Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      15
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Asmo, minie. Poza tym to chyba nie jest aż taki problem. Ja niedowidzę bo powinnam chodzić w okularach. POrzy domu nie noszę tylko zakładam na zakupy do miasta,więc przez większość czasu niedowidzę,ale mi to mniej przeszkadza niż okulary na nosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek1977, ja obecnie 30 mg

 

Trzęsie mnie. Mam dość. Jeszcze ze dwa tygodnie tak. Będę musiała odstawić kawę a już ograniczyłam. Poza tym czuję się superancko. Otwarta jestem, śmiała, pewna siebie, aktywna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, cóż tak mam :bezradny:

 

Marek1977, jestem bardziej rozsądna i zrównoważona po takiej dawce

 

-- 17 lis 2013, 12:21 --

 

Na Abilifi jestem aktywniejsza niż na Solianie 800 mg czy w mniejszej dawce bo brałam o 200 i 400 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abilify ?

 

Tak, to był najgorszy miesiąc w moim życiu. KOSZMAR. Dopiero, gdy czytam pozytywne opinie o tym leku uświadamiam sobie jak wszyscy się od siebie różnimy.

 

CHAD -> zamiast wypośrodkować, samopoczucie spadło mi na dół w stronę depresji. Lęk, straszne poddenerwowanie, potrafiłem spać cały dzień, totalna niechęć do życia, rozpacz.

 

Dla mojego organizmu była to trucizna, cieszę się, że przetrwałem miesiąc do kolejnej wizyty u psychiatry. Oczywiście lek został od razu odstawiony...

"Abilify nie jest dla Pana"' - :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×