Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóg jahwe nie istnieje


Gość samostanowienie

Rekomendowane odpowiedzi

Jużem taki ładny tekst miała napisany... Ale...

 

znowu klechy straszo modlami !!! Wy byscie na wszystko tylko modly dawali - odwalcie sie od porzadnych forumowiczow,watykanscy agenci!!!11 Jeszcze biedna flossy probujo omamic swoimi czarami !!!! Zostawcie dziewczyne,dajcie jej zyc , Nie robcie z niej Matki Polki!!!!

 

A ty, wiejskifilozof, zamiast nawolywac do przeprosin,WALCZ!!!!!! Walcz o swoja godnosc i szacunek dla ateuszy!!!11 W tej walce z pewnoscia wesprze cie Kalebx3 Gorliwy,straznik szacunku,postrach chamow!!!111

 

Ja nie umiem walczyć,umiem tylko pisać.Kalebx3Gorliwy,pewnie rzuca kapciami.Po ścianach ze złości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem kazdej religii jest wzbudzenie strachu i poczucia winy u nieszczesnika ktory wpadł w jej sieci. Nerwice są jednymi z mozliwych skutków bycia religjnym.

Niezabobonny człowiek z niczego nie musi sie rozgrzeszac wyimaginowanemu wielkiemu bratowi bo zwyczajnie jego istnieniu przeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samostanowienie, to dobry znak, że zastanawiasz się nad życiem i kwestionujesz zastany porządek, który jest w istocie nieporządkiem. Śmieszkujemy tylko sobie, bo jesteśmy stare ludzie i te głembokje refleksje przerobiliśmy już milion razy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samostanowienie, to dobry znak, że zastanawiasz się nad życiem i kwestionujesz zastany porządek, który jest w istocie nieporządkiem. Śmieszkujemy tylko sobie, bo jesteśmy stare ludzie i te głembokje refleksje przerobiliśmy już milion razy :(

 

Widać starość nie zawsze idzie w parze z mądrością bowiem świat pomimo tego jest uporządkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg Jahwe istnieje, ma swoją rodzinę. Jest to rasa wysoce postawionych i daleko zaawansowanych w swoich molekularno-epistemologicznych przejawach epicentryzmu istot, które kontrolują czasoprzestrzeń, jak i również fraktalne zależności między kręgami mocy w geometrii kalafiorni, spowodowanych efektem halla mają niebagatelne znaczenie.

 

Innymi słowy, obcy kontrolują Twoje myśli, to nie Ty myślisz własne myśli. Tak Ci się tylko wydaje. Spróbuj nie myśleć w ogóle przez minutę, absolutnie w ogóle. Zobaczysz, że to nie możliwe, myśli pojawią się same. Dlaczego, ponieważ to jest program obcych, który kontroluje wszystkie twoje poczynania. Wydaje Ci się, że jak pójdziesz coś zrobić sobie do jedzenia albo siku, to ty to pomyślałeś i wykonałeś. Niestety jesteś w błędzie, Bóg Jahwe kontroluje umysły swojej rodziny, ta z kolei kontroluje twoje myśli. Także jeśli teraz to czytasz, to ty tego nie czytasz, ty jesteś czytany, czyli program, który jest w obiegu jest tym co się dzieje w twojej głowie, jest jak wyświetlany film, tyle tylko, że ty myślisz, że możesz kontrolować ten film ale nie możesz, możesz jedynie doświadczać iluzji kontroli. :yeah::yeah::yeah:

To sie nazywa schizofrenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa schizofrenia

 

Schizofrenia w Twojej głowie też jest programem i jest całkowicie kontrolowana. Nawet to, że ty teraz myślisz jakby mi tu odpowiedzieć, to ty tego nie myślisz jesteś jedynie świadkiem (jehowy) tego co się dzieje. Twój umysł jest kontrolowany przez obcych. Powiem więcej, istnieje tylko i wyłącznie twój umysł. Wszystko to symulacja a ty jesteś obiektem doświadczalnym... :great: Obcy robią sobie z Ciebie jaja po prostu :D

 

Nikt Ci nie zabroni wierzyć w swoją zewnątrzsterowność, zrzekasz sie wolnosci w lęku przed odpowiedzialnością . Mysle jednak że z nudów blefujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rzekł Abraham: Boże, mam nerwicę natręctw. Ratuj!

I odpowiedział Bóg: Nie lękaj się. Zaufaj. Nie kombinuj, nie analizuj. Niech Twoja lewa ręka nie wie, co czyni prawa.

I odparł Abraham: A co, jeśli ta prawa ręka będzie chciała zrobić coś szalonego, na przykład zabić mojego syna? Bo mam takie natrętne myśli na przykład właśnie...

I odrzekł Bóg: To najwyżej go zabijesz. Co się przejmujesz? Nie Twoja rzecz myśleć o konsekwencjach. Zrób to dla mnie. Zrób to dla siebie. Zaufaj mnie. Zaufaj sobie. Porzuć kontrolę.

I odpowiedział Abraham: Dobrze, Boże. Powierzam Ci się cały. Niech nie moja, lecz Twoja wola się dzieje.

 

Dalszą historię chyba wszyscy znamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×