Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,


s.e.x.trener

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam natręta :D

 

Coś Ci się nie podoba w mojej pisowni, co? No to chyba Ty jej dobrze nie znasz, wiesz? Ja akurat cos o tym wiem, więc proszę bez takich uwag, tak?

 

-- 06 lis 2012, 17:11 --

 

Odczep się, natręcie Ty gramatyczny! Wiem o tym więcej, niż Ci sie tu wydaje.

 

Faktycznie, piękny! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś czytałem, że ludzki mózg ogranicza sam w sobie poznanie, blokując wewnętrznie dowolność logiki myślenia, pomimo, iż obiektywnie, nie powinno być błędów w myśleniu, jeśli jakakolwiek logika jest zachowana. Problem jest w tym, że mechanizm ludzkiego mózgu zakłada, że logika musi być jednotorowa. Blokada rozumowania pojawia się w momencie próby weryfikacji czegoś, co zdefiniowane zostało uprzednio, a przyczyną blokady jest zapewne fakt, że pierwotna definicja była wyznacznikiem do dalszych rozważań. Kierując się tym tokiem myślenia, jeśli ponowne rozważanie czegoś jest potrzebne, oznacza to, że cały szablon myślowy wypracowany w dalszej kolejności był niewłaściwy. Jednak taka świadomość powoduje straty emocjonalne, nakłaniając jednocześnie ludzi do zachowywania się na poziomie małp. Powoduje też ograniczenie możliwości analizy uwarunkowań podświadomych - co sprawia, że ludzie są bardziej podatni na oszustwa i emocjonalne szantaże. Generalnie chodzi o to, że terapia Cudcol bazuje na ludziach którzy są zbyt pochłonięci problemami żeby ta zastępcza otoczka u nich funkcjonowała, ale oczywiście może z powodzeniem funkcjonować na internetowych forach... nie szukam tutaj klientów. Zostałem zapytany przez osobę która ma kilka tysięcy postów, tymczasem się okazuje że macie tu właśnie małpi gaj. Pod tym względem to forum jest rzeczywiście wyjątkowe i przebija nawet śmietnik na o2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, to dla zdradzającego, a co ze zdradzanym? tak na poważnie.

 

Kontroluje swoją zazdrość, do momentu, kiedy pojawi się podniecenie na widok seksualnego aktu z udziałem partnerki/partnera. W momencie kiedy pojawia się pożądanie, zazdrość przestaje mieć rację bytu.

 

s.e.x.trener, proponuję wyluzować :D

 

Jedna prowokacja za 11 stron. Matematyka nie emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należałoby się posłużyć się strategią głębokiej integracji emocjonalnej obojga partnerów będących w związku, w połączeniu z aktem seksualnym w którym uczestniczy partner dochodzący.

Ale jaja :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się pytałam o ochronę, to mnie trener olał, a to było wazne pytanie. A co jak emocje u męża spowodują, że trafi go tak zwany szlag i będzie trup na miejscu? U amerykanów to w kółko ktoś umiera w jakichś obciachowych okolicznościach, ale nam to jeszcze 20 lat brakuje do takiego samego poziomu akceptacji obciachu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontroluje swoją zazdrość, do momentu, kiedy pojawi się podniecenie na widok seksualnego aktu z udziałem partnerki/partnera. W momencie kiedy pojawia się pożądanie, zazdrość przestaje mieć rację bytu.

 

A co jezeli zamiast podniecenia pojawi sie wscieklosc? Mnie seks mojego partnera z dolatujaca raczej by nie podniecil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×