Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy katol dający na tacę wspiera przestępczą sitwę pedofili, tworzących misterny system indoktrynacji i psychomanipulacji, a służący wyłącznie ich przestępczym celom.
Częsc z nich wierzy, ze robią dobrze. Niewatpliwie zarówno jakas ilość ksiezy jak i ich owieczek działa w dobrej wierze, to ich trochę tłumaczy, w końcu każdy się może mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rymy nie są na miejscu. Nie powinno ich być. Nie można wyśmiewać się z rzeczy świętych. Nie chcę kogoś urazić taką uwagą, ale chciałbym, żeby one zniknęły.

 

 

Cóż za esencja hipokryzji. Chrześcijaństwo samo w sobie jest obrazą wszystkiego dookoła i wyrazem braku szacunku do jakiegokolwiek innego poglądu. I ty się domagasz szacunku dla tejże żałosnej religii?? Dobre sobie, nie otrzymasz go. A przynajmniej nie ode mnie.

 

Odpowiadając na pytanie Monka, to nr 2.

 

Dzięki za odpowiedź,niczego nie narzucam.Swego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy katol dający na tacę wspiera przestępczą sitwę pedofili, tworzących misterny system indoktrynacji i psychomanipulacji, a służący wyłącznie ich przestępczym celom.
Częsc z nich wierzy, ze robią dobrze. Niewatpliwie zarówno jakas ilość ksiezy jak i ich owieczek działa w dobrej wierze, to ich trochę tłumaczy, w końcu każdy się może mylic.

 

Zgadzam się. Na prawdę wierzą, że robią dobrze, a w gruncie rzeczy krzywdzą innych. Tacy są niestety najgorsi. Owieczka do dobre określenie. Osobiście używałem słowo baran, albo marionetka, jeżeli jednak chcemy być grzeczni to owieczka wystarczy xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by wyglądał świat bez chrześcijaństwa i islamu ? Czy było by

1)Tak jak dziś ?

2) ) O Wiele lepiej ?

3) Znacznie gorzej ?

Nr 2 oczywiście, choć w dzisiejszych czasach głównie z winy islamu który odpowiada przynajmniej w części za większość wojen i zamachów. Tylko znając ludzi jakby nie było islamu wymyślili by jakąś inną opętańczą ideologię, komunizm upadł to pojawił się wojowniczy islam w świecie nie może być spokojnie jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za esencja hipokryzji. Chrześcijaństwo samo w sobie jest obrazą wszystkiego dookoła i wyrazem braku szacunku do jakiegokolwiek innego poglądu.

 

Każdy katol dający na tacę wspiera przestępczą sitwę pedofili, tworzących misterny system indoktrynacji i psychomanipulacji, a służący wyłącznie ich przestępczym celom.

 

Nie musicie zaniżać poziomu dyskusji, bo on i tak ledwo się trzyma.

 

kurva,od kiedy Mickiewicz jest Bogiem?:D
od kiedy napisał o tym w wielkiej improwizacji,w sumie napisał ,ze jest równy bogu czyli analogicznie ,ze jest bogiem , a nawet w sumie napisał,ze jest lepszy od boga, wiekszy :arrow::idea::!:

 

