Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Z pani Meyer to ja się wyłącznie naśmiewam jak dzika norka, ma tak pretensjonalny styl :twisted: Ale coś mi w głowie świta, że był tam jakiś Indianin-Wilkołak, nie?

 

Sąsiadka była w Kanadzie u córki i kupiła mi łapacz na jakimś festiwalu kultury Indiańskiej, kiedy w Polsce się jeszcze takich nie widywało. Po wielu latach wygrzebałam taki już wyłysiały z piórek i oglądając go wymyśliłam jak zrobić taka pajęczynkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Lee, http://img706.imageshack.us/img706/3483/ljhlkjlhkj.jpg ten jasny mi sie podoba tzn. mysle tu o mojej mamie bo jej sie bardzo lapacze podobaja ale jakos do tej pory zadnego nie kupila ;)

daloby rade dolazyc jakies jasne albo zielone piorka? co do zapłaty - napisz ile i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, ten jest chyba najsolidniejszy :) Myślę, że coś się znajdzie, oprócz beżowych kurzych piórek zostało mi kilka znalezionych na papuziej fermie więc może jakiś akcent zielony uda mi się wpleść, poza tym paciorki. Napiszę ci co trzeba na PM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy: świetne zdjęcia! ja też robię czarno-białe a mój ulubiony motyw to tory i rozwalające się kamienice:P

co do tematu łapaczów snów: kiedyś kultura indiańska była moją pasją, jednakowoż zarzuciłam to koło okresu licealnego. ale też gdzieś jeszcze mam rękodzieło wzorowane na indiańskich tradycjach, np. torbę z tunderbird,heh.

co do rzeczy, które obecnie robię, to ręcznie malowane bluzki z wymyślonymi przez siebie motywami. wcześniej nikomu ich nie oferowałam, bo uważałam (oczywiście!) że są zbyt badziewne. od pewnego czasu prezentuję jednak znajomym i są zadowoleni. za wcześnie jednak żeby zacząć to sprzedawać...ale malować bardzo lubię, to jak medytacja dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Lee, jak nauczylas sie te pajęczynki robić?? trudne to jest?? moze i ja bym mogla sprobowac... ?

Tak jak mówię - przyjrzałam się oryginałowi i wymyśliłam .

Łatwe to jest, w wolnej chwili ci mogę rozrysować :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat widzę się rozwija :smile: A na mnie kilka płucien czeka i sie doczekać nie moze.. Dziś nie mam czasu bo mam sporo naiku na jutro i dom sprzątam, ale jutro? czemu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki fajny tukan! :D Lubię takie składanki! Ale ja za origami sie nie biorę nawet, bo jak zacznę składać to nie będę miała gdzie tego upychać potem!

 

Ja w ten weekend mam talent do zawalania szkoły, ale może jutro coś wymodzę :smile: Leży koło łóżka płótno i tak sie na mnie patrzy spod byka, chyba złapię jutro pędzel i coś na nim wykombinuję. Trzymajcie kciuki za moją wenę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×