Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Taka dzisiaj ciężka noc - to chyba przez wiatr. Też miałem problem z zaśnięciem, chociaż teoretycznie chciało mi się spać. Może z powodu krótszego snu dzień będzie ciężki, a tu w pracy jeszcze trochę spraw, które muszą być zrobione.

image.png.0f29b1e41770f7b550322403f48fe94b.png

Dziękować....taki szef co przynosi rano kawę i słońce to skarb.

@Szczebiotka chwal aby miał lepszy dzień bo nie wyspał się :D

 

1 godzinę temu, 94. napisał(a):

 Finalnie usnąłem na podłodze w łazience obok pralki i obudziłem się jak zaczęła wirować właśnie około 1:30 

Masochista!!! Dziś masz się ogarnąć wcześniej i spać jak człowiek w wygodnym łóżku a nie na podłodze ;) 

Godzinę temu, Psychotep napisał(a):

Ja jeszcze dziś i jutro w pracy, a potem oddanie krwi, a więc dwudniowa pauza i tydzień wolnego, tylko się cieszyć ^^,

Cieszymy się razem z Tobą :yeah:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Masochista!!! Dziś masz się ogarnąć wcześniej i spać jak człowiek w wygodnym łóżku a nie na podłodze ;)

 

Nie umiem, ciężko mi się zebrać do zrobienia czegokolwiek, najchętniej bym tylko leżał w łóżku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Przykro mi...byłeś u lekarza?

 

Tak, mówił mi żebym postarał się poszukać lepszej pracy, bo ta mnie wyraźnie demotywuje.

 

6 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Bierzesz leki regularnie?

 

Tak

 

6 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Jedziesz na święta do rodziny?

 

Nie wiem, średnio mam ochotę, najchętniej bym się zamknął w 4 ścianach, oglądał filmy i nie wychodził nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 94. napisał(a):

Tak, mówił mi żebym postarał się poszukać lepszej pracy, bo ta mnie wyraźnie demotywuje.

Ma racje i my też to widzimy. 

 

12 minut temu, 94. napisał(a):

Nie wiem, średnio mam ochotę, najchętniej bym się zamknął w 4 ścianach, oglądał filmy i nie wychodził nigdy. 

Jeszcze masz czas aby podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Melodiaa Bo to prawda, ta praca mnie strasznie demotywuje, do tego w zeszłym tygodniu musiałem po 10h robić, bo połowa chora. Dzisiaj to już nie wytrzymałem, poszedłem do swojej lekarki rodzinnej (zna mnie dobrze od lat) i powiedziałem jej wprost, że proszę o 2 wolnego, bo jestem przemęczony i nie daję rady, oczywiście zgodziła się bez problemu i powiedziała to samo, żebym się przemógł i poszukał czegoś lepszego.

 

Słabe zarobki, orkopne warunki (łazienka jak na ruskiej stacji benzynowej), szef gbur, do tego taka jedna zaniedbana baba u nas pracuje około 50-60 lat, od której ciągle alkohol czuć i przez to wali tam ciągle alkoholem jak pod monopolowym.

 

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Taka dzisiaj ciężka noc - to chyba przez wiatr. Też miałem problem z zaśnięciem, chociaż teoretycznie chciało mi się spać. Może z powodu krótszego snu dzień będzie ciężki, a tu w pracy jeszcze trochę spraw, które muszą być zrobione.

image.png.0f29b1e41770f7b550322403f48fe94b.png

O kurczaczki. To ja biorę kawę i ciacho i uciekam😅 no taki szef to może być. Kawę przyniesie, ciacho da. Od razu dzień lepszy się robi.

3 godziny temu, 94. napisał(a):

Finalnie usnąłem na podłodze

Zdrowe na plecy 😂 

Ale dlaczego musiałeś czekać😳 ja na szczęście mam suszarkę w pralce więc czasami ją ustawiam.

2 godziny temu, Psychotep napisał(a):

potem oddanie krwi

Na kaszankę 🤔 😅 ( sorki musiałam), a teraz tak serio to podziwiam. Mój tata był honorowym dawcą krwi, jakieś tam nawet odznaczenia dostał kiedyś. Ja chciałam też mimo że nie lubię pobierania, ale niestety nie mogłam 😏 

2 godziny temu, 94. napisał(a):

 

Zazdroszczę, u mnie nici z oddawania krwi, bo jestem astmatykiem od dziecka.

O to tak jak ja 🤪 

1 godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

chwal aby miał lepszy dzień bo nie wyspał się :D

A to nasz rodzynek ma gorszy dzień🤔 poczekaj niech wpadnie na czat😂 

Godzinę temu, jasia1 napisał(a):

Zaraz biorę się za pierogi i krokiety na święta bo mam ostatnie dwa dni wolnego przed świętami 🥴

Podać adres🤔

Godzinę temu, 94. napisał(a):

 

Nie umiem, ciężko mi się zebrać do zrobienia czegokolwiek, najchętniej bym tylko leżał w łóżku

Ostatnio mam podobnie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurecki napisał(a):

To ja się do tych co niewyspanie poprawia humor nie zaliczam :bezradny:

 

No to taki lekki chillout, uczucie bycia sennym ogólnie jest przyjemne, a przynajmniej jak się siedzi w domu i nie trzeba nic robić.

 

Ale dzisiaj postaram się około 21 już ogarnąć do spania 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Na kaszankę 🤔 😅 ( sorki musiałam), a teraz tak serio to podziwiam. Mój tata był honorowym dawcą krwi, jakieś tam nawet odznaczenia dostał kiedyś. Ja chciałam też mimo że nie lubię pobierania, ale niestety nie mogłam 😏 

Też mam, oddałem do tej pory ponad 20L krwi, zacząłem jak miałem 18stke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Psychotep napisał(a):

Też mam, oddałem do tej pory ponad 20L krwi, zacząłem jak miałem 18stke

To piękny wynik 🖤 gratuluję. I w sumie dziękuję 🖤 bo dzięki takim osobom dużo ludzi dostaje szansę na życie. Dla mnie 5 lat temu też szukano krwi gdy zaczęłam się wykrwawiać po operacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jasia1 napisał(a):

U mnie od rana pada deszcz

U mnie od dwóch dni😏i znowu piwnica zalana. Wczoraj wiadra wody były wynoszone żeby w ogóle w piecu rozpalić, dzisiaj będzie to samo 😬 na szczęście ja nie noszę tym razem bo mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa.

3 godziny temu, jasia1 napisał(a):

dzieciaki obudziły się chore

Zdrowia dla dzieci. U nas ostatnio też były, ale co było dziwne to trwało jeden dzień 😳 

3 godziny temu, Dryagan napisał(a):

trzymam mocno. Trochę to utrudnia pracę, ale się poświęcę 🙂 

Dziękuję 🖤 już prawie meta 🤪. Udało mi się, uff. Bałam się strasznie a jak się okazuje nie było czego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×