Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

Uwielbiam takie miejsca, zapach jest cudny. Ja gdybym mogła to bym zamieszkała w piwnicy😅 najlepiej takiej z cegły jak moja😅

Aaaa. No to faktycznie nie fajnie.

 

Uważasz, że mogą mnie nadal namierzyć? No tam nie było zakazu, byłem ciekawy co jest za takim "zakrętem", a tam policyjny czujnik.

 

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Ale już lepiej?

 

No położyłem się, zrobiłem sobie zielonej herbaty i robię krzyżówki i jest lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Uwielbiam takie miejsca, zapach jest cudny. Ja gdybym mogła to bym zamieszkała w piwnicy😅 najlepiej takiej z cegły jak moja😅

 

Zapraszam do mnie do pracy 😂 mam pomieszczenie praktycznie w piwnicy, ale na szczęście mam okna i dociera tam coś światła dziennego (ale niewiele🥲). Z tym, że ta piwnica jest normalnie używana, nie tylko  ja siedzę na "zesłaniu" bo tam też są sale lekcyjne normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cynthia napisał(a):

Zapach jest okropny! Haha, nie no, szczury i inne stworzenia by cię zjadły. 😅

E no szczury to bardzo inteligentne zwierzęta przecież😅 kiedyś miałam Fredka 😁 kochany był. Ale przez koty nie mogę mieć gryzoni. Ja mam stary przeszło stu letni dom z cegły, więc ma taki swój klimat. Kiedyś byłam też z rodziną na obiedzie w mieście na Starówce w takiej piwnicy, jejku mega klimat. Ale ja lubię takie mroczne klimaty.

5 minut temu, 94. napisał(a):

Uważasz, że mogą mnie nadal namierzyć?

No coś ty. Jakby coś miało być to już by było po wszystkim, więc spokojnie.

6 minut temu, 94. napisał(a):

No położyłem się, zrobiłem sobie zielonej herbaty i robię krzyżówki i jest lepiej. 

No i super 😁 przynajmniej zajmiesz myśli czymś innym. Ja kiedyś uwielbiałam sudoku. Jejku kocham. Muszę wrócić do tego.

A jak z lekami? Bierzesz nadal? Jakie w końcu ci dali te leki?

1 minutę temu, acherontia styx napisał(a):

Zapraszam do mnie do pracy 😂 mam pomieszczenie praktycznie w piwnicy, ale na szczęście mam okna i dociera tam coś światła dziennego (ale niewiele🥲). Z tym, że ta piwnica jest normalnie używana, nie tylko  ja siedzę na "zesłaniu" bo tam też są sale lekcyjne normalnie.

Ooo fajnie. U mnie w przychodni np w piwnicy mają gabinety do USG czy robienie zabiegu laserem i nie mają tam okien 😅 pamiętam jak pierwszy raz tam zeszłam a wtedy moja nerwica była na poziomie hard, to myślałam że oni mnie tam ubić chcą dlatego kazali mi iść do tej piwnicy,w końcu męczyłam lekarzy ciągle to nowymi " chorobami" 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

Ja mam stary przeszło stu letni dom z cegły, więc ma taki swój klimat.

 

Ja mieszkam w bloku centralnie nad lokalem usługowym, więc mam nieco inny klimat 😂

 

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

No i super 😁 przynajmniej zajmiesz myśli czymś innym. Ja kiedyś uwielbiałam sudoku. Jejku kocham. Muszę wrócić do tego.

 

Też lubię sudoku, krzyżówki, od biedy nawet wykreślanki albo jakieś zagadki typu pytania z internetowych testów iq. W szpitalu mieliśmy takie fajne kolorowanki ze szczegółami i też super były, może sobie kupię kredki i zacznę robić też 😛

 

8 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

A jak z lekami? Bierzesz nadal?

 

Tak, a mam inne wyjście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, 94. napisał(a):

Ja mieszkam w bloku centralnie nad lokalem usługowym, więc mam nieco inny klimat 😂

E to nie to samo😜

27 minut temu, 94. napisał(a):

Też lubię sudoku, krzyżówki

Ja też, ale dawno tego nie robiłam

27 minut temu, 94. napisał(a):

Tak, a mam inne wyjście?

No chyba nie, tak jak my 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że jak zjad się pracę, to przestanę tu siedzieć, ale chyba mi się nie udaje.

 

Przynajmniej tyle, że w aktualnej pracy nie ma dużo ludzi, żadnych spotkań zespołu, konkursów, imprez integracyjnych i innych głupot, od zwyczajna praca na magazynie. Nikt do mnie nie gada prawie i mi to pasuje. Nie czuję potrzeby kontaktu z ludźmi na żywo. Do tego mam trochę bliżej domu niż do poprzedniej pracy, więc trochę zaoszczędzę na paliwie. 

 

Jesień zawsze na mnie dobrze działa, mogę gdzieś się przejść na spacer, bo latem w upały spacer zwykle kończy się zadyszką i dusznościami. I ogólnie lubię klimat jesieni. Tak samo zimę też bardzo lubię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 94. napisał(a):

Obiecałem sobie, że jak zjad się pracę, to przestanę tu siedzieć, ale chyba mi się nie udaje.

Skoro tutaj jesteś tzn że tego potrzebujesz. 

Powodzenia w nowej pracy.

 

Witam wszystkich :D

 

W końcu wolneeee :D

A niedługo urlop 2 tygodnie.

