Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak ośmielić się do kobiet?


onet700

Rekomendowane odpowiedzi

mądrośc anioła ma właśnie każdy cięzko chory bo żaden zdrowy nie wie że kiedyś zachoruje na wątrobe,przestanie szczać,będzie cukrzykiem,oślepnie,straci nogi,zżółknie,nie jada żadnych specjalnych diet typu wątrobowego czy trzustkowego.anioły nie są płytkie prymitywne i żałosna jak większośc ludzi stanowiących ogół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk: Mam punkt odniesienia, bo wiem jak to było, kiedy byłem "normalny" i nie miałem tych problemów. Także mam do czego wracać ;)

Swoją drogą nie przypuszczałem, że temat o problemie z nieśmiałością może się stać tematem o tym jak być aniołem ;) Na razie mnie nie to nie interesuje. Raczej szukam opinii kogoś kto wyszedł z tego problemu co ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mądrośc anioła ma właśnie każdy cięzko chory bo żaden zdrowy nie wie że kiedyś zachoruje na wątrobe,przestanie szczać,będzie cukrzykiem,oślepnie,straci nogi,zżółknie,nie jada żadnych specjalnych diet typu wątrobowego czy trzustkowego.anioły nie są płytkie prymitywne i żałosna jak większośc ludzi stanowiących ogół.

 

bardziej bym powiedział że im sie przydarza umysł anioła. prawdopodobnie gra umysłu, żeby uśmierzyć ból.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co według ciebie oznacza słowo "wymyślone" jak człowiek mógł sam wymyślić, na podstawie czego? żeby wymyślić koło były potrzebne obserwacje, wnioski.

 

na podstawie bujnej wyobraźni. ale masz racje, mysle że termin niebo powstał dzieki kontemplacji własnego umysłu, inaczej mówiąc niebo to tak naprawdę stan umysłu, w którym zatracamy własne "ja", w innych kulturach to np. nirwana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co według ciebie oznacza słowo "wymyślone" jak człowiek mógł sam wymyślić, na podstawie czego? żeby wymyślić koło były potrzebne obserwacje, wnioski.

 

na podstawie bujnej wyobraźni. ale masz racje, mysle że termin niebo powstał dzieki kontemplacji własnego umysłu, inaczej mówiąc niebo to tak naprawdę stan umysłu, w którym zatracamy własne "ja", w innych kulturach to np. nirwana.

 

"Wymyślić" to dobre określenie, skoro pasuje też do urojeń :great:

 

http://sjp.pwn.pl/sjp/wymyslic;2539922.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaleki są potrzebne. bo dzięki nim istniej PFRON i wszystkie organizacje charytatywne. jakby nie było kalek cały system poprawiania sobie humoru po przez pomaganie i ludzie nie mieli by pracy. bezrobocie by wzrosło.

 

Bezrobocia już nie ma. Są tylko ludzie którzy się do pracy nie nadają. Prawdopodobnie więc ci co pracują w pfron i o.ch. poszliby gdzie indziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dostales porade najlepsza jaka mogles dostac bo niesmialosc najlepiej leczy sie praktycznie - oswajajac sie z konkretnym bodzcem

wiec jak zaczniesz czesciej przebywac w towarzystwie osobnikow danej plci to oniesmielenie przestanie byc tak silne [az kiedys zniknie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie rób mu galarety z mózgu. Proszę.

ale to prawda.i pocieszenie że nieśmiali sobie radzą w przeciwieństwie do sparaliżowanych bardzo gigantycznym lękiem przed motłochem socjofobików.nerwica to taki psychiczny "katarek","dziury w zębach","trądzik" a schizofrenia to psychiczny nowotwór złośliwy z przerzutami z którego nigdy nie ma żadnego wyjścia no chyba że poprzez wypisanie się z tego świata szybciej niż to przewidział los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jacy świeci, ci z nadania ludzkiego? i jakie niebo, te wymyślone przez człowieka?
Jan Paweł II. Święty, bo tak LUDZIE uznali. Teraz się okazuje że ukrywał przypadki pedofilii w kościele. Za parę lat okaże się że sam był pedofilem. Dla mnie JPII to ludzkie ścierwo a nie święty.

