Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wierzycie w miłość do grobowej deski..?


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poprostu jestem inny niż reszta, nawet inny niż Wy tutaj z forum. Nigdy nie miałem towarzystwa, ewolułowałem inaczej. Dla mnie takie rzeczy nie istnieją i nie mam ochoty nikogo uszczęśliwiać. Nawet jeśli to ma oznaczać, że jest ze mnie kawał **********. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listonosz fajnie ze to napisales i gratuluje naprawde niewiele par moze tak powiedziec. jestescie szczesciarzami!!

malcolm nasze cale zycie to moze tylko zludzenie..kto wie. ale mowisz tak bo nigdy tego nie poczules. kiedys sie zakochasz i zmienisz zdanie. masz jeszcze cale zycie przed soba. znam osobe ktora zakochala sie po raz pierwszy w wieku 50 lat!![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze cale zycie przed soba.

 

Tego nikt nie wie ... :(

 

 

znam osobe ktora zakochala sie po raz pierwszy w wieku 50 lat!!

 

Marne mi pocieszenie, zakochać się i cierpieć jako staruszek.

 

Dziękuję nie skożystam, wolę być sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marne mi pocieszenie, zakochać się i cierpieć jako staruszek.

ej malcolm nie badz taki okrutny 50tka to jeszcze nie starosc!!! serce nie sluga wiec raczej nie bedziesz mial wyjscia...poza tym nie zakladaj od razu ze bedziesz cierpial..moze zakochasz sie z wzajemnoscia a wtedy bedziesz radosny jak skowronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze nikt tak naprawde nie chce byc sam...malcolm mowisz ze chcesz ale wiesz troszke ci nie wierze. moze nie wiesz ze w glebi duszy chacialbys miec kogos kto bylby z toba na dobre i zle. wezmy nawet przyklad ,ze czytalam w ktoryms z twoich postow ze spotkales sie z dziewczyna z forum i ze cos tam wam nie wyszlo i sie tym przejmowales... moze po prostu tak bardzo boisz sie skrzywdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w miłość nie wierzę,bo przecież gdyby istniała naprawdę to nie byłoby samotnych na świecie,a to że ktoś wytrzymuje ze sobą wiele lat to świadczy tylko i wyłącznie o przywiązaniu się do tej drugiej osoby,o niechęci bycia samotnym....niestety tak jest takie cudo jak miłość nie istnieje... :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że istnieje. Co nie znaczy, że jest wieczna. Ale czy z tego powodu lepiej zwiesić smętnie głowę i iść siłą bezwładu w życiua pyle?

Niektórych miłości wystarcza na rok, niektórych na parę miesięcy. Ale potem można się (proszę się nie śmiać!) zaprzyjaźnić. Przetestowane i udowodnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka przykładów mówiących za tym że miłość istnieje lub nie to za mało. Moim zdaniem istnieje, ale dowodem prawdziwej miłości jest jej długowieczność (bez miłości żaden człowiek nie wytrzymałby z drugim tylu lat co niektórzy potrafią :smile: ). "Miłość" przez pół roku, rok to właśnie jest iluzja. Tu nie można być ani optymistą ani pesymistą. Trzeba spojrzeć realnie - miłość spotyka wiele osób, ale nie każdego :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne jest jedno--Milośc istnieje napewno,nie kazdy poprostu w Nią wierzy.

Czy do "grobowej deski"???Hmm,i tu byłbym ostrożniejsza :roll:

Myslę że pokolenie naszych dziadkow pozwala wierzyc w taką milosc...ale w dzisiejszym świecie nie wygląda to juz tak rózowo. :?

Chodzi mi generalnie o to że nadeszła jakas dziwna "moda na rozwody",więc jesli jest to takie masowe teraz sądzę żę ludzie dziś "kochają się inaczej".

Zmienił się świat i inne wartości przeważają nad prawdziwym uczuciem.

Oczywiście to tylko moje zdanie,aczkolwiek wszystkim Wam życzę Milości "do grobowej deski"Rownież tym którzy w takową nie wierzą ;)

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka przykładów mówiących za tym że miłość istnieje lub nie to za mało. Moim zdaniem istnieje, ale dowodem prawdziwej miłości jest jej długowieczność (bez miłości żaden człowiek nie wytrzymałby z drugim tylu lat co niektórzy potrafią :smile: ). "Miłość" przez pół roku, rok to właśnie jest iluzja. Tu nie można być ani optymistą ani pesymistą. Trzeba spojrzeć realnie - miłość spotyka wiele osób, ale nie każdego :( .

 

A ilu by Ci było trzeba przykładów na to, że ziemia jest okrągła? Nie wystarczyłby jeden solidny?

Miłość przez pół roku nie jest iluzją. Może być autentyczna, chociaż najczęściej jest bardzo niedojrzała, więc musi się kiedyś skończyć. Jednak upieram sie przy swoim. Trzeba korzystać i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że pokolenie naszych dziadkow pozwala wierzyc w taką milosc...ale w dzisiejszym świecie nie wygląda to juz tak rózowo.

Chodzi mi generalnie o to że nadeszła jakas dziwna "moda na rozwody",więc jesli jest to takie masowe teraz sądzę żę ludzie dziś "kochają się inaczej".

Myślę, że ta "inność w miłości" wynika w dużym stopniu ze stylu życia. Dziś to życie jest bardziej konsumpcyjne (?), materialne, uperfekcyjnione - wszystko można mieć dokładnie takie, jakie się każdej osobie zamarzy. Np. jeśli ktoś chce mieć różową komórkę, może ją kupić, ktoś chce czarną, też ją dostanie. Wg mnie właśnie taki "raj konsumencki" ma wpływ na ludzi, którzy ze swej natury doskonali nie są. A pokutuje takie myślenie: jak mi się nie podoba w czymś partnerka, to ją "rzucam i zmieniam na inną", zmieniam ją na "lepszy model". Co gorsza taki sposób bycia lansowany jest w tv, w prasie już od najmłodszych lat. Bo to łatwiejsze, niż próbować się "dotrzeć", dopasować.

Miłość jest jak kwiat, kiedy się o niego nie dba, usycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×