Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
LostStar

Totalna niezdolność do stworzenia związku/małżeństwa

Rekomendowane odpowiedzi

To skoro dla ciebie albo seks albo miłość to jaki masz problem?? Wbijaj na dowolny czat internetowy swojego miasta, tam znajdziesz na pęczki napaleńców na twoje skinienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, masturbuję się czasami. Ale nie sprawia mi to jakiejś przyjemności. Dziwię się, że ludzie się od tego potrafią uzależnić. Dla mnie to jest żałosna czynność. To tak, jakby żywić się codziennie kroplówką. "Żywność" bez smaku, bez koloru, bez konsystencji. Podczas masturbacji ogarnia mnie ogromna tęsknota za drugim człowiekiem. Brakuje żywego człowieka...

Kiedyś myślałam, że znalezienie chłopaka/dziewczyny, drugiej połówki, chodzenie ze sobą, a finalnie zaręczyny i wzięcie ślubu to zwyczajne rzeczy, przychodzą ot tak, dotyczy to 95% dorosłych. Wszędzie widać pary, zakochanych itd. Myślałam, że to się "samo robi", że każdy, kto chce, nie ucieknie przed strzałą Amora. Nieprawda. Bzdura totalna. Teraz wydaje mi się to tak skomplikowane, że wręcz nie do przejścia. Niewykonalne. Chciałam zaproponować kilka dni temu chodzenie chłopakowi, w którym jestem zauroczona od pół roku, lecz sparaliżował mnie strach. Jestem do niczego. Odczuwam wściekłość i nienawiść do świata, zwłaszcza wobec zakochanych, małżonków, aktywnych seksualnych ludzi itd. Codziennie zadaję sobie pytanie:"Dlaczego los mnie tak skrzywdził????!!! Czemu akurat padło na mnie i NIC nie potrafię, i muszę przeżywać ten koszmar genofobii"....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiadomo jak tobie pomoc, bo sama nie potrafisz tego okreslic. Raz piszesz, ze seks cie brzydzi, raz ze to przykrywka bo tak naprawde go potrzebujesz, raz ze brakuje ci milosci, raz ze chodzi tylko o seks...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukaj w mężczyźnie przyjaciela, reszta sama przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi