Skocz do zawartości
Nerwica.com

leki ktore nie wplywaja na pamiec i funkcje seksualne.


monika1350

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czytam to forum już od jakiś 13 lat, jednak to jest mój pierwszy post. Cierpię na zaburzenia lękowe, naprzemiennie z depresją w zasadzie odkąd pamiętam. Brałam już mnóstwo leków, jednak każdy albo przestawał działać, albo miał skutki uboczne nie do zniesienia. Byłam ostatnio u nowego psychiatry i przepisał mi Lamotrix. Z badań EEG wyczytał, że mam mikrouszkodzenia części skroniowej mózgu (mózg emocjonalny). Od jakiś 2,3 lat mam straszne problemy z pamięcią i koncentracją, jest coraz gorzej. Zdarza mi się zostawiać pieniądze w bankomacie, nie umiem się skupić. Zawsze miałam zdolności językowe i zero problemów jeśli chodzi o mówienie czy rozumienie w obcym języku. Teraz jest to niemożliwe. Ogólnie nie rozumiem jak się do mnie mówi, nie czytam już książek, bo nie mogę ich zrozumieć. Mam problem nawet ze zrozumieniem seriali, nie mogę się skupić. Mogłabym książkę o tym napisać. Póki co moje libido jest "w miarę", jednak za każdym razem gdy brałam SSRI byłam całkowitym impotentem. To samo z neuroleptykami - zombie. Biorę małą dawkę triticco, ale w ogóle nie działa. Już nie wiem, co mam zrobić. Odwiedziłam z 20 psychiatrów i póki co żaden nie dobrał mi odpowiedniego leku. Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×