Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Yyy... Wyczuwam jakąś agresję (?) w Twoim tonie wypowiedzi. Czemu?

 

Proszę Cię, żebyś nie mówiła do mnie "kochanie", bo nie jesteśmy ekhm bliskimi koleżankami... Poza tym, zabrzmiało lekceważąco... Zaznaczam, że nie jestem małolatą... Chociaż możesz mi wyjaśnić, w jakim celu użyłaś wobec mnie tego określenia.

O Boszzz... w żadnym znaczeniu :roll: Czy już naprawdę do nikogo nie można napisać 'kochanie, słońce, moja droga' bo się zostanie oskarżonym o lekceważenie, obrazę itd? :roll: No bez jaj. Ot tak napisałam, czy naprawdę słowo 'kochanie' jest dla Ciebie obrazliwe? O co Ci chodzi tak właściwie?

 

No bardzo ciekawe... Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztują same farby olejne... :?

Pewnie zaraz napiszesz, że się na tym doskonale znasz...

Nie, nie znam się. Ja tu tylko maluję :great::brawo: Farb olejnych nie kupuję, dostaję z 'Darów' od Caritasu- wspierają młodych artystów.....

 

BTW ceny drukowanych obrazów zaczynają się znacznie niżej... LOL

A skąd ja mam wiedzieć od jakich cen zaczynają się ceny jakiejś lipy? :? Ja pisałam tutaj o tych pseudo-dziełach z Allegro, tam ceny tych drukowanych na kilku płótnach (bo o tych piszę) wahają się ok. między 150-180zł.

 

A propo- tutaj masz obrazy olejne, ceny od 10zł :

http://allegro.pl/listing.php/showcat?buy=1&id=26272&change_view=1&order=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty się lepiej zastanów, dlaczego u tak wielu osób tutaj wzbudzasz złość... Chyba już najwyższy czas. :roll:

 

A skoro coś mi nie odpowiada, to dlaczego mam o tym nie napisać?!

 

Akurat schemat Kozła Ofiarnego do Ciebie nie pasuje...

 

Posłuchaj od czasu do czasu, co się do Ciebie mówi.

 

Z mojej strony pass, bo... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty się lepiej zastanów, dlaczego u tak wielu osób tutaj wzbudzasz złość... Chyba już najwyższy czas. :roll:

 

:shock: Tzn. w kim? Wybacz, ale nikt mi personalnie tego nie powiedział. A myślę że i Ciebie nie każdy lubi, więc może zanim mi coś wytkniesz to zastanów się nad sobą :?

 

A skoro coś mi nie odpowiada, to dlaczego mam o tym nie napisać?!

Ja nie mam nic przeciwko temu że piszesz, pisz... Zastanawia mnie tylko od kiedy słowo 'kochanie' jest obrażliwe... Ale luz.

 

Akurat schemat Kozła Ofiarnego do Ciebie nie pasuje...

 

Posłuchaj od czasu do czasu, co się do Ciebie mówi.

 

Z mojej strony pass, bo... :?

Masz chyba dzisiaj zły dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah, żeby mi tak Magda pisała "kochany" ;) hahaha

 

obrazy Conrado - ciekawe, godne uwagi. Pewnie faktycznie stać go na jeszcze więcej, stąd jego samokrytyka. Pozostaje 3mać kciuki za Ciebie, byś uporał się z problemami i uraczył nas jeszcze jakimiś dziełami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, ja tez mam w domu reprodukcje..Oryginaly ktore widzialam na allegro-nie wszystkie mi siè podobajà,natomiast ceny tych co mi siè podobaly-przerosly moje mozliwosci finansowe.Az do momentu kiedy wrzucilas Olu swoje i Magda.Okazuje siè,ze nie trzeba daleko szukac,zeby kupic cos niezwyczajnego i oklepanego;Wystarczy wejsc na nasze forum.Swojà drogà tu na forum mozna sobie zrobic dobrà reklamè,tak przy okazji rozmow o nerwicy i innych dziadostw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te obrazy z Allegro to nie oleje tylko marne reprodukcje. ;)

 

Najczęściej tak, ale są także i oryginalne dzieła artystów, nie kopistów, ani nie "drukarzy", jak pisze wovacuum. Jest sporo ludzi znających się na sztuce, którzy na takie właśnie polują. Wiec jeśli się chce sprzedawać takie praca, to jedno z całkiem dobrych miejsc.

 

Dzięki yans ale chyba sobie jeszcze poczekam na jakieś bardziej rozwinięte życie twórcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaszczyt pochwalić się nowym kawałkiem , który zagraliśmy na ostatnim koncercie !!

Z góry przepraszam za nie najlepsza jakośc dźwięku....ale tak to juz jest z rejestracją muzy w trakcie koncertu

na wokalu i basie mój bracik...

jako , że bębniarz ma najbardziej przesra..e hehehehe najmniej mnie widać.

Robert

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...moje kochane Fanki !!!

Świetne zaczyna byc życie metalowca, gdy sie ma Takie fanki :D:D:D

Magdaa

dawaj nr komóry :D będę dzwonił co kilka minut abyś mogła się napawać,hehehehe

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, problem polega na tym, że ja kompletnie nie wiem jak to się nazywa :mrgreen::pirate: Dostałam tych arkuszy trochę od mojej koleżanki (przywiozła mi z wycieczki z Niemiec już jakieś 2 lata temu), ona je kupiła w jakimś sklepie z pamiątkami, ale też nie wie jak to się nazywa fachowo. Musisz na necie poszukać :/

To jest taki czarny arkusz, i jak nożykiem wydrzesz tą czarną farbkę (dość łatwo schodzi) to pod spodem jest fluoresencyjna farbka. I świeci w ciemności :pirate: Też bym chętnie więcej kupiła, bo już mi się tylko jedna czysta karta została :why:

 

Fajnie, że się podoba :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no, bajer :mrgreen: Podobne można czarnym mazakiem zrobić na białym kartonie, ale nie będzie świecić :P

A na prezent faktycznie się nadaje :smile: No niestety nie wiem jak się nazywają takie arkusze i czy w Polsce można kupić :( Jak znajdziesz to daj znać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się czymś pochwalę ...pominę fakt, że ten rysunek ma ponad pół roku a od tamtego czasu niczego nie narysowałam bo nie czuję się na siłach (ale smucę). Mam jeszcze (z tamtego "dobrego" okresu) 2 strony komiksu na konkurs "wyborczy", ale skanera brak - może potem coś wymyślę.

 

odkryj.th.jpg Oczywiście należy kliknąć miniaturę. Rysunek był na stary konkurs "Odkryj swój wszechświat".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienkopisami (Uni Pin 0.1, Snowman 0.5, Faber-Castell 0.8 ... swoja drogą Uni Piny są moim zdaniem najlepsze) i wypełniałam markerem bo bałam się pędzelkiem i tuszem, bo niezdara jestem z pędzlem w dłoni. Wysłałam im oryginał, więc musieli przy skanowaniu podkręcić kontrast bo nie widać śladów po markerze - a wyglądało jak zaorane pole.

 

Ah i dziękuję. Dzisiaj potrzebowałam chyba jakiegoś miłego słowa bo czuje się podle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

 

a gdyby ktoś miał takie małe zboczenie (jakie mam ja) mianowicie podglądanie krok po kroku jak coś jest tworzone to tu jest link. Ja wprost uwielbiam przeglądać prace w trakcie powstawania, chyba nawet bardziej niż gotowy twór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×