Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Fobic napisał(a):

Witaj Melodioo 🙂

 

Specjalnie dla ciebie poleciałem, albo raczej pobiegłem jak wariat z telefonem w ręku 😅 jakieś 500 metrów za dom aby zrobić zdjęcie. U mnie 6 stopni na plusie, ale pewnie z racji zbiornika retencyjnego w pobliżu unosi się mgła, co przy świecącym mimo wszystko Słońcu wygląda dość ciekawie.

Proszę bardzo🫱

cienmgly.thumb.jpg.7c6a0c9bd729366760d61b1f892d60d1.jpg

Piękne zdjęcie. Też jestem zimnolubkiem. I z lubiscia czuje ten chłód rano czy w nocy. Mmm mrozik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dalja napisał(a):

Piękne zdjęcie. Też jestem zimnolubkiem. I z lubiscia czuje ten chłód rano czy w nocy. Mmm mrozik

Też lubię taką jesienną aurę. Jedyny minus, że trudniej mi się wstaje rano, ale jak już się rozbudzę i rozchodzę to jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zew napisał(a):

Też lubię taką jesienną aurę. Jedyny minus, że trudniej mi się wstaje rano, ale jak już się rozbudzę i rozchodzę to jest lepiej.

Mi się generalnie trudno wstaje lol

A najlepszy jest mrozik (No chłodek w okolicach zera bo już w Polsce mrozów nie ma) w nocy jak popitalasz gdzieś w cienkich rajstopkach. Wzruszam się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fobic napisał(a):

Cześć, pani moderator 😏

Cześć panie Znachor 🤪

5 godzin temu, Fobic napisał(a):

Czyli co raz lepiej

Oddaj ciepło 😥 

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

poleciałem

A myślałam że tylko ja umiem latać na miotle🤨 

 

 

U mnie dzisiaj sprzątanie, wymiana ubrań z letnich na zimowe. Brrr. Nie lubię jak jest zbyt zimno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fobic napisał(a):

Witaj Melodioo 🙂

 

Specjalnie dla ciebie poleciałem, albo raczej pobiegłem jak wariat z telefonem w ręku 😅 jakieś 500 metrów za dom aby zrobić zdjęcie. U mnie 6 stopni na plusie, ale pewnie z racji zbiornika retencyjnego w pobliżu unosi się mgła, co przy świecącym mimo wszystko Słońcu wygląda dość ciekawie.

Proszę bardzo🫱

cienmgly.thumb.jpg.7c6a0c9bd729366760d61b1f892d60d1.jpg

500m dla mnie przebiegłes:uklon:

Piękne słoneczko i ta mglista poświata... 😍

Jestem wzruszona, poruszona i brak mi słów 😊🥰

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dalja napisał(a):

Piękne zdjęcie

Dziękuję 💙 tak się przyglądam temu zdjęciu i jak w prawie każdym czuję... coś

 

Godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

500m dla mnie przebiegłes:uklon:

Piękne słoneczko i ta mglista poświata... 😍

Jestem wzruszona, poruszona i brak mi słów 😊🥰

 

Dla ciebie Melodioo przebiegnę i 505m, tyle co mocy mają moje głośniki w RMS 😁

Widziałem to ujęcie w głowie i po prostu musiałem je uchwycić, więc byłaś moją motywacją 🙂

Wzruszona.. poruszona.. brak ci słów 🥰 jest mi niezmiernie miło, że wzbudziłem w tobie takie pozytywne uczucia 💙

Oby było ich jak najwięcej. Postaram się o to zadbać w miarę możliwości 😃

 

3 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Cześć panie Znachor 🤪

Oj, jak poważnie. Jeszcze trochę i urosnę do rangi Jerzego Zięby :lol:

"Przed państwem dr. Fobic Znachor, ekspert w dziedzinie znachorzenia, szamaństwa itp." 👀

 

3 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Oddaj ciepło 😥

Nie oddam. Chyba, że w zamian za trochę zimna ❄️

 

3 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

A myślałam że tylko ja umiem latać na miotle🤨

A leć 🧹💨 tylko przeciągu nie rób we Wronach :D

 

Pozdrowienia 🫠

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fobic napisał(a):

Dla ciebie Melodioo przebiegnę i 505m, tyle co mocy mają moje głośniki w RMS 😁

Widziałem to ujęcie w głowie i po prostu musiałem je uchwycić, więc byłaś moją motywacją 🙂

Wzruszona.. poruszona.. brak ci słów 🥰 jest mi niezmiernie miło, że wzbudziłem w tobie takie pozytywne uczucia 💙

Oby było ich jak najwięcej. Postaram się o to zadbać w miarę możliwości 😃

Czym ja sobie na to wszystko zasłużyłam? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Czym ja sobie na to wszystko zasłużyłam? 😉

Nie potrzeba wiele. Wystarczy być dla mnie miłym i... być płcią piękną. Faceta raczej szybko bym odprawił 🫡

Ja tak już mam, że gdy kobieta rodzi mi w głowie jakiś pomysł (nawet nieintencjonalnie), to natychmiast dostaję motylków, które wynoszą mnie z domu 😅 niezależnie od pory dnia, czy nocy.

 

Dzień Dobry Dzienne Wrony i Nocne Darki! Dla poszanowania tych drugich specjalna kawa 🫱

kawa.jpg.ae864129f5a26752e36e15fa216cd923.jpg

Zawsze o was zapominam, a trochę sam takim Nocnym Darkiem jestem wstając o 3-4 rano... a więc kawa dla mnie!

Miłego poranka jak i reszty dnia 🌞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jurecki czyli jednak nie wstawanie do pracy a po prostu wczesne przebudzenie i nie możność ponownego zaśnięcia, podobnie jak u mnie tylko u mnie gra cała artyleria leków. Więc jak otworzę oczy, tak już zostają do końca dnia 😂 więc nie ma sensu leżeć i lecę zjeść śniadanie, zrobić jakąś kawkę bo bez niej poranek... (chociaż trudno 3-4 w nocy nazwać porankiem) byłby jakoś smutniejszy po czym odpalam PC i przeglądam forum. Między innymi.

 

Nie bierzesz żadnych leków na spanie? Mirtazapina może okazać się pomocna przy nocnym wybudzaniu a jak nie to raz na jakiś czas abyś się wyspał jak człowiek weź nitrazepam - Nitrazepam GSK (na receptę). Jeśli w raz wybudzisz się w trakcie nocy to szybko ponownie zaśniesz, ale zawsze możesz wziąć 10 mg. Dopóki nie bierzesz regularnie przeciwbólowych leków opioidowych, lub innych uspokajających, działających na układ GABA (np. fenobarbital) nie stanie ci się zupełnie nic. Tylko jest to dość oldschoolowy lek i po 10 mg po przebudzeniu możesz czuć lekkie zamulenie, lub jak ktoś to nazwał totalnym wy*ebaniem i pełnym chillem przez następne kilka godzin co jest wg mnie dobre przynajmniej na zaburzenia lękowe 😎 chyba, że musisz być od rana w 100% kontaktywny to może być delikatny problem, ale nie zaszkodzi spróbować bo długi, nieprzerywany sen raczej gwarantowany.

Edytowane przez Fobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dryagan napisał(a):

bo Fobic dziś tylko dla siebie

Kawa to kawa, jest dla wszystkich niezależnie od pory podania. Najwyżej będzie chłodna, a nie każdy lubi gorącą. Ja dolewam sobie zimnego mleka, chociaż lubię ciepłą kawę (😅) ale robię to ze względu na walory smakowe.

 

Witam wszystkich ponownie zwłaszcza jesiennych i zimowych ludków. Dzisiaj z rana czując nutkę mrozu naszła mnie inspiracja i poleciałem z telefonem napstrykać zdjęć jak jakiś wariat po raz kolejny, ale już do tego przywykłem a powiew chłodnego i mroźnego powietrza działa na mnie niczym narkotyk. Spośród kilku wybrałem tylko jedno godne mojej uwagi i proszę, nacieszcie oko jeśli wam się podoba 🫱

1.thumb.jpg.7d5e26cfd65919196dfc5c56c290d2f5.jpg

Dodam tylko, że taki poranny spacer, a raczej sprint (😅) w pogoni za uciekającym, pięknym wchodem słońca w postaci pół tarczy oświetlającej w magiczny sposób pobliskie chmury, dobrze mi zrobił. Lekki wysiłek + ten odświeżający powiew powietrza (bez urazy zwolennicy parówy z oknem i gotowania się żywcem) to dobra sprawa. Będę to powtarzać i polecam 👍

Edytowane przez Fobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cynthia napisał(a):

@Fobic coś pięknego. Podzielisz się innymi?

To ciekawe, że naprawdę ktoś to docenia 😅 a to przecież nic wielkiego i przykro mi, ale usunąłem a te zdjęcia, które zostawiam wkładam w nie serce, natomiast tam gdzie go tego nie czuję, materiał leci do kosza. Przy następnej sesji będę pamiętał o tobie i zostawię wszystko, nie ma tego nigdy dużo więc bez obaw.

 

Dzięki 😊 chociaż czekaj, mam kilka innych z seduchem w środku, z zamierzchłych czasów (niektóre osoby już je widziały, zresztą zamieściłem je we wpisie w odpowiednim temacie i wątku), ale proszę 🫱 oto kilka z nich

1.thumb.jpg.a8e3f02e6222f85a5c42ed4c93325af9.jpg2.thumb.jpg.05460e7958edba2eb0d718fd12bda822.jpg3.thumb.jpg.36db3cfc9857fb0d43a9dc38f677fc92.jpg4.thumb.jpg.2a30c1506a9d9a6742fb1beefca14d49.jpg5.thumb.jpg.756dd8d59fbaa5962322c667979f8226.jpg6.thumb.jpg.ed577ff3d721ca184bbc32c104f250ed.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawodowym telefotografem 😅 nie mam sprzętu, ale mi w zupełności wystarczy, żeby uchwycić chwilę, a jaki ja tam talent? Dziękuję pięknie, to mnie lekko podnosi na duchu ale chyba lekko przesadzasz. Zapytaj innych osób czy cokolwiek w tym widzą poza zwykłym obrazkiem/zdjęciem.

 

Taką amatorską fotografię moim byle jakim, najtańszym smartfonem z przed dobrych pięciu lat traktuję wyłącznie jako pasję. Jednak gdy widzę co dzieje się za oknem, jaka panuje mgła wolumetryczna, natężenie i kierunek światła, roślinność rzucająca cienie, zachmurzenie, woda odbijająca to co dzieje o góry, całe otoczenie w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i to wszystko sprawia, że oczyma wyobraźni przenoszę się w dane miejsce i widzę z odpowiedniej perspektywy co może być warte uwiecznienia przy czym sprawia mi to nie małą przyjemność. Po prostu frajda 🎠

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×