Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

lunatic, a ja Ci wierzę, tym bardziej, że nie masz tej wysypki na innych lekach. Ludzie przecież uczuleniowców jest nawet więcej niż nerwicowców czyli potężna rzesza osób ;) Ja również mam uczulenie, ale uwierz mi nie mam pojęcia na co: biorę 3 leki a to może również być uczulenie na co innego, np roztocze lub kurz. Teraz jeśli nie bierzesz leków- zrób sobie testy alergiczne, bo podczas brania leków nie jest wskazane, gdyż...mogą uczulać. A te wszystkie teksty o wkręcaniu sobie uważam za niepoważne- może nerwice i deprę też sobie wkręcamy, przecież jej nie widać więc weźmy się w garść :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami,

hehe dzieki, kiedys robiłem takie testy, nic nie wyszło, juz biorę w tej chwili, miesiąc po odstawieniu leków i zacząłęm kilka dni temu slabnąć coraz bardziej z dnia na dzień, próbuje jeszcze raz sertralinę ale w bardzo małej dawce, zobacze od jakiej dawki pojawi się wysypka, narazie po bardzo małej dawce tylko bóle stawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem około 10 rodzajów leków w ostatnich latach, gdyby inne działały tak jak sertralina to bym zmienił na inny, ale nie działają tak dobrze

 

-- 21 lut 2014, 19:06 --

 

khaleesi,

ja nie robiłem testów alergicznych na sertraline tylko na jakieś inne substancje, nie pamiętam nawet co to były za testy, skoro mówisz ze nerwicowe tzn ze nie czytasz tego co pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami,

hehe dzieki, kiedys robiłem takie testy, nic nie wyszło, juz biorę w tej chwili, miesiąc po odstawieniu leków i zacząłęm kilka dni temu slabnąć coraz bardziej z dnia na dzień, próbuje jeszcze raz sertralinę ale w bardzo małej dawce, zobacze od jakiej dawki pojawi się wysypka, narazie po bardzo małej dawce tylko bóle stawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, lunatic nie ma alergii pokarmowej, np. na orzechy czy na kurz, ale jest uczulony na jakiś składnik tego leku lub na substancję czynną o nazwie sertralina, cholera wie, ale to nie znaczy, że sobie wkręca. Ja mogę wpierdzielać orzechy ale na coś uczulony również jestem, bo mam wysypki od czasu do czasu. Można być uczulonym również na sierść zwierząt a konkretnie na ich łuszczący się naskórek, temat rzeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

cos Ty sie z Ksiezyca zerwała czy co? :shock:

czy masz jakies urojenia schizofreniowe i Ci sie wydaje ze jestesmy w gabinecie, Ty jestes lekarz a ja pacjent?

pojecia nie masz o moim leczeniu, o moich objawach i mi diagnozujesz hipochondrie??? Wez Ty sie opamietaj troche

z wenus. bardzo zabawne. Zadajesz pytanie to Ci odpowiadam jak ja uważam. Wcale Cię nie diagnozuje.

 

Skoro masz to co piszesz to zmień lek.

 

A skoro nie wykonałeś testów to zrób je. Proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy masz jakies urojenia schizofreniowe

 

Urojenia schizofreniczne jeśli już :P. Nie nie mam takiej diagnozy. Człowiek chce ci pomóc i doradza a otrzymuje taka odpowiedz 8)

 

Tańczący z lękami, to od samego początku piszę o tym niech wykona testy ale założyłam, ze już je zrobił.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze jeszcze raz bardziej wyraznie bo co po niektózzy maja problem ze zrozumieniem

na 10 leków które brałem w zyciu mam wysypke jedynie po sertralinie i bole stawow tez tylko po sertralinie, nie biore sertraliny to nie mam ani wysypki ani bolów stawów

 

-- 21 lut 2014, 19:18 --

 

i miałem tak samo 5 lat temu jak ją wtedy brałem, byłem cały przebadany łącznie z kliniką onkologii bo takie było podejrzenie tez po tych objawach które po niej miałem, i to nie był moj wymysł tylko lekarza zeby mnie tam wysłac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

ja pytałem czy ktoś miał tego typu objawy a nie zeby mi ktoś stwierdzał bez jakichkolwiek podstaw co jest u mnie ich przyczyną, bo tego przez rok czasu kiedyś nie umieli lekarze nawet stwierdzić mająć wszystkie badania przed sobą a Ty chcesz mi to zdiagnozować po przeczytaniu paru moich postów? :twisted:

 

-- 21 lut 2014, 19:22 --

 

lunatic, a testy alergiczne nie wykonasz na Sertraline?

ooo, i to coś co moze w czyms pomoc, musze sie dowiedziec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×