Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

"Podludziom"? Nieźle gościu, przejdź się do egzorcysty, bo psychiatra Ci nie pomaga. Wiem, że to forum dla osób zaburzonych, ale nie wiedziałam, że też dla osób z nazistowskim pierdolcem.

 

ja bym chcial posiedziec w kosciele na masowych egzorcyzmach, beka jest podobno nieziemska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod ziemią też słychać

No nieźle, ale odgłosy z tego piekła dochodzą. Można łatwo pomylić z chlewem albo jakąś orgią. A ciekawe co na orbicie okołoziemskiej słychać...

 

Komentarze pod filmem jak zwykle lepsze niż sam film. :D

no ja nawet nie słuchałem tylko poczytałem komentarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nawet nie słuchałem tylko poczytałem komentarze

 

Nagrzany Kaczor Donald i odgłosy domestosa zabijającego bakterie w kiblu miażdżą system ale parę innych bestów by się też znalazło. :P

 

Na YT jest nagranie z egzorcyzmów Anelize Michel. Znaczy, jest film o niej.

 

Eeee, to to już chyba każdy widział po sto razy. Temat Anneliese Michel vel "Emily Rose" jest wyeksploatowany do granic niemożliwości pod każdym możliwym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakcohle, wrzuc na luz, pozwol podludziom wierzyc
Ktoś jest podczłowiekiem, bo wierzy sobie w Boga? Gościu jesteś tak żałosny, że aż współczuję twojej matce. Jak ona musi się za ciebie wstydzić....

 

moja mama nie zyje, zabila sie i siedzi w piekle, przesrane

 

Jeśli poszukujecie wrażeń, to proponuję odpalić te filmy, zwłaszcza 2 i 4-ty. Mocne.

http://www.fronda.pl/a/apokalipsa-nadchodzi-dzwiekiem-trab-ludzie-na-calym-swiecie-slysza-dziwne-dzwieki,67706.html

 

nom, to musi byc prawda, kij, ze moge takie widełko nagrać za minute jak robie kupe i nagle cos zaczyna szumiec a ja rozgladam sie w przerazeniu rozmyslajac o apokalipsie

tez dzis slyszalem dziwne dzwieki jak wracalem chate, nie wiem czy to jakas babcia schodzila na zawal, czy niemowle beczalo, czy jakas parka sie pieprzyla

 

[videoyoutube=e3fqE01YYWs][/videoyoutube]

 

tu masz piekne dzwieki planet, ogolem jak lubisz takie rzeczy to dark ambient polecam

 

Wystarczą pojedyncze egzorcyzmy i każdy taki "kozak" spierdzielałby w podskokach.

 

moze jakbym mial wiek mieszczacy sie na tarczy zegara, to tak, mialbym powody zeby uciekac przed oblechami w sukienkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przedstawienie, żeby sobie iść i popatrzeć.

A co to jest? Jeśli sobie pójdziemy z Pasażerem popatrzeć na przedstawienie, to nas palec boży dotknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przedstawienie, żeby sobie iść i popatrzeć.

A co to jest? Jeśli sobie pójdziemy z Pasażerem popatrzeć na przedstawienie, to nas palec boży dotknie?

 

Oj, toż to nie o palec Boży się rozchodzi tylko o pęto diabła. Szatan jak się w trakcie figli z księżulkiem pokapuje, że ma do czynienia ze słabą i podatną na jego mHroczne wpływy jednostką to przeskoczy sobie z kwiatka na kwiatek, zabierze Cię na przejażdżkę i w Twojej skórze pójdzie sobie na bal maturalny. Albo pizgnie Tobą o ścianę z przeciążeniem 300g. Szkoda tynku. :D

 

Dobra, pula szyderstwa na dziś wykorzystana. Odwrót z wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma risepszyn jak jest. No Jowisz bardzo ładnie brzęczy o tej porze roku i w ogóle. A co do punkstera to mi się przypomniało jak kiedyś na katechezie nam wciskali kit, że każdy punk podświadomie szuka/ pragnie Boga, no bo jak się potknie przykładowo o krawężnik i wy... tenteguje na facjatę to odruchowo krzyczy "O mój Boże" albo "O Jezus Maria". Chociaż jak dla mnie to jest wzywanie imienia nadaremno, no chyba, że chciał, żeby Bóg go poskładał do kupy z chodnika. No ale co ja tam wiem. No i wydaję mi się, że punksterzy to raczej jak się wy... tentegowywują na chodnik to wtedy krzyczą "O kur... " albo "O ja pierd...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, wgl interesujaca jest idea nieba

 

-----------

oftopik

znam troche punkow, raczej krzycza ''o ku*wa moj jabol'' jak sie gdzies wytrynialaja, no chyba ze akurat nie maja jabola, to wtedy bez dwoch ostatnich slow

tesknie za wojnami z grubymi naiwnymi katechetkami, to byly kabarety na zywo

 

----------

ej, edytowales posta xD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo religii ja pamietam dawno , dawno temu w moim mieście, miałam z 17 lat, miał odbyc sie koncert metalowy, przyszło pełno metali, takich w długich włosach z obrozami, kolczykami takich ostrych , tez chciałam na ten koncert isc, a tu sie okazało,ze koncertu nie ma tylko jakies spotkanie Hari Kriszna,ale nikt wczesniej nie ogłosił, ze koncertu nie ma i stoi taki wytatułowany metalowiec i mowi k...wa odwołali kocert, podchodzi do niego taki na łyso wygolony krisznowiec w tej ichnej szacie i mowi bracie kochajmy sie, miłójmy pokoj, nie denerwuj sie, a ten metalowiec do niego mowi ku..wa jak ci przy......dole bracie to zaraz bedziesz miał pokoj///

sytuacja autentyczna w 100% , do końca zycia nie zapomne hahahahahaha, dobre to było

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×