Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóg jahwe nie istnieje


Gość samostanowienie

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, nie czaruj,ty pszepszydly czarny pederasto!!!!!11 ja sie nie dam nabrac na te wasze sztuczki!!!!!Powiedz lepiej ile juz majbachow ukradles,zlodzieju torunski!!!!11 A najlepiej wracaj do watykanu skond bierzesz rozkazy,zamiast robic wode z muzgow chorym ludziom na tym forum!!!!111

 

monachopsis,

---wiesz kim jest pederasta ?

Nie obrażaj !

 

Czemu , pytanie skierowane do Moderacji , ten gość nie dostał Osta za takie słowa ?

Ja swego czasu za o wiele mniej złe słowa dostałem Osta i musiałem się póżniej pilnować ,żeby drugiego nie złapać , a tutaj takie chamstwo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jużem taki ładny tekst miała napisany... Ale...

 

znowu klechy straszo modlami !!! Wy byscie na wszystko tylko modly dawali - odwalcie sie od porzadnych forumowiczow,watykanscy agenci!!!11 Jeszcze biedna flossy probujo omamic swoimi czarami !!!! Zostawcie dziewczyne,dajcie jej zyc , Nie robcie z niej Matki Polki!!!!

 

A ty, wiejskifilozof, zamiast nawolywac do przeprosin,WALCZ!!!!!! Walcz o swoja godnosc i szacunek dla ateuszy!!!11 W tej walce z pewnoscia wesprze cie Kalebx3 Gorliwy,straznik szacunku,postrach chamow!!!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze,teraz nie tylko z ateistami ale i z falami chco walczyc !!!! Odczepcie sie od morza, nie kazda woda musi byc swiecona!!!!!1!!!! :evil:

 

distorted_level68, ty mnie chcesz egzorcyzmowac,a to Lunaa spiewa jakies satanistyczne piesni o plonieciu i krwawieniu!!!!!!1 ale jej tez dajcie spokuj,Nie dreczcie dziewczyny!!!!!!

 

Kalebx3 Gorliwy, nie chcesz pomoc???? dlaczego?? Myslalam ze prawy z ciebie czlowiek,milujacy tolerancje i szacunek :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało? Nie chcesz być wzorem pojednania katolików za ateistami?

 

 

 

 

nie rozumiem o jakim pojednaniu mówisz .

Ja mam byc wzorem pojednania katolików z ateistami ? Nie rób sobie ze mnie jaj .

Tego sie nie da pogodzić .Prawdziwy katolik kocha Boga w Trójcy Jedynego z wszystkich sił , całym sercem i tako równie ufa Mu bezgranicznie ze względu na wszystko .

Ateista nawet nie wierzy ,że Bóg osobowy istnieje ,,, więc o czym my tu mówimy ?

Każdy ma wolną wolę ,i ma prawo wierzyć/ lub nie wierzyć w co chce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz, Kalebx3 Gorliwy,ale my i tak cie przeciagniem na nasza ateistyczna strone!!!1 spojrz,juz ojciec na_leśnik skapitulowal, distorted pewnie juz tam umarl od lezenia krzyzem od 2 dni !!! Nie warto!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ateiści to też istoty uduchowione.

 

 

 

dobrze , nie mówię ,że ateiści nie są to ludzie nieuduchowieni , mało inteligentni czy coś w tym stylu .

Spoko , jednak idą za świętym Pawłem stanowczo stwierdzam : " niech każdy zabiega o swoje własne Zbawienie "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, wole Radykalna!!! Choc to tez zbyt wiele powiedziane,sa lepsi ode mnie !!!!!1 :nono:

 

Kalebx3 Gorliwy, my ateisci.Chodz z nami walczyc z katolska propaganda na forum!!!! Bylbys dobrym radykalnym ateuszem,przyciagnalbys miliony!! ❤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monachopsis,

szczerze ?

--- wiesz wolałbym umrzeć jak tu jestem ,niż zostać ateuszem>

Katolikiem uczynił mnie sam Bóg , a Jego świętą Wolę wyssałem już z mlekiem Matki .

Kończę tamat , bo do niczego konstruktywnego on nie prowadzi .

Głupie spory tylko ,,,i nic poza tym .

Pozdrawiam i żegnam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×