Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Z perspeltywy czasu moja ocena co do rodziny - rodziców bliskich zmieniła sie in plus, bo własnie w tych trudnych momentach to oni przy mnie byli i sa, ale czasami wydaje sie nam ze ci bliscy powinni brac na siebie nasze wszystkie zmartwienia, teraz jestem na etapie zycia w którym zdałam sobie sprawe, ze nie wszystkie zale powinnam wylewac rodzinie, oni tez maja swoje klopoty przeciez...

 

Twoje ulubione motto - powiedzenie w zyciu ? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z powiedzonek, które mają w sobie jakąś mądrość jest następujące:

 

"Czasami lepiej nic nie mówić i wyglądać na idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości." :)

 

Niestety często zapominam o stosowaniu się do tego powiedzonka :(

 

Moje pytanie: Długo już męczysz się z nerwicą czy podobnymi problemami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas, bo po wszystkich kwiatkach jakie polecą pojawia się myśl, że to nie tak miało być i że to k* nędzy to ja jestem sama za siebie odpowiedzialna-później przychodzi spokój i jasnośc umysłu :) do następnego "naładowania" rzecz jasna...

 

Wiem, że się powtarzam, ale niech mnie ktoś powie: jak poczuć się dobrze ze sobą i uwierzyć w siebie raz do grobowej dechy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma recepty, która by sprawiła, że będzie dobrze bez względu na wszystko. Trzeba po prostu o siebie dbać i nie przestawać tego robić, nie załamywać się zbyt długo, szkoda czasu i zdrowia... nie pozwalać sobie na dręczenie się jakąkolwiek winą (raz pomyśleć - spaprałem to, na drugi raz zrobię lepiej i koniec; albo zastanowić się czy faktycznie tak fatalnie było, może było ok?).

 

Czy tylko mi się wydaje, że szkolną atmosferę już czuć w powietrzu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnei zlapali jak przemycalam piwo- kolezanki kupili na wycieczce szkolnej a ja je nieumiejetnie schowalam w kurtce... o ja glupia

zlapala mnie nauczycielka potem sie martwilam ze mi zachowanie obniza a to byla podstawowka;)

 

zenada hehe

 

 

hmmm najprzyjemniejsza chwila ktora zapamietasz do konza zycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: -20 punktów za szok i konsternację, -40 punktów za nieprzyznanie się do tego co ją satysfakcjonuje a co nie, +(0-100) punktów za to jak ona mnie satysfakcjonowała. Jak więc widać wynik może być ujemny ("a sio mi z łóżka zarazo"). :lol::twisted:

 

Czy uważasz, że szczere rozmowy n/t seksu u wielu par pozwoliłyby na uniknięcie wyżej przedstawionej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×