Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki fajny tukan! :D Lubię takie składanki! Ale ja za origami sie nie biorę nawet, bo jak zacznę składać to nie będę miała gdzie tego upychać potem!

 

Ja w ten weekend mam talent do zawalania szkoły, ale może jutro coś wymodzę :smile: Leży koło łóżka płótno i tak sie na mnie patrzy spod byka, chyba złapię jutro pędzel i coś na nim wykombinuję. Trzymajcie kciuki za moją wenę :P

 

Dzięki :mrgreen: Nnnooo, koniecznie Madziu, jestem bardzo dziekawa Twoich dzieł. Ja jeśli chodzi o malowanie to uwielbiam rysować węglem, zawsze miałam słabość do rysunków czarno-białych, "ostrych", czasem wręcz rażących kontrastem :P

 

Joaśka, zawsze chcialam nauczyc sie origami ,ale chyba nie jestem zbyt dokladna ;)

 

A ja się od dziecka zawsze rwałam do wszelkich prac manualnych, które wymagają dokładności, bo to pozwala mi się uspokoić przez maksymalne skupienie na pracy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Komplet czarnych pereł „Noche Mistica” czyli Mistyczna Noc.

Komplet pięknych czarnych pereł Seashell wydobywanych z perłopławów Morza Południowego, perły polerowane w kolorze czarnym w wykończeniu srebrnym najwyższej próby 925 z misternie grawerowanym zapięciem w bransolecie. Idealna kompozycja tajemniczości z elegancją w parze. Polecana na wieczorowe przyjęcia ;)

 

Zainteresowanych kompletem prosze o kontakt w postaci wiadomości na pw. Szczegóły oraz cena na pw.

Komplet jest prezentowany w kilku miejscach, więc dostępny do odwołania.

 

Pojednyczy egzemplarz :)

Komplet_Noche_Mistica.jpg.137cc1d3b0f3fb3f0351211ee6976878.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danusia- to nie jest dobre miejsce na reklamę :evil:

 

Ja zaczęłam jeden obraz malować. Jest 'w trakcie' ale poniżej wklejam foto :smile: Czerwone plamki to łapy mojego kota, muszę to zamalować :?

I teraz czekam na przesyłkę, będę robić torebki z filcu :yeah::mrgreen:

maki.jpg.1abc82c389321fb254138d7f5cb3d011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobia- miło, że się podoba, ale dopiero zaczęty :smile: Jeszcze ze trzy warstwy farby będą na tym, bo na razie to takie tam paćki są.

 

Zielono-fioletowego nie mam, ale mogę mieć, musiałabyś tylko określić CO ma być na nim:smile: A gdzie szukałaś? Może żle szukasz :pirate::P:mrgreen:

 

Takie barwy?:

 

1. http://bondarenko.go3.pl/grafika/Pastele---%2839%29.jpg

2. http://republika.pl/blog_jz_4529308/6748668/tr/obraz_zdjecia_foto_11.2009_049.zmn.jpg

3. http://img707.imageshack.us/i/radziszewskihenrykogrod.jpg/

4. http://img4.imageshack.us/i/kiki2g.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obrazy to polecam szukać w internetowych galeriach sztuki niszowych artystów albo w stacjonarnych galeriach (tylko że tam są wyższe ceny), na allegro lipa jest.

 

Ja ostatnio stawiam na foto tapety zamiast obrazów w domu :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

A co do stylu japońskiego- jego minimalizm świetnie się sprawdza w kawalerkach :smile::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam jeden obraz malować. Jest 'w trakcie' ale poniżej wklejam foto :smile: Czerwone plamki to łapy mojego kota, muszę to zamalować :?

 

Madziu, piękny obraz, oryginalny, nietuzinkowy. Podoba mi się nawet ze śladami łap kota. :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dziewczyny :smile: Muszę go skończyć i wtedy coś można będzie oceniać, na razie to same paćki ze smugami :? Ale fajnie, że już się podoba :mrgreen::yeah: Książka jest w trakcie robienia ilustracji. Ale na razie trochę stoi w miejscu, bo teraz zabieram się za robienie torebek z filcu :mrgreen: Mam nadzieję, że coś mi z tego wyjdzie i że będę mogła Wam przekazać moją widzę tajemną tak jak było z kolczykami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danusia- to nie jest dobre miejsce na reklamę :evil:

 

Tutaj każdy swój talent przedstawia, jedni proponują wymianę, drudzy, jak ja - sprzedaż.

Prezentując swój talent innym też się reklamujesz. A skoro mi ktoś z załogi forum ten dział w tym celu polecił to najwyraźniej jest to dozwolone :))

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Utalentowanych :D

ja gram na bębnach w metalowej kapeli

To jedna z rzeczy ktora pozwala mi przetrwac to ścierwo co mnie toczy

czasami jest max ciężko-gdy mam totalnie odrealnione jazdy, takie że mam ochote leżeć pod kołdrą i wyć.....a tu trzeba koncert zagrać dla 500 osób.....

ale gdy zaczynam grac przychodzi potężny kop adrenaliny (kocham to ), powoduje że daję radę

Raz byłem bliski samobójstwa już,lecz dotarło do mnie że nie mogę tego zrobic przed czekającym nas koncertem-nie mogę tak zawieść kumpli z kapeli i brata-gra na basie i śpiewa...

 

www.landscapeofsouls.com

 

a tu nasze 2 kawałki

 

 

 

 

Dobra -dość samochwalstwa

Trzymajcie się i szukajcie w sobie talentow-każdy je ma

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×