Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

zaczęłam terapię grupową i chcę ją skończyć,wiem to.

plus praca,nie wiem czy dam radę,ale co mi szkodzi..nikt mnie za to nie zabije,ewentualnie będę miała o sobie gorsze zdanie :]

Cele na przyszłość:

1.Pójście na studium roczne-od października.

2.Następnie na studia-na razie nie mam w głowie kierunku,choć filozofia lub coś z dziedziny psychologii to kierunki mi najbliższe.

3.Pójście do pracy-uporanie się z lękiem przed tym.

 

 

i udało się,nie uciekłam z terapii ;)

za tydzień kończę.

reszta nadal aktualna,wyniki ze studiów 10 i 12.07,wtedy będę wiedziała co dalej->studia/studium.z pracą będzie gorzej,zostawiam ją na przyszłość.to będzie moje największe wyzwanie,tak myślę.

cele bieżące to zapisanie się na cokolwiek,żeby nie siedzieć w domu przez wakacje i niezabieranie się za 10 książek jednocześnie ;)

i w sumie tyle.chciałabym też mieć większą rezerwę do rzeczywistości,ale niestety nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczęłam terapię grupową i chcę ją skończyć,wiem to.

plus praca,nie wiem czy dam radę,ale co mi szkodzi..nikt mnie za to nie zabije,ewentualnie będę miała o sobie gorsze zdanie :]

Cele na przyszłość:

1.Pójście na studium roczne-od października.

2.Następnie na studia-na razie nie mam w głowie kierunku,choć filozofia lub coś z dziedziny psychologii to kierunki mi najbliższe.

3.Pójście do pracy-uporanie się z lękiem przed tym.

 

 

i udało się,nie uciekłam z terapii ;)

za tydzień kończę.

reszta nadal aktualna,wyniki ze studiów 10 i 12.07,wtedy będę wiedziała co dalej->studia/studium.z pracą będzie gorzej,zostawiam ją na przyszłość.to będzie moje największe wyzwanie,tak myślę.

cele bieżące to zapisanie się na cokolwiek,żeby nie siedzieć w domu przez wakacje i niezabieranie się za 10 książek jednocześnie ;)

i w sumie tyle.chciałabym też mieć większą rezerwę do rzeczywistości,ale niestety nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam marzenie żeby w poniedziałek stał się mój mały cud.

Prawdopodobnie i tak dowiem się wtedy czegoś pozytywnego, ale chciałabym żeby to była informacja o tym moim małym cudzie.

Jeśli nie to przeżyję rozczarowanie, ale wiem że i tak moje marzenie będzie miało szansę się spełnić w przyszłości.

Piszę całkiem niezrozumiale, ale nie chcę zapeszać.

Tak bym chciała żeby raz coś mi się udało tak zwykłym fartem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienić swój wygląd

dostać się do Akademii Teatralnej

skończyć ją

wyjechać za granicę

grać i występować

chodzić na koncerty

podróżować

poznać kogoś kto mnie zaakceptuje

żyć

i być szczęśliwą

 

najgorsze jest to, że przez dysmorfofobię mam znikome szanse na zostanie aktorką

to tak bardzo utrudnia sprawę

i cholernie boli

nie mogę spełnić swojego marzenia

sama sobie stoję na przeszkodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszta nadal aktualna,wyniki ze studiów 10 i 12.07,wtedy będę wiedziała co dalej->studia/studium.

 

dostałam się na dzienne z listy rezerwowej! jestem w szoku :D

muszę wytrwać te 3 lata choćby nie wiem co,wiem,że łatwo mi nie będzie :105: zamierzam zgłosić się do BON'u na uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×