 

Wracając do tematu. Masz pieniędze to się umów przez internet z taką co szuka sponsora na godzinkę. Pełno takich ogłoszeń. Pamiętaj, prostytutka to też człowiek. Tylko dlatego że ma większe potrzeby seksualne oraz lubi "piniądz", nie jest jeszcze człowiekiem gorszej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Dla mnie JPII to ludzkie ścierwo a nie święty.

Przesadzasz. W końcu człowiek. Pewnie parę dobrych rzeczy zrobił. (Choć nei potrafię wymienić.)

 

...Wracając do tematu. Masz pieniędze to się umów przez internet z taką co szuka sponsora na godzinkę. Pełno takich ogłoszeń.

Myślisz, że to takie proste? Być może, ale domniemam, że dla prymitywa. Zdecydowana większość tych panien jest mało rezolutna i mało urodziwa. Ponadto czynnik psychologiczny, czyli emocjonalna relacja, pewne znaczenie ma (nieraz ogromne, czasem marginalne).

 

... Pamiętaj, prostytutka to też człowiek.

Właściwie kobieta. :mrgreen:

 

...Tylko dlatego że ma większe potrzeby seksualne oraz lubi "piniądz", nie jest jeszcze człowiekiem gorszej kategorii.

Nie jest.

Są różne egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze cala masa kobiet ma podobny problem - chca znalezc faceta, ale ciezko im trafic na kogos po prostu dobrego, nie chcacego ich wykorzystac, plytkiego. Jest cala masa fajnych dziewczyn, ktore na pewno chetnie by sie z Toba umowily. Jesli ciezko Ci przelamac niesmialosc, to na poczatek sprobuj pogadac z kims przez internet. Na poczatku na forach internetowych, na ktorych ludzie szukaja przyjaciol, nie seksu. Np forach dotyczacych jakiejs konkretnej dziedziny. Porozmawiaj z ludzmi, i kobietami i mezczyznami, przez internet jest latwiej. Jak kogos polubisz, to moze umow sie na kawe w realu. Stawiaj sobie male cele. A nie, ze od razu podchodzisz do najgoretszej laski w firmie i zapraszasz ja na dzika impreze ;) malymi krokami sie osmielaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim zwykłym zagadywaniem można się zniechęcić. Największym problemem dla sfrustrowanego młodego prawiczka jest jego głupkowate zachowanie. Czasem nawet pytając o godzinę można wyjść na zboczeńca. Jednym głupawym spojrzeniem wytraszyć płeć przeciwną. Zawsze się wygląda dziwacznie i podejrzanie. Im bardziej się starasz tym gorzej. Ja kiedy wreszcie "zaliczyłem" przestałem się bać kobiet, zaczałem się zachowywać normalnie i na luzie i kontakty stały się łatwiejsze.

Dlatego proponuję przeskoczyć kilka leveli naprzód i skorzystać z płatnych usług. Może nie od razu seks, zamów sobie jakiś taniec erotyczny. Potem popatrz jak się dziewczyna rozbiera i zabawia. Ty w tym czasie możesz absolutnie nic nie robić, nie okazywać żadnych emocji. Miej na nosie przyciemniane okulary. Nie będziesz czuł presji że ktoś się na Ciebie patrzy i ocenia Twoje zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minou, Monster6: dokładnie tak zacząłem robić. Na razie staram się to robić w pracy lub na uczelni. Nie mam już oporów by podejść i zapytać o godzinę, lub powiedzieć jakiś delikatny komplement ;) Także robię postępy. Potwierdzam, że metoda działa.

 

pawel12345: Co do podchodzenia do kobiet na ulicy, to rzeczywiście może to wyglądać desperacko, ale akurat zapytanie o godzinę trudno tak zepsuć, żeby się zbłaźnić. Przynajmniej ja tak nie potrafię ;) Rozważyłbym płatne usługi, ale na razie wolę rozwijać się powoli. Za kasę nie przełamię nieśmiałości. Cóż z tego, że się zabawię, jak będę miał świadomość, że nie zdobyłem tej kobiety, nie przezwyciężyłem tak naprawdę samego siebie, a jedynie zapłaciłem za usługę. Nie jest to dla mnie rozwiązanie... może jak już stracę nadzieję to wtedy ;) A Ty też zaliczyłeś pierwszą w taki sposób? ile miałeś lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×