Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj, że bierzesz ją z mirtazapiną a to zmienia postać rzeczy.

 

Dlatego też napisałam, że nie wiem do końca co jest zasługą obecnego stanu ale przed włączeniem mirty już odczuwałam wyżej wymienione zmiany. Dołączyłam mirtę, bo zależało mi na przytyciu głównie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3 miesiące na sertralinie. Muszę przyznać, że w końcu jako tako podziałała na samopoczucie. Niestety ciągle powoduje u mnie lęk i niepokój, wiem że to jeden ze skutków ubocznych ale czy po takim czasie jest szansa, że to jeszcze minie czy już ten skutek uboczny będzie mi towarzyszył cały czas? Z tego powodu musiałem już zejść z 200 mg na 100 mg. 200 fajnie działało, ale z kolei wtedy lęk już całkowicie nie do wytrzymania. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 obydwa leki brane razem działają w synergii, więc poprawa jest skutkiem obydwu leków, nie sądzę by była tak wyraźna na samej sertralinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 obydwa leki brane razem działają w synergii, więc poprawa jest skutkiem obydwu leków, nie sądzę by była tak wyraźna na samej sertralinie.

Jest mozliwa bardzo duza poprawa na samej sertralinie,jak ja bralem zadzialala pod kazdym wzgledem perfekcyjnie:energia,motywacja,nastroj,stany lekowe,wszystko,nawet mi na mysl nie przyszlo zeby cokolwiek dokladac bo to byl ideal,wszystko wywazone w idealnych proporcjach,zaden lek ani nawet zadna kombinacja nigdy tak dobrze nie zadzialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami,

no tu właśnie jest mały problem, po kilku miesiącach kiedyś fenomenalnego działania zaczęła wywoływać u mnie dość silną alergię z dość poważnymi objawami, za drugim podejściem po długim czasie było to samo więc nie dałem rady już do niej wrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, ciekawe co piszesz, ale faktycznie leki również mogą uczulać, jak inne alergeny, co kiedyś lekceważyłem. Sam wybiorę się pewnie niedługo do alergologa, zresztą kiedyś byłem i miła Pani powiedziała: "tak, zrobimy Panu testy, ale nie może Pan być na lekach, niech Pan przyjdzie za kilka miesięcy, po co Panu te antydepresanty...?". Minęły więc 2 lata i oczywiście się tam nie pokazałem ponownie, no bo ku.wa jak? :P

elfrid, "Obywatelu - wyje.anie szczególnym dobrem narodu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Teraz jest normalnie. Ale początkowo to -gdy nie miałam żadnych leków dodatkowych to byłam trochę wkurzona.

No dużo energii. Mała ilość snu wystarcza.. Miałam też zmniejszone łaknienie.

Nastroju to chyba to jakoś drastycznie nie zmienia. Chyba,że pominiesz dawkę ( to miałam trochę doła i pojawiła się senność) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, :bezradny:

Nie wiem na co. Jakieś zaburzenia osobowości.. momentami depresja chyba. No i trochę urazów się zebrało.. Niska samoocena ,lęk - np przed odrzuceniem czasami. To zależy od tego,co mi jest. Nie mam diagnozy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, :lol: ja wcześniej miałam kilka rodzai leków dopiero potem zaskoczyła Sertralina.

Mnie się po niej w ogóle spac nie chce więc mozna to nazwać pobudzeniem

nerwica natręctw i depresja. Obecnie natręctwa ścisle związane z forum więc lekki detoks mi dobrze zrobi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×