Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wierzycie w miłość do grobowej deski..?


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

Może przez wszechobecne kurwiarstwo tak sądzę,może przez to że wydaje mi się to "reliktem przeszłości"

Albo też i dlatego że czasem podświadomość, i pierwotne instynkty powodują to że w sytuacji zagrożenia życia ratujemy najpierw siebie,potem innych.

Nigdy bym nie powierzył innej osobie własnego życia,tak i nie chciałbym by ktoś mi "dawał" swoje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałbyś się , że nie podołasz??

 

 

No fakt teraz w tym XXIw. istnieje takie kurestwo.. tzn moim zdaniem rzeczywistośc spadła juz na psy..

Fałszywośc , która coraz bardziej wzrasta wśród ludzi.. :evil:

 

Ale są jeszcze ludzie wyjątkowi.. :mrgreen:

 

Dlatego nie warto pakować wszystkich do jednego wora.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, Zapewne tak,to za duża odpowiedzialność.

Fałszywość w zasadzie była zawsze, i będzie.

Na wojnie potrafili się za*ebać za kawałek chleba,sprzedać przyjaciela i rodzinę za trochę pieniędzy i ratowania własnej dupy.

Nadal tak jest,tylko wojny niema.

Ludzkość zawsze będzie fałszywa.

I nie twierdzę że jestem inny,w sytuacji zagrożenia też pewnie najpierw bym dbał o własną d*pę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no masz rację.. dlatego jeśli na kogoś możemy liczyć w tym dobrych i złych chwilach , jeżeli mimo wszystko jaki jesteś akceptuje Cię, możesz na niego liczyc.. wie co Ci jest nawet nie pytając o to.. To wydaje mi sie , iż to wyjątkowe uczucie.. Walczą mimo przeciwnościom losu i innych fałszywych ludzi..

Teraz bardzo rzadko takie pary można spotkać..

 

 

 

Co żem się wkur.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baju baju baju nocą. Ludziom bliżej do psów niż do łabędzi, dlatego pary żyjące od zarania dziejów aż po śmierć bez zdrady uznawałbym za odstępstwo od normy, choć człowiek jest tak nieprzewidywalny, że i to może się zdarzyć. A rzecz nazwawszy po imieniu każdy swój posiada cennik, dlatego lepiej sobie zostawić furtkę bezpieczeństwa niż dawać sobie za kogoś odcinać rękę, bo można ją stracić. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×