Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

jechać gdzieś na studia do innego miasta, znaleźc tam mojego księcia z bajki, potem grać na giełdzie (oczywiście mi się powiedzie) wybudować piękny dom gdzieś na jakimś odludziu, i żyć sobie spokojnie. Amen :)

 

p.s. I to są tak znane marzenia i nadzieje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdać maturę ( 2010 r.), pójść na studia farmaceutyczne w Krakowie, znaleźć pracę, a najlepiej samemu otworzyć aptekę i wybudować nieopodal domek (z dużym balkonem, poddaszem i schodami) oraz mieć psa, albo nawet dwa. Przydałby się jeszcze ktoś, kto byłby mi bliski i pomagał w codziennym życiu, na kim mogłabym polegać i zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę być kiedyś tak szczęśliwa jak nigdy dotąd. Być ze swoim ukochanym mężczyzną, chodzić z nim na spacer wieczorkiem i trzymać go za rękę, jechać z nim nad morze i oglądać zachód słońca, zwiedzić z nim cały świat i widzieć jakie wszystko jest cudowne i piękne. I to wszystko bez nerwów i lęków;) Kiedyś tak będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenia to pokonać chorobę i być szczęśliwym, mieć satysfakcję że wreszcie coś mi wyszło, patrzeć z optymizmem na całe życie, zacząć się uśmiechać do ludzi i z nimi rozmawiać. Poprawić kontakty w rodzinie i z kolegami, znaleźć tą pierwszą dziewczynę która będzie mnie kochać bez względu jaki jestem, za 2 lata zdać maturę i iść na studia a potem znaleźć miłą, fajną przyjemną pracę i oczywiście zbudować własny dom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie się marzy spotykać na ulicy normalnych ludzi normalnie ubranych, bez manifetsacji swojej odmienności, lepszości etc. Marzy mi się normalna praca, w której jest jakiś sens bez tych korporacyjnych głupot, dojenia niedostoswanych. Marzy mi świat bez polityków i innych idiotów szcególnie tych z socjalistycznym odchyleniem, którzy kradna moje pieniądze. Marzy mi się, że słowo Polak będzie coś znaczyć i do czegoś zobowiązywać.

 

A takie przyziemne marzy mi się drugie dziecko - córka, na razie mam 3 letniego budrysa, który poszedł do przedszkola. Dodatkowo chciałbym wyjechać, już z Warszawy mam dośc tego syfu, zadęcia, tej całej eurpejskiej lanserki. Mały domek gdzies na wybrzeżu ot co mi się marzy.

 

Wszyscy mamy chyba podbne marzenia .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek,moze to co chcalaby zrobic to nic wielkiego.......chcalaby poprostu zyc bez ograniczajacego mnie leku.

Teraz kiedy podejme nawet jakas decyzje, to nie wiem czy jestem ja w stanie doprowadzic do konca,chcalabym poprostu twardo stanac na swoich nogach i byc pewna siebie

to moje marzenia..... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenie, które mogę już spełnić jeśli tylko uwierze w swoje możliwości: Chcę spędzić dzisiejszy dzień jak najpiękniej potrafię, chcę się śmiać, cieszyć pomimo tego, że za oknem ponuro, chcę zobaczyć wreszcie na co mnie stać bo stać mnie na wiele tylko narazie to skrzętnie ukrywałam pod nerwicą!

Powiedzcie jak to jest, że najczęściej na nerwice chorują osoby zdolne i mądre, które mogą naprawdę wiele zdziałać tylko nie wierzą w swoje możliwości??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo dawno temu kiedy uśmiechałam się do ludzi na ulicach i wydawało mi się że wszystko pokonam, nawet siebie samą.. marzyłam o domu. Swoim własnym i o rodzinie kochającej.. o dzieciach o kotach dwóch śpiących w naszym łóżku. Marzyłam by codziennie mówić i słyszeć "kocham cię" a wszelkie trudności byłyby dla mnie nic nieznaczącymi błahostkami.

 

Marzyłam o normalności, prostej a jakże do bólu szczesliwej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×