz przeciwnie. To była motywacja do pracy nad sobą. I chyba o to chodzi. Przecież nikt z forum nie negował leków które brałam, nie wystawiał mi zwolnienia, ale też niczego takiego nie oczekiwałam. Chciałam usłyszeć " Pewnie, że warto skorzystać z pomocy specjalisty" a nie jak w domu "Sama sobie poradzisz, nie przesadzaj" i to właśnie usłyszałam. Wielu ludzi z forum traktuję jak przyjaciół i nie wymagam cudów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam starałam się zrozumieć czemu pojawiają się takie głosy że to forum komuś nie pomogło i tyle.

A co my panaceum jakieś jesteśmy?

 

Ja bym nie zakładała, że wszyscy tu są "chorzy". Ludzie są pod pewnymi względami podobni i lepiej się rozumieją, ale mają trochę inne doświadczenia i tym mogą się powymieniać. Poza tym, łatwiej się radzi drugiemu człowiekowi z tym samym problemem niż samemu sobie. Taki trik :D Po prostu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że mamy deficyt moderatorów i większa część z nich przebywa na wakacjach ... znosimy obowiązek (na czas letni) informowania Was gdzie w wyniku moderacji znalazł się Wasz post. Od dziś każdy kto założy nowy temat (zdublowany) musi po przeklejeniu go przez moderatora lub administratora sam znaleźć jego lokalizację.

 

Odbywa się to następująco:

1.Klikam na swój profil.

2.Szukam wszystkie swoje posty.

W efekcie odnajduję interesujący mnie post.

 

Zaistniała sytuacja wynika z ogromu pracy na forum.

Ponowne zdublowanie tematu (mimo doklejenia) oznacza wykasowanie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś dzięki postom na forum, uzmysławia sobie, że to tylko nerwica i idzie do odpowiedniego specjalisty, to nie pomoc?

dokladnie, a jak jeszcze uzyska odpowiedz gdzie wrato isc a gdzie nie , jak dziala terapia, jakie sa jej rodzaje, jakie sa mozliwosci samopomocy.Nie mniej wazne jest tez spotkanie ludzi ktorzy rowniez borykaja sie z podobna przypadloscia i zdanie sobie sprawy z tego ze nie jest sie "gorszym" przez swoja chorobe

 

-gdyby to forum istnialo na poczatku mojej nerwicy, moglbym zaoszczedzic sobie paru lat niesamowitych cierpien.

 

p.s. pomysly ulepszen sa tu mile widziane i mysle ze admin na pewno je rozpatrzy, gdyz jak sie wczytasz w jego posty sam cierpi na te chorobe i jak wiekszosc z tu obecnych jest goracym zwolennikiem jej "pokonania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: nie wiedziełam ze ten temat tak sie rozwinął :mrgreen:

 

Jest tu jeden moderator który jest mistrzem dolinownania ludzi hehe zgadnijcie ktory ;) jego posty w stylu "idz do lekarza" lub "zrob cos z soba" naprawde pobdudowuja.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×