Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czemu Relatywisty ostatnio tak mało

ba! od tygodnia w ogóle go nie ma eh

 

Ciekawe czemu Relatywisty ostatnio tak mało

ba! od tygodnia w ogóle go nie ma eh

Właśnie też o tym wczoraj myśłałam,że jakoś się nie pojawia?

 

Pytacie, czy żyję ? To zależy od przyjętej definicji życia ...

 

Tak w kwestii informacyjnej,żebyście się nie zamartwiali-Relatywisty może przez jakiś czas nie być.

Kasiu, ch*j by to wszystko strzelił. Moja koncepcja poszła się j*bać. Jak zwykle zabrakło "woli życia" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, powinni mnie rozstrzelać za dezercje :D

To było brane pod uwagę :D nawet pani moderator wydała mi taki rozkaz gdybym cie gdzieś spotkał , ale na szczęście się rozmyśliła ... na szczęście , bo udało nam się uniknąć rozlewu krwi i straty kompana od kieliszka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, A zginałbym w wyniku "samobójstwa bez udziału osób trzecich" ? :D Ostatnio takowe są bardzo modne :D No ale na szczęście dzięki amnestii będzie okazja jeszcze nie raz obalić flaszke w "Nocnych" i owy zacny przybytek rozruszać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, Oczywiście , ponieważ taka afera mogłaby zaszkodzić i tak dość nadszarpniętej reputacji forum :DWszechmocny Amon, wykorzystałby swoje kontakty na " szczycie " by trochę uciszyć sprawę :D więc dobrze , że *Wiola*, okazała litość , dzięki czemu jeszcze nie raz w środku nocy pod jej oknem będzie miała okazje podziwiać nasz talent wokalny i nucić po cichu razem z nami słowa swojej ulubionej serenady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pyta co z jakimś użytkownikiem, to raczej chodzi o to czy ktoś wie co u tej osoby słychać, ma kontakt. Chyba nie jesteśmy tak głupi, żeby nie potrafić sobie sprawdzić kiedy dana osoba logowała się na forum :roll:

 

Czy ktoś wie co z Comą? Nie interesuje mnie kiedy ostatnio była na forum, tylko czy ktoś ma jakiś kontakt z nią i wie co u niej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×