Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 26 wrz 2013, 22:29
Nameless napisał(a):
ale nie jestem facetem, to ta droga przede mną zamknięta.

Bo? (tak kolokwialnie zapytam)

bo jakoś nie widze dookoła agencji towarzyskich dla lesbijek :smile: Prosta przyczyna. Dlatego też nawet na takie wyjście nie mogę sobie pozwolić.

Samotność

przez NieznanySprawca 26 wrz 2013, 22:30
zmęczona_wszystkim, przeciez wiele kolezanek zgodzi sie na taki uklad bez problemu, jak sadze.
NieznanySprawca

Samotność

przez Siddhi 26 wrz 2013, 22:36
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Nameless napisał(a):
ale nie jestem facetem, to ta droga przede mną zamknięta.

Bo? (tak kolokwialnie zapytam)

bo jakoś nie widze dookoła agencji towarzyskich dla lesbijek :smile: Prosta przyczyna. Dlatego też nawet na takie wyjście nie mogę sobie pozwolić.
Podejrzewam, że większości normalnych cór Koryntu, ladacznic i kurtyzan byłoby wszystko jedno z kim (one przecież i tak udają), dopłaciłabyś trochę na zachętę i voilà :P
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Nameless 26 wrz 2013, 22:37
bo jakoś nie widze dookoła agencji towarzyskich dla lesbijek

Bzdura! Wbijasz do burdelu. Natychmiast zostajesz otoczona "paniami". W tym momencie mówisz jak jest i że za np. extra kesz chcesz numerek z laską. Easy as that.
Trust me, I'm an engineer.

Samotność

przez Siddhi 26 wrz 2013, 22:39
@Nameless
Too late :P
Siddhi

Samotność

przez Nameless 26 wrz 2013, 22:41
It's Never Too Late for the Truth

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 26 wrz 2013, 22:44
NieznanySprawca napisał(a):zmęczona_wszystkim, przeciez wiele kolezanek zgodzi sie na taki uklad bez problemu, jak sadze.

Nie znam i nie mam takich koleżanek :smile: I jakoś wcale nie jest łatwo znaleźć kogoś na taki układ (w dodatku nie mieszkającej na drugim końcu Polski), zwłaszcza jeśli nie jest już się ponętną, szczuplutką 20-kilkulatką (i nigdy się nie było, niestety)

Samotność

przez NieznanySprawca 26 wrz 2013, 22:48
zmęczona_wszystkim, ale wiesz, mialem na mysli takie kolezanki, jak tutaj panowie wyzej ;)
ogladalem kiedys wywiad z taka "kolezanka", ktorej zdarzyly sie pary, jak i dziewczyna solo.
NieznanySprawca

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 26 wrz 2013, 22:50
siddhi, nameless,
O własnie nie jest to takie proste. Nie żebym sama próbowała, ale od innych wiem, że 1) jeśli już się zgodzą, to stawka jest dużo większa. Dlaczego? Bo faceta prościej zadowolić :smile: , 2) w wielu przypadkach się nie zgadzają. Takie porządne jakieś :D
Zresztą facetowi łatwiej tak po prostu wejsć albo zadzwonić, a kobiecie?;)

Samotność

przez Nameless 26 wrz 2013, 22:52
@zmęczona_wszystkim

Czyli mówisz, że: "wy idźcie, ale ja nie"

Hipokryzja

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 26 wrz 2013, 22:56
Nameless napisał(a):@zmęczona_wszystkim

Czyli mówisz, że: "wy idźcie, ale ja nie"

Hipokryzja

Oj tam, jaka hipokryzja. Facet wbija do agencji i to jest oczywista oczywistość, ze nikt mu tam nie odmówi, chyba że kasy nie ma. A kobiecie mogą odmówić, a to już podwójna załamka, jak nawet w agencji cię odrzucą :smile:

Samotność

przez NieznanySprawca 26 wrz 2013, 23:01
zmęczona_wszystkim, to sie dzwoni, i stawia sprawe jasno, i pyta. ja widzialem taka rozmowe z zalatwianiem damy dla wietnamczyka pewnego nie znajacego polskiego/angielskiego, hahah, a zalatwiala moja siostra z kolezanka (ale mialy ubaw :mrgreen: )
NieznanySprawca

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 26 wrz 2013, 23:03
NieznanySprawca napisał(a):zmęczona_wszystkim, to sie dzwoni, i stawia sprawe jasno, i pyta. ja widzialem taka rozmowe z zalatwianiem damy dla wietnamczyka pewnego nie znajacego polskiego/angielskiego, hahah, a zalatwiala moja siostra z kolezanka (ale mialy ubaw :mrgreen: )

wietnamczyk, ale chłop :D mnie to by policzyli chyba z kilka stawek wyżej

Samotność

przez Arhol 27 wrz 2013, 00:34
zmęczona_wszystkim napisał(a):
NieznanySprawca napisał(a):zmęczona_wszystkim, to sie dzwoni, i stawia sprawe jasno, i pyta. ja widzialem taka rozmowe z zalatwianiem damy dla wietnamczyka pewnego nie znajacego polskiego/angielskiego, hahah, a zalatwiala moja siostra z kolezanka (ale mialy ubaw :mrgreen: )

wietnamczyk, ale chłop :D mnie to by policzyli chyba z kilka stawek wyżej

W lupanarach niejedna z owych "cór zamtuza" pewnie jest bi,i pewnie niejedna woli "zabawić" się dla odmiany z osobniczką tej samej płci niźli wiecznie z facetami,nie sądzę by były jakieś cenowe różnice :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg