Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Już wysłałem do administratora prośbę o usunięcie konta z którego już nie będę korzystał i chciałem się z wami pożegnać , więc życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i z wielkim trudem żegnam wszystkich użytkowników tego forum , którzy tworzą naprawdę fajną ekipe z którą aż żal się rozstać , ale pewien etap w swoim życiu trzeba zamknąć i iść do przodu :D więc trzymajcie się i dziękuje wam za wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Tak moglibyśmy zrobić , ale jak się raz podjęło decyzje , to trzeba pozostać konsekwentnym ;) zresztą tak już jest w życiu , że wszystko ma swój początek i koniec , po nas przyjdą następni użytkownicy i będą mieli tutaj swoje 5 minut ( oby było ich jak najmniej ) my uznaliśmy , że czas zakończyć pewien etap i zająć się czymś innym co nie zmienia faktu , że będę tęsknił za panią moderator i za innymi użytkownikami :D

Svafa, Tak bywa w życiu , oby się udało ;) poza tym również życzę ci wszystkiego dobrego i szybko wracaj do zdrowia :D

Monar, Skoro na razie nie jesteś gotowa by podjąć taką decyzje , to zaczekaj ;) trzymaj się i jak otworzysz salon kosmetyczny , to pomyśl o jakiś zniżkach dla forumowiczów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOKOJNIE o mnie . Admini nie ingerują w treść tematów a były zakładane jakieś o kolorze wlosów .Zawsze sledzenie składa się z układanki drobnych zdaje się szczególów .Są na forum osoby podające sie za kobiety a w realu są facetami .Nawet trudno wychwycić pomyłki w ich wpisach typu [byłem, byłam] ale sens i konstrukcja wypowiedzi zajmowane stanowiska w sprawach od razu ich demaskują .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×