Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia. nie przesadzaj. Znam takich fachowców, którzy mnie miażdżą w moździerzu i jedzą na śniadanie z miodem... :hide: (między innymi moja była dziewczyna)

Poza tym odkąd jestem chory, nie mogę tworzyć wcale.. :cry:

mam nadzieje, ze to minie i zrobię jeszcze coś konkretnego w życiu.. :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conrado31, jestem w szoku..coq niesamowitego wprost!!!!!Czy utrzymujesz siè wlasnie z tego??te pierwsze przypomnialy mi Beksinxkiego troszkè.Jestem pod wrazeniem.Brawo :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum- nie, nie utrzymałbym się robiąc takie rzeczy, za mało komercyjne..

jestem projektantem wnętrz, ale obecnie mam przerwę, wrócę do zawodu gdy wyzdrowieje :D

 

ALEKS*OLO wydaje Ci się, bo nie znasz wymiataczy, których ja znam :)

te szkice- pierwsze to akwaforta, 2-gie ołówek...

 

Nie mam dobrego warsztatu, ale będę walczył, żeby był lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem projektantem wnętrz,

 

I <3 You. Chciałam iść na projektowanie wnętrz ale były tylko dzienne studia, a ja musiałam iść na zaoczne. Teraz zajmuję się też projektowaniem wnętrz, ale tylko hobbystycznie, wśród znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te badziewne obrazy z Allegro... taśmowo drukowane na płótnie. Co za szajs... Każde składa się z kilku płócien... jakieś kwiatki, sratki.... To jest komercja, a głupi ludzie to kupują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te badziewne obrazy z Allegro... taśmowo drukowane na płótnie. Co za szajs... Każde składa się z kilku płócien... jakieś kwiatki, sratki.... To jest komercja, a głupi ludzie to kupują.

 

całkowicie, w zupełności, merytorycznie w treści i w przeczuciach, podpisuje się pod tym łapkami i ogonkiem :brawo::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Magdaa, kupujesz taki obraz, idziesz do znajomych.... siup! maja taki sam :mrgreen: idziesz do sąsiadki ....siup! ma 2 takie same :P

ALEKS*OLO, daj babo spokoj i bierz sie do roboty

 

Wioluś tyś mnie tak dziś zmotywowowała, że od 2 h nic nie robie tylko robie :mrgreen: (masło maślane), robie to co obiecałam robić! no :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm a ja jako wykwintny znawca sztuki ( :pirate: hahahaha) przyznaję, iż Conrado ma wielki talent. A poza tym uwielbiam facetów którzy mają to samo hobby co ja- malarstwo i projektowanie wnętrz. A to się rzadko zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak to są bazgroły Conrado to ja jestem księdzem. :lol: Nie doceniasz się. Ja tam znawcą sztuki nie jestem ale to jest wg mnie bardzo ekspresyjne. :great:"

 

no som bazgroty, som.. :roll::angel: wstydził bym się wystawić coś takiego na jakiejś stronie o tematyce artystycznej...

Pewnie mam takie zaburzenie osobowości, że nie doceniam niczego co zrobię. Dążenie do perfekcjonizmu i takie tam... Widzę tylko swoje słabości.

Codziennie kiedy patrze co potrafi stworzyć natura i zapisać się na taśmie postrzegania, to jest mi wstyd, ze takim słabiutkim jestem tFurcą. :hide:

 

Madzia dziękuję, jesteś kochaną osobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to są bazgroły Conrado to ja jestem księdzem. :lol: Nie doceniasz się. Ja tam znawcą sztuki nie jestem ale to jest wg mnie bardzo ekspresyjne. :great:

 

no som bazgroty, som.. :roll::angel: wstydził bym się wystawić coś takiego na jakiejś stronie o tematyce artystycznej...

Pewnie mam takie zaburzenie osobowości, że nie doceniam niczego co zrobię. Dążenie do perfekcjonizmu i takie tam... Widzę tylko swoje słabości.

Codziennie kiedy patrze co potrafi stworzyć natura i zapisać się na taśmie postrzegania, to jest mi wstyd, ze takim słabiutkim jestem tFurcą. :hide:

 

Madzia dziękuję, jesteś kochaną osobą

 

podobno kazdy wielki artysta twierdzi,ze bazgroly maze po plotnie....hej facet uwierz w siebie :D pièkne sà Twoje szkice i obrazy.Ale coz moze znaczyc zdanie takiego zuczka jak ja?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno kazdy wielki artysta twierdzi,ze bazgroly maze po plotnie....hej facet uwierz w siebie :D pièkne sà Twoje szkice i obrazy.Ale coz moze znaczyc zdanie takiego zuczka jak ja?? :roll:

 

wovacuum ależ przejrzałem watek i nie widziałem Twoich prac. Może jesteś jeszcze bardziej samokrytyczna ode mnie. Nie jestem wielkim artystą i raczej nie będę. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conrado31, no bo moich smiesznych bohomazkow nie ma.moze w wakacje cos wrzucè,jak bedzie corka i wrzuci fotki,aczkolwiek wstyd mnie przerasta. :oops: widzàc takie prace jak Wasze.Jak na razie oceniam tylko i tak niech pozostanie.Moze jakis maly "lans" Wam siè przyda za granicà??pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conrado31, nie docenianie własnych umiejętności i talentów jest grzechem. ;) Chyba mało tych stron oglądałeś skoro twierdzisz, że nie możesz ich wystawić. Widziałam niejednokrotnie takie siury po 4, i 5 tys., i opisem "sprzedane". Podobaja mi się te "mgliste" obrazy i instynktowne kładzenie plam barwnych. Natomiast te dwa ostatnie płótna z fakturą, widze inspirację światem organicznym, ale bardziej przypominają mi sakralny witraż. Chopie nieźle sobie radzisz, tak patrząc po wszystkich to Ty akurat masz talent. :mrgreen:

 

Artystą w tych czasach już być nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopie nieźle sobie radzisz, tak patrząc po wszystkich to Ty akurat masz talent. :mrgreen:

 

A Ty tu nie krytykuj tylko lepiej sama się pochwal czymś :P ha !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artystą w tych czasach już być nie można...

 

O tak, tak, całkowicie się zgadzam, ale są i tacy, którzy jak najbardziej się uważają i słono cenią.

Byłem na spacerze i chyba złapałem wenę, do jakiś dalszych starań. Niestety potłukłem sobie kolano i nic z tego dziś nie będzie :roll:

wow. właśnie słucham reportażu o "czarownicy" robiącej różne zwierzątka : sowy, żuki, jeże, świstaki itp z gałązek brzozy brodawkowatej :shock: i utrzymuje się z tego. To bardzo budujące. Uwielbiam takich zakręconych ludzi :) Kobieta z byłego PGR-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca- ot cwaniara, no :P Siedzi i ocenia a sama nic nie robi :mrgreen: Och Ty!

Rzeżba.. hmm... W szkole byłam na rzeżbie :smile: Miałam 5 :smile: A proporcje we wszystkim łapię, tylko jedna sprawa... zależy czy mi się CHCE. Bo najczęściej mi się nie chce, tylko ot maluję aby skończyć :roll: Masakra. haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conrado - prawdziwy talent!!!! :shock: Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich dzieł, bo moim zdaniem z powodzeniem te obrazy można nazwać dziełami. Są piękne. :brawo::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×