Rzeczywiście, nie miał Mickiewicz Adam zaniżonej samooceny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, przecież wiadomo, że Mickiewicz to chlał i ćpał na potęgę, jak pisał Dziady to ponoć nak.urwiał z rozpędu głową w ścianę, padał nieprzytomny na podłogę aż mu się gwiazdy jawiły przed oczami, podnosił się, dopisywał parę linijek, ciągnął łyka szkockiej i tak w kółko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś, jacyś botanicy i historycy twierdzili, że izraelici i spółka to się ostro zajadali rutą syryjską, sporyszem i mandragorą występującymi na tamtych terenach. A w Ameryce Płd. to wiadomo , kapłani pałaszują grzybki psylocybinowe, ajahłaskę (DMT), kaktusy różne halucynogenne, szałwię wieszczą itp. Jest też taki odłam chrześcijaństwa Native American Church, który łączy natywne wierzenia z protestantyzmem, gdzie tam w ogóle szamają różne psychoaktywne środki na potęgę, a do celów eucharystycznych jako 'ciało Jezusa' spożywają pejotla(narkotyk), i nawet mają na to zgodę rządu USA, są wyłączeni z polityki antynarkotykowej. Chrześcijańscy indianie w Meksyku znowuż jako ciało Jezusa spożywają grzybki psylocybinowe bo wierzą, że magiczne grzybki wyrastają w tych miejscach gdzie na Ziemię skapnęła krew Chrystusa. Biblia też wspomina na marginesie o psychoaktywnych gatunkach roślin i różnych olejkach mogących mieć potencjalnie działanie psychoaktywne, gdyby się zagłębić w to. Zresztą, wykorzystanie psychodelików do celów rytualnych we wszelkich religiach to temat rzeka. Zależy z jakich terenów dana religia się wywodzi, gdzie ma korzenie, i co na tych terenach rosło/ rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że może z każdym z nas było przy stwarzaniu jak z Obelixem, że jako dziecko Boże wpadliśmy w dzieciństwie do kociołka z jakąś określoną cechą i ona jest w naszym żywocie dominująca, determinująca nasze poczynania. Tę głęboką myśl, która wyleciała z płuc obrazuje poniższy fresk-

 

Jesteśmy jak takie Boże szalki Petriego w której tworzy On sobie różne mieszanki, mixy i nie ma dwóch identycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że byłbym dobrym Prorokiem Pana, tylko nie wiem jak się można załapać na taką fuchę. Ciekawe jakie taki skryba albo programista Boży ma przywileje. Btw. szalka Bonusa trochę przypomina jakiegoś kozaczka z CCC tylko, że stopa chyba się boryka z haluksami bo takie jakieś nierówności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy katol dający na tacę wspiera przestępczą sitwę pedofili, tworzących misterny system indoktrynacji i psychomanipulacji, a służący wyłącznie ich przestępczym celom.

Gadasz jak potłuczony. A może nawet coś więcej niż potłuczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że może z każdym z nas było przy stwarzaniu jak z Obelixem, że jako dziecko Boże wpadliśmy w dzieciństwie do kociołka z jakąś określoną cechą i ona jest w naszym żywocie dominująca, determinująca nasze poczynania.

 

Zaczęłam myśleć nad kubełkiem, co doprowadziło mnie do rozważań z serii "geny a środowisko a własne wybory ". Wniosek: wszystko, ale z pierwszym nie ma żartów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że może z każdym z nas było przy stwarzaniu jak z Obelixem, że jako dziecko Boże wpadliśmy w dzieciństwie do kociołka z jakąś określoną cechą i ona jest w naszym żywocie dominująca, determinująca nasze poczynania.

 

Zaczęłam myśleć nad kubełkiem, co doprowadziło mnie do rozważań z serii "geny a środowisko a własne wybory ". Wniosek: wszystko, ale z pierwszym nie ma żartów.

 

Jak to mówią- z genami nie wygrasz. Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią- z genami nie wygrasz. Taka prawda.

 

Pomyślałam teraz, że geny nas "determinują" do tego, żebyśmy nie byli jak inni ludzie. Bo każdy ma unikalną kombinację genów, nie do powtórzenia. Czyli jesteśmy zdeterminowani w dużej części do oryginalności. I może tym samym jesteśmy wolni od tego, by być kalką innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby tak było nie byłoby autorytetów z plakatów i nie istniałaby taki ruch jak pop kultura, a że mamy troche inne ryje :lol::D to inna sprawa.

 

Nonsens. Autorytety to wymysł przedsiębiorców po to by wmówić ludziom, że muszą być tacy jak ten którego oni właśnie "sprzedają". Ludzie dają sobie wmówić, że nie są fajni jak np. Johnny Depp czy dziewczyny nie mają figury jak Rihanna i popadają w kompleksy. Chcą być jak oni i kupują ich produkty. A przedsiębiorcy liczą tylko kasę... Tak samo z religią zresztą. Wmawiają Ci, że jesteś nic nie wartym śmieciem i spotka Cie kara jak nie będziesz robił tego co oni Ci każą. Oczywiście nie mówią bezpośrednio "my", tylko chowają się za urojonym w umysłach ludzi bogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×