Nie mam żadnych planów i myślę czy nie zrobić sobie wycieczki gdzieś w okolice Wrocławia lub Warszawy.

Marzy mi się poznać parę osób osobiście.

Zobaczymy na ile skrystalizują się myśli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Dzisiaj u mnie leje, ledwo się obudziłam mimo budzika😱 

Udało mi się zasnąć szybciej niż ostatnio bo po 1 😏 męczy mnie już to. Bolą mnie nogi bo wczoraj zrobiłam sobie maraton po sklepach w miasteczku 😁 zaciągnęłam syna i męża ( ostatni ciągle narzekał,w sumie syn trochę też😅 mówiąc ciągle że on nie rozumie kobiet co widzą w chodzeniu po sklepach, że on by wszedł po konkretną rzecz, kupił by i wyszedł😅). Ale cieszę się że mogłam wczoraj to zrobić, że rozmawiałam z ludźmi bez żadnych lęków, strasznie mi tego brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

W końcu wolneeee :D

A niedługo urlop 2 tygodnie.

 

Ja już odliczam do ferii bo wtedy mam 2 tyg wolnego, a od razu po feriach biorę 2-3 tygodnie urlopu szkoleniowego, także będzie min. miesiąc fajrantu 😅 znaczy się może nie fajrantu, bo będę siedzieć i się uczyć do egzaminu specjalizacyjnego, ale zawsze przyjemniej być w domu, zamiast wstawać o nieludzkich porach do pracy😅

co prawda moja szefowa jeszcze nie ma bladego pojęcia o moich planach dot. urlopu szkoleniowego, ale to się dowie w swoim czasie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, spidi napisał(a):

Siemka 🙋‍♂️

Od 3 na nogach.Miałem dzisiaj kosić słonecznik a tu leje aj 😕

Ja myślę zasiać na wiosnę. Trza to pielęgnować nawozem i opryskiem czy eko i da radę samo urosnąć? I jak to się kosi , zwykły heder czy jakąś przystawką? 

Edytowane przez DEPERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

mówiąc ciągle że on nie rozumie kobiet co widzą w chodzeniu po sklepach, że on by wszedł po konkretną rzecz, kupił by i wyszedł😅)

O widzisz to ja mam męskie spojrzenie na zakupy. Ostatnio przy projekcie kuchni pan ze sklepu meblowego sam pytał czy chcemy coś jeszcze przemyśleć i wrócić. Powiedziałam, że nie bo wszystko jest tak jak ma być i nic innego nie wymyślę. Był mega zdziwiony podobnie jak Pan ze sklepu z AGD. Wskazałam tylko półkę cenową i opowiedział o korzyściach każdego z nich. W pół godziny kupiłam mikrofale, płyte gazową, zmywarkę, piekarnik, okap. 

Jak coś mi się podoba to biorę a jak zbyt długo chodzę to wiem, że nic mi nie wpadło w oko to wychodzę :P Nie kupuję na siłę :P 

Paneli szukałam w 2 sklepach i już byłam mega wkurzona, że w pierwszym nic nie ma :mrgreen:

 

1 godzinę temu, acherontia styx napisał(a):

co prawda moja szefowa jeszcze nie ma bladego pojęcia o moich planach dot. urlopu szkoleniowego, ale to się dowie w swoim czasie 😂

Z pewności cieszysz się na jej reakcję :P

52 minuty temu, spidi napisał(a):

Siemka 🙋‍♂️

Od 3 na nogach.Miałem dzisiaj kosić słonecznik a tu leje aj 😕

Cóż... uroda rolnika? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Z tym, że ta piwnica jest normalnie używana, nie tylko  ja siedzę na "zesłaniu" bo tam też są sale lekcyjne normalnie.

Pamiętam, że angielski w ogólniaku miałem w takiej salce na poddaszu szkoły (stary, poniemiecki budynek). Wchodziło się takimi krętymi schodami jak na jakąś wieżę, a potem jeszcze takimi bardzo wąskimi i stromymi. Nazywaliśmy tę salę "kurnikiem". Sufit był tam nisko i okienka też były takie jak na strychu 🙂  Hogwart normalnie :D 

Edytowane przez zew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DEPERS napisał(a):

Ja myślę zasiać na wiosnę. Trza to pielęgnować nawozem i opryskiem czy eko i da radę samo urosnąć? I jak to się kosi , zwykły heder czy jakąś przystawką? 

Ja mam tylko pół hektara i to ozdobnego który wyrósł na 3 metry :D Zwykłym hederem ale sie zakłada takie blachy na nagarniacze żeby nie zawiłał sie i nie cofał czapek słonecznika.Uprawa eko tylko po siewie oprysk na chwasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spidi napisał(a):

W Polsce nie dostępny?

Adderall, czyli inaczej amfetamina tylko w małych dawkach i stosowana doustnie, jest dostępna w Polsce tylko w postaci importu docelowego, czyli w celu ratowania życia, lub zdrowia pacjenta. U nas nielegalna i zamiast niej stosuje się metylofenidat (m. in. Medikinet), znacznie pozbawiony potencjału nadużycia i działania narkotycznego amfetaminy.

 

Adderall (amfetamina), Xanax (alprazolam), Valium (diazepam), Vicodin (hydrokodon+paracetamol), Ambien (zolpidem) i wiele innych leków jest wypromowane przez przemysł filmowy i muzyczny, stąd też są często ich większa rozpoznawalność.

Edytowane przez Fobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×