Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,


s.e.x.trener

Rekomendowane odpowiedzi

Tak najogolniej to chodzi o to ze idziesz sobie z żonką do obcego faceta. Nastepnie ten obcy facet defloruje twoja żone na wszystkie sposoby a ty tak dlugo na to patrzysz az ci zdrada spowszednieje? 8)

 

Kolokwializując w sensie teoretycznym, tak. W konsekwencji cały smak zdrady ulatuje w niebyt, po tym jak okazuje się że najbardziej smakowało jej ukrywanie przed partnerem.

 

To można sobie zamówić wytatuowanego pana?

 

wytatuowanego pana.. odpicowaną moderatorkę... kogo tam kto sobie chce

 

Ciekawe że ten temat tak na tym forum rusza...

 

Pod własciwy adres trafiłeś :D :D :D

ale co jezeli zdrada nie jest jedynym problemem? na inne przypadłosci tez pomaga? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak najogolniej to chodzi o to ze idziesz sobie z żonką do obcego faceta. Nastepnie ten obcy facet defloruje twoja żone na wszystkie sposoby a ty tak dlugo na to patrzysz az ci zdrada spowszednieje? 8)

 

Kolokwializując w sensie teoretycznym, tak. W konsekwencji cały smak zdrady ulatuje w niebyt, po tym jak okazuje się że najbardziej smakowało jej ukrywanie przed partnerem.

Czy któryś z Was wie, co to jest w ogóle DEFLORACJA? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak najogolniej to chodzi o to ze idziesz sobie z żonką do obcego faceta. Nastepnie ten obcy facet defloruje twoja żone na wszystkie sposoby a ty tak dlugo na to patrzysz az ci zdrada spowszednieje? 8)

 

Kolokwializując w sensie teoretycznym, tak. W konsekwencji cały smak zdrady ulatuje w niebyt, po tym jak okazuje się że najbardziej smakowało jej ukrywanie przed partnerem.

Czy któryś z Was wie, co to jest w ogóle DEFLORACJA? :lol:

Wiem,zle napisalem. Ale fajne słowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mnie bardziej zastanawia, dlaczego pan trener się zgadza ze stwierdzeniem, że żona będzie deflorowana...
Bo to w końcu specjalista, zna się na rzeczy. :smile:
Siddhi, nikt sie tu przeciez nie podnieca a smiech to zdrowie
Nie mam nic przeciwko, mnie też to bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×