Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wierzycie w miłość do grobowej deski..?


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeetam...na każdego przyjdzie pora.

Zanim poznalam mojego T. to miałam długie okresy samotnosci przerywane takimi "super" związkami że lepiej żeby juz ich wogóle nie było :? A jak się poznalisy to wcalenie zapowiadało się na "wielką miłość", zaatakował mnie znienacka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i mam przyziemne podejście - ale dla mnie miłość to nic innego, jak proces chemiczny ; ) wydzielają się hormony powodujące podniecenie i setki innych uczuć. Z czasem owa miłość po prostu wyparowuje, przeradza się w przyzwyczajenie i sentyment... a to, czy małżeństwa są trwałe... to już w grę wchodzi zgodność partnerów i umiejętność dogadania się, nic więcej. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taką miłość znalazłem po wielu nie powodzeniach 12 lipca 2008 Pobieramy się i jesteśmy szczęśliwi .

Mamy dwa sukcesy

to że sie kochamy

i że nasza miłość w wielkim stopniu przyczyniła sie do tego że jestem zdrowy

Miłość to coś pięknego czego nie da sie opisać słowami, to trzeba czuć

Jeśli ktoś nie kochał i nie był kochany nie zrozumie tego. Jedyne na co człowiek czeka w życiu to miłość od tego zaczyna sie nowe życie, potem poczęcie dziecka. To jest takie piękne że Ciarki człowieka przechodzą.

Miłością Pokona sie Wszystkie zło na tym świecie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w miłość nie wierzę,bo przecież gdyby istniała naprawdę to nie byłoby samotnych na świecie,a to że ktoś wytrzymuje ze sobą wiele lat to świadczy tylko i wyłącznie o przywiązaniu się do tej drugiej osoby,o niechęci bycia samotnym....niestety tak jest takie cudo jak miłość nie istnieje... :cry: :cry: :cry:

Do człowieka nerwicy z 2006 r. - jebnij się w łeb debilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę w taką miłość :D Wiadomo miłość w związku przechodzi przez różne etapy, od tej namiętnej , z początku znajomości , kiedy ma się ''motyle w brzuchu '' , po bardziej dojrzałą , zbliżoną do przyjaźni . Ale wciąż może to być miłość oparta na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Sama jestem w związku od 11 lat i moja miłość do męża jest niezmienna , a może nawet mocniejsza niż na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agat 7, problem w tym, ze Ty mozesz kochac a drugiej stronie przejdzie.. chyba lepiej cieszyc sie kazdym dniem razem niz wierzyc ze tak juz bedzie zawsze. W tej chwili nie wyobrazam sobie rozstania z moim partnerem ale dopuszczam mozliwosc ze nie befziemy ze soba do konca zycia. Roznie moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę i w miłość do grobowej deski, ale też wierzę w taką która może się wypalić.

Spotkałam się z opinią, że jeśli się przestało kochać, to znaczy, że nigdy się nie kochało.

Nie wierzę w to, można kochać kogoś przez całe życie, ale można też kochać przez kilka lat, wypalić się w związku i zakochać się ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że istnieją takie wartości jak miłość czy przyjaźń,a zazwyczaj jak ktoś mówi że nie,to widocznie się na tym przejechał i trafił na niewłaściwych ludzi.bo o to bardzo łatwo,natomiast trafić na tych dobrych już trudniej,ale to nie jest nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, no własnie...

 

Dlatego staram się uświadomić ludziom , ze takie uczucie istnieje..

 

Osobiście denerwuje mnie jak ktoś na siłę wpaja innym , ze nie..

To , że taka osoba źle trafiła, to nie znaczy , że u każdego tak ma być..

 

Tyle mojego w tym temacie.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×