Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóg jahwe nie istnieje


Gość samostanowienie

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to by nie był kij w mrowisko.

 

Tak już poważniej to myślę że masz sporo racji.

Oprócz tego dodałbym jeszcze to, że to może być też taki element "walki" z głęboko zakorzenionymi wyobrażeniami o Bogu w samych ateistach. Próba zdystansowania się, ewentualnie unieszkodliwienia czegoś co na nas miało kiedyś jakiś wpływ a teraz już tego wpływu nie chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej śmiać się z tego kto się dobrowolnie dał przybić do krzyża niż z tego który trzyma młotek .

Może i dał się przybić do krzyża, ale możliwe też, że z tego krzyża zlazł i dożył późnej starości w Kaszmirze, a nie padł dziabnięty przez węża jak ten z młoteczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja dyskryminuję wiejskiegofilozofa, tylko język polski.

A wytykać ludziom, którzy piszą na forum, że mają nerwicę, to dopiero nieładnie.

No i delikatnie mówiąc, wiejskifilozof, nie powinieneś nikomu dokuczać z powodu czytania czegokolwiek, lepiej znajdź inne tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i delikatnie mówiąc, wiejskifilozof, nie powinieneś nikomu dokuczać z powodu czytania czegokolwiek, lepiej znajdź inne tematy.

 

Kolega Wiejski ,którego ostatnio nawet polubiłem w znajdowaniu innych tematów jest jednym z najlepszych Userów na Forum .

A ,że często jakość tych Jego tematów jest wątpliwa-to walić w to, każdy kto Go już trochę zna wie ,że socjalizm , neopoganizm-etno-bożko -słowianizm i muzyka-metalowo-wojennna, oraz dziewictwo 40latka ;) tworzą w jego wydaniu tandem nie do wyje-bania .

refren,co do wiejskiego to wyyyyyluzuj,,,, ja już wyluzowałem , w jednym wypadku zbesztam go tylko , jeśli będzie mi tu obrażał w jakikolwiek sposób mojego Pana i Zbawiciela JEZUSA CHRYSTUSA . A wierzyć sobie nasz poczciwy Chłopina Wiejski może w co tylko chce ,,,mhehhe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren jak nie ma argumentow co do tresci szuka zaczepek w postaci a to niewłasciwa gramatyka a to szkodliwy zestaw lekow u oponenta byle tylko nie do meritum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy napisał(a):

refren,co do wiejskiego to wyyyyyluzuj,,,, ja już wyluzowałem , w jednym wypadku zbesztam go tylko

 

 

Za dużo dajesz mu luzu, mój instynkt pedagogiczny się sprzeciwia Co z niego wyrośnie?

 

wyrośnie jakaś figura geometryczna o ciekawym ,niepowtarzalnym kształcie ;) ,

każdy z nas jest nieskończonym cudem ,ważne żeby nikomu nie robić krzywdy , ubliżać , okradać ,,,etc,etc, a to co myśli niech sobie Wiejski gada .

Najgorsi są ludzie - psychopaci nie odróżniający dobra od zła , też Ci którzy czerpią przyjemność z zadawania cierpienia innym.

Dla takich stryczek , wek ze społeczeństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren jak nie ma argumentow co do tresci szuka zaczepek w postaci a to niewłasciwa gramatyka a to szkodliwy zestaw lekow u oponenta byle tylko nie do meritum :D

 

Nie widziałam jeszcze nigdy o wiejskiegofilozofa meritum... :bezradny:

 

Co tu się,wyrabia.Za dużo czytacie świętych ksiąg.To źle działa,na psychikę.A potem płaczecie,że macie nerwicę.

 

Ale jeśli jakieś widzisz, to mi przedstaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×