Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no kurwa....powiem tylko tyle:więcej luzu ludzie,bo sie tu kurwa kiedyś pozabijacie.Jedni przeciwko jednym,drudzy przeciwko drugim.Jakieś dziwne spiski,szerząca się fałszywość niektórych,konflikty bezsensowne,wywlekanie spraw jakichś na forum.....Dla mnie to chore.I nieważne kto?.kogo?.gdzie?.z kim?,po co?,dlaczego?!...Jeżeli już chcecie się kłócić róbcie to na pw,w końcu po coś to do cholery istnieje!.

Sorry ale po prostu,to co dzieje się na forum,to jest jakaś paranoja ostatnio.Nie ma tygodnia,żeby nie było kłótni.

A i moglibyście sobie darować te uszczypliwości wobec osób które nie są już moderatorami.

Fuck nie przeczytałem,że miał być koniec tematu......w takim razie koniec z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

end of topic

 

-- 04 kwi 2011, 07:59 --

 

Rafale, z tym tekstem

Naprawdę bardzo tak się cieszycie, że koalicja przeciwników zniszczyła jedną z lepszych moderatorek?

to bym się jednak wstrzymała, bo prawda Cię może zaboleć.

A że ktoś mydli oczy drugiej osobie... no cóż, mydlenie się dawno dla niektórych skończyło.

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za klotnie, jestesmy tu zeby sie wspierac a nie klocic.

co do tematu ludzie przychodza i odchodza ale fajnie bylo by gdyby przed odejsciem z forum kazdy napisal cos w stylu "wyleczylem sie, normalnie zyje odchodze z forum" bo czasem ludzie np. z ostra depresja znikaja i wiele osob sie o nich martwi.

ps. kto sie smuci to jest smutas, kto sie kloci to jest.... klotnik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak już się tak wszyscy cieszymy to można chociaż wiedzieć dlaczego? :P Również utrzymywałam kontakt z P_M i chciałabym wiedzieć co właściwie się stało... Pokrótce, bez wdawania się w szczegóły. Jakieś oświadczenie administracji? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×