Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 08:16
Miłego dnia kochani! :)
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 sty 2015, 10:48
Hey Wszystkim :******** :papa: :papa: PannaNatalia, :******** witaj :) spokojnej pracy.

Ja za chwil pare ide na terapie .A jakas roztrzesiona jestem :bezradny: :bezradny: pogoda wstretna az sie nie chce wychodzic z domu.
Mam nadzieje ze nastroj mi sie troche poprawi po terapii.

Posprzeczalam sie z pania z Mops bo dzwonilam zeby zapytac czy juz moge wniosek złożyć a kobieta do mnie "to jeszcze pani pracy nie znalazla?"Odpowoedzialamz e bardzo chetnie zamienie sie z nia miejscem i ja bede miala ciepla posade z panstwowymi warunkami a ona niech w dzisiejszych czasach szuka pracy. :x Nie mniej jednak wystarczyla taka jej uwaga zebym poczula sie jak smiec.

Milego dnia Kochani.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 11:37
platek rozy, dlatego ja nie lubię załatwiać spraw w MOPSIE ani Urzędzie Gminy-akurat w mojej miejscowości pracują tam wredne baby,które już dawno powinny być na emeryturze.
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 sty 2015, 11:55
dzisiaj ma przyjśc kolejna paczka z warszawy
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez hobbyturysta 20 sty 2015, 12:01
nieboszczyk, a co niebo zamowiles jakis karabinek czy cuu ?
hobbyturysta

Spamowa wyspa

przez tosia_j 20 sty 2015, 12:14
Czesc Ludki Spamowe ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 12:17
tosia_j,heeeeeeeeeeeeeeeeej :smile:

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 14:43
Hej wszystkim :papa:
U mnie dzisiaj nerwowo i niespokojnie. Po wczorajszej rozmowie z mamą tak mam :bezradny: Pogadałam dziś o tym na terapii i wiem, że jak nie podejmę konkretnych decyzji to nic się nie zmieni i będziemy się tak gmatwać i kotłować dalej...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Arasha 20 sty 2015, 15:25
Zalatana23, hej :papa:

Ja już po wykładach ... mało dzisiaj spałam, ale nie czuję się najgorzej. Wczoraj trochę polatałam i nawet byłam zmuszona komunikacją się poprzemieszczać, bo zamarzyły mi się ekspandery do ćwiczeń z Lidla, a koło mnie wykupili zanim się zdecydowałam. Jestem z siebie dumna, że po tylu tygodniach pojeździłam sama miejskim autobusem, w dodatku zatłoczonym ... :shock:
A jak Twój mąż dogaduje się z Twoją mamą ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 15:31
Arasha :papa:
No to gratuluję!!! Ja nie pamiętam kiedy ostatnio jechałam autobusem lub tramwajem :zonk:
Problem w tym, że dogadać się trudno. Dzisiaj na terapii wyszło, że ja robię za taki bufor między nimi. Żeby jakoś było staram się udobruchać męża i uspokoić mamę. To nikomu nie służy a najmniej mi. Dom jest po moich rodzicach i niby jest nasz, ale tak naprawdę to chyba tylko na papierze. Mama cały czas podkreśla, że to oni wybudowali ten dom i jak nam się nie podoba to trzeba było kupić sobie mieszkanie, że nikt nas tu nie trzyma itp... :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 sty 2015, 15:33
hobbyturysta, nie.ikre z łosisia jako szmugiel do UK
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez jasaw 20 sty 2015, 16:00
Zalatana23, Arasha, witajcie kochane Dziewczynki :D

U mnie troszkę lepiej, ale nadal kuruję siebie i Męża.

Arasha, jesteś bardzo dzielna :brawo:

Zalatana23, współczuję Ci bardzo.
Dlaczego rodzinne relacje są tak skomplikowane, utrudniają nam życie? Czy ludziom brak serdeczności, życzliwości...a mogłoby być tak pięknie :!:
Gdy byłam młoda, nie mogłam się z tym pogodzić...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 16:31
Mi dziasiaj jest jakoś smutno,depresyjnie...może dlatego,że mój chłopak od poniedziałku milczy,trochę się martwię,jest za granicą-nawet nie mogę do niego zadzwonić.Obiecał,że będzie codziennie pisał na fejbuku,może nie ma dostępu do internetu.. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez jasaw 20 sty 2015, 16:42
PannaNatalia, nie smuć się, zadzwoni...na długo wyjechał?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg