Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

GreenEye dziękuję za miłe słowa.

Zaczęłam z rana, potem dałam sobie spokój, ale na wieczór się zaparłam by skończyć. Przypuszczam, że łącznie było to ok. 6 godzin (nie pamiętam). Rysowane bez planu ogólnego, więc nie musiałam się martwić o kompozycję, rysowałam jak mi ręka poszła (stąd takie krzywiki). Mi się w ogóle wydaje, że dałam radę to narysować tylko dlatego, że nie miałam żadnego planu, po prostu obudziłam się z rana i wzięłam kartkę do ręki. Innymi słowy, należę do osób, które potrafią zawalić każdy plan. Ale spontaniczna też raczej nie jestem - za to potrafię odbiegać od tematu. Ha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobno nieźle piszę, ale po 1e-to nie moja opinia, tylko ludzi, po 2gie-nie mogę się niczym tu pochwalić, bo nic sensownego nie napisałem..a jeśli napisałem, to jak mi się deprecha rozkręciła, wszystko wyrzuciłem. Mam gdzieś bajkę, którą napisałem na prośbę koleżanki, ale dziś nie będę jej szukał. Może jutro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, powinnaś zaczać znowu pisać. Przeczytałam Twój blog (ten z linka) i powiem krótko, mnie sie bardzo podoba, porusza emocjami, w jednym momencie nawet łezka mi sie zakręciła i jesli w przyszłości wydasz jakaś książke to ja pierwsza stoje w kolejce po nią :great::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roberrrto, ja też lubię pisać. ale depresja skutecznie to niszczy i już dawno nic nie pisałam.:(

ALEKS*OLO ma racje-pisz bloga, ja też w sumie niedawno zacząłem, choć jeszcze nie wiem w jakim kierunku to pójdzie. Pisz pisz, wbrew depresji!

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, oo ,dziękuje Ci bardzo miło usłyszeć coś takiego :) zmotywowałaś mnie :D wydam jak tylko shad założy wydawnictwo :twisted:

 

Roberrrto, ja tak pisze jak mnie najdzie ochota bo ostatnio ciężko mi się zmobilizować do czegokolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest podobnie :(

Ale zauważyłem, że najlepiej mi wychodzi spontan, po prostu siadam i piszę. Bo jak sobie zaplanuję, przemyślę, to potem mi jakoś słabo idzie. Bloga mam na myśli, bo nic innego teraz nie piszę.

Kiedyś pisywałem dłuuugie listy do znajomych, mogłem się piśmiennie realizować, ale teraz znajomi nie mają czasu na czytanie, a ja mam deprechę. Czasem tylko jakiego maila wysmaruję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GreenEye, Kiedyś chciałem- ale nie potrafiłem znaleźć dobrej kamerki i mikrofonu. Szukałem rok temu i szukałem - ale w końcu odpuściłem.:( Uznałem chyba, że jednak nie ma czym się za bardzo chwalić...

Może tutaj ktoś wie na jakim sprzęcie (niedrogim i dobrym) nagrywa się takie wystąpienia amatorskie z gitarą? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię szkicować...od zawsze lubiłam. Kilkuletnią przerwę miałam i choć żadne z rysunków mi nie zostały to od niedawna wróciłam do tego. Nie jestem z nich zadowolona:/ Chyba zeza mam, bo za nic w świecie nie wychodzi mi zachowanie proporcji:/ Kiedyś nie miałam z tym problemów... no nic dalej się uczę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś to tam mierzę;P sama się uczę, czytam jakieś poradniki w necie i ćwiczę, tak dla siebie hobbystycznie, więc tak naprawdę nie znam się na tym co robię...nawet nie wiem czy to dobrze robię:P ale co tam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo osób tutaj, ja też rysuję, piszę wiersze, i to od bardzo dawna. Poza tym, od kiedy kupiłam odpowiedni sprzęt (porządną lustrzankę), doszła do tego fotografia. Jeśli ktoś jest ciekawy moich fotograficznych wypocin, to mam deviantARTa z pełnym składzikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj linka :lol: .

 

Ja ostatnio zajmuję się rysowaniem różnych takich rzeczy. Głównie mroczne Sci-fi i Science Fantasy.

 

http://forgottendemigod.deviantart.com/gallery/#Nightmare

 

http://forgottendemigod.deviantart.com/gallery/#Rogue-Trader

 

 

Ja muszę wam powiedzieć, że też trochę rysuję, szczególnie podczas bezsennych nocy, może jak skończę to co teraz skrobię to wrzuce. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

szkic1.jpg

 

skutek bezsennej nocy, mam nadzieje, że nie za duży...

Robi wrażenie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja największą pasją jest gra na perkusji. Nie posiadam własnego zestawu, ponieważ nie miałabym gdzie go trzymać ( mieszkam w starej kamienicy, więc sąsiedzi najprawdopodobniej wynieśliby mnie na butach), ale na studiach poznałam fajnych ludzi i często gramy sobie w piwnicy u kolegi, który zestaw posiada. Ten instrument to moja największa miłość i kiedyś spełnię marzenie o kupnie własnego zestawu - tak sobie przyrzekłam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×