Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      15
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc.Ja mam tak przykre uczucie wsrod ludzi w piersiach w pracy. Pracuje na kasie. To jest pobudzenie, proznia.To jest niezalezne odemnie, nie umiem tego powiazac z zadnym mysleniem,To jest zajebiscie niemile uczucie. Bralem wszystkie leki, teraz anafranil 11 miesiac dawka 75 i 37,5. Poznawczo , intelektualnie, elokfencja jest podczas tego uczucia zadna. Czy myslicie ze abilify moze mi pomoc skoro nie pomagaja mi zadne leki, biore pod uwage jeszcze amitryptyline. Lekarz mowi ze mam zaburzenia dystymiczno nerwicowe, chociaz nie na 100 procent,

 

-- 24 wrz 2013, 23:30 --

 

ludziska co ja bym oddal za szczypte ukojenia i sklejenia, wiele....mysle ze wiecie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwieksza poprawa jest po anafranilu, ale nie do konca, a ponadto denerwuje mnie ze jestem czerwony na twarzy, i intelektualnie dobrze nie jest. Wczoraj zwiekszylem o pol do 150 bo po napisaniu ostatniego posta nie moglem spac do 2 w nocy . Wiec wzialem 0,5 i odczuwalnie oddalilo to uczucie tak ze zasnalem, bez tego nie spal bym cala noc. Zobaczymy dzisiaj jak bedzie bo polozylem sie na plecach i troszke czuje proznienke o ile moge tak to okreslic. Bralem leki ze wszystkich grup, lecze sie 7 lat, przerobilem duzo lekow.

 

-- 26 wrz 2013, 01:02 --

 

Poloze sie na brzuchu. Wiem ze to dziwnie zabrzmi, ale spanie na plecach jest poza moim zasiegiem. Klatka musi byc przycisnieta.

 

-- 26 wrz 2013, 01:45 --

 

odpowiadajac na twoje pytanie to nie, leki nie niweluja tego.. Caly czas czekam na cos co zadziala, zacznie dzialac w punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra mam to brać na ChAD. Posrany jestem z gory do dolu jak poczytalem skutki uboczne, szczegolnie z zyganiem ale kazdy jest inny np. po tym co jedni zdychali ja czulem sie dobrze wiec jestem dobrej mysli. Na szczescie na niektore uboczne poratuje sie zomirenem. Lekarz mnie zapewnil ze po tym sie nie tyje bo po olanzapinie zarlem jak swinia. I ma nie powodowac sennosci. Jakie sa Wasze obserwacje w kierunku tych kwesti? Po jakim czasie odczuliscie pozytywne dzialanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dzien 7,5mg abilify.

Cbyba najgorszy dzien mojego zycia. Pol dnia cisza. Zaczelo sie popoludniu. Napady goraca, zimna, pot, gonitwa mysli, niby wystrzelony a jednak zmeczony? Mowie tyle przezyje. Wyszedlem z domu, mega zmeczenie. Jak wracalem tramwajem do domu musialem wysiasc w polowie drogi zeby sie wyzygac. Potem pod domem dogrywka... Teraz leze i mnie telepie mam drgawki. Nie wiem czy odstawic czy jutro bedzie lepiej. Wzialem przed chwile 0,5 zomirenu bo nie daje rady.

Jebana chemia.

 

Danse Macabre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×