Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, ala1983 napisał:

Ja to bym tez na wies poszla najchetniej na pole do pracy albo krowy doic.. niech wrócą PGR-y. Jednak przy takim życiu jak bylo kiedyś ludzie mniej na głowę dostawali.

Nie doiłem krów (chyba nawet bym nie wiedział z której strony podejść do takiej krowy). Na wsi byłem pozałatwiać sprawy rodzinne. Mieszkam generalnie w mieście i chyba bym się nie przyzwyczaił do wiejskiego życia 😄 Ale trafiłem przynajmniej na przyjemną pogodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😁 u mnie zimno i mokro ale to nic. Rośliny będę lepiej rosły. 

W dniu 24.04.2023 o 08:40, Jurecki napisał:

W środe idę do lekarza i myślę że mi ten gips ściągnie.

O i koniec siedzenia 😁 

 

A ja bym sobie poszla na zabawę😮💨 taka jak kiedyś były. Nie wiem jak to w miastach było ale na wsiach umawialiśmy się między sobą i z kilku wsi przychodzili ludzie do jednej i robiliśmy zabawy 🤪 i ta muzyka lata 80-90 😁 albo ognisko i zabawa przy nim. A no i podbieranie dziadkowi czy tacie księżycówkę/ wino/ bądź jakiś inny bimberek 😜 tak niewiele nam wtedy trzeba było by się świetnie bawić i spotykać razem. Nie to co dzisiaj😮💨 

No i oczywiście pamiętam jak to zawsze wyglądało

- tato 

- idź do mamy 

- mamo chce wyjść z resztą na pole tam gdzie zawsze 

- idź do taty

- tato

- idź do mamy 

po 10 razie albo i więcej 

- mamo 

- mówiłam idź do taty niech on decyduje 

- tato mama mówi że to ty masz decydować 

- ale ja nie chcę bo później będę słuchać 

- no tato 😏 no weź, wszyscy tam będą 

- z ( i tutaj nazwy wsi) 

- tak, powinni być też. ( Przypominam że wtedy nie mieliśmy telefonów) 

- ile ubyło tym razem z gąsiora?

- yyy 

- no mów

- mało 

- pokaż plecak 

- tatoooo 

- no pokaż 

plecak do inspekcji i 

- tylko tyle? Na tyle osób?

- ale inni też coś przyniosą

- czekaj ( wtedy wchodził do piwnicy po drabinie, taka w podłodze w starym drewnianym domu😜) trzymaj i pakuj ale tak żeby mama nie widziała. 

- serio?

- tak, księżycówka musi być 

- dzięki tato 😁 

- Leć tylko pamiętaj że do rana masz wrócić,i nie szaleć za bardzo. I wróć od strony lasu żeby " Kowalski" nie widział ( no chyba każdy miał takiego sąsiada który czepia się wszystkiego🤪

i wtedy zabawa, tańce, śpiew. Kurcze brakuje mi takich imprez właśnie. Nie było telefonów, FB, insta itp a mimo wszystko zbierało się masę ludzi. Kurcze ale mnie dzisiaj wzięło na wspomnienia. 

 

no i ogólnie chyba " chora" jestem że marzy mi się iść na taką imprezę, ale naprawdę bym poszła. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spidi napisał(a):

JU z się stęskniłem 🙂 Byłem dzisiaj u mojej pani psycho i mam teraz brac 45mg paro i 30mg duloksetyny 😮 Boję się 

Ile brałeś wcześniej? Ja nadal lecę na 40mg paro plus esci. Ale widzę już też że jest lepiej. O dziwo dużo moich objawów wynikało prawdopodobnie też z alergii 🤨 aż sama nadal nie wierzę, ale odkąd biorę leki na alergię to przestała mnie boleć głowa a bolała prawie codziennie i lęki jakby lżejsze były albo wcale ich nie ma. Ogólnie mam więcej ochoty i energii niż wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 7 miesiecy brałem tylko 20mg paro i było na prawdę dobrze.Ale jak byłem w Dubaju to brałem 5mg klorazepanu do tego> Dziś lece na 30mg paro i jutro dodam dulo i zwieksze do 40 paro według zaleceń.Obawiam sie troche 😕

Paro przestaje działać lęki znowu wracaja ,dlatego takie dawki 

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Dzień dobry ludziki forumowe po przerwie. 

Postaram się częściej zjawiać. 

Pewnie i tak nikt nie tęsknił ale mimo wszystko cieszę się, że znów jestem tutaj. 

 

Ja się stęskniłem ... Wszystkiego najlepszego